Gravitation - Přitažlivost #02
Zoner Press (ZONER software, a.s.)1. vydání 2009série Gravitation - Přitažlivost 2/12
2.9
...
Když už to začíná vypadat, že by se Šuičiho sen stát se rockovou hvězdou mohl splnit, všechno se najednou začne hroutit. Kytarista Hiro musí kvůli rodičům ze skupiny odejít, Šuičimu zase máma zabaví nástroje a nový producent po něm chce, aby se místo kláves soustředil pouze na zpěv. Jediný, kdo ho může utěšit, je jeho největší kritik, cynický a hrubý spisovatel Juki. Ale v lásce i v hudbě platí, že čím je to vážnější, tím větší daň si tlak a přitažlivost vybírá.

Scénář
Maki Murakami
Art
Maki Murakami
Obálka
Maki Murakami
Překlad
Jan Horgoš, Barbora Klabačková
Žánry
drama, hudební, humorný, romantický
ISBN/ISSN
978-80-7413-040-3
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
125 x 190 mm
Hmotnost
218 g
Tisk
černobílý
Stran
210
Původní cena
169 Kč
Originál
Gravitation #02 ()
"Gravitation - Přitažlivost #02" - Celkem mě překvapuje, že tady ještě nikdo nenapsal, že autorka si libuje v psaní "gay mang" ... Né, že by mi to vadilo, naopak nějaké zpestření v manga průmyslu vždycky potěší, ale nevím, jestli to vydýchám ještě zbylých 10 dílů (1 díl nemám). Oblíbil jsem si Eiriho a jeho bratra a spíš než stránku kariérní mě baví sledovat jeho vztah k Šuičimu ... Tohle je tak divně úchylná manga... Za mě 4*!
Je to místy až zbytečně neučesané, což mi celkem vadilo. Ono to ke zdůraznění emocí sice vede, ale myslím, že by to šlo i trochu lépe. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/01/825-gravitation-pritazlivost-2-55.html