TITUL ROK VLOŽENO
Bomba20214.85806132.6.2021
Bomba (2. vydání)2021-1348115.11.2021
Bouncer20194.686652121.11.2019
Conan z Cimmerie, svazek I. (varianta A)20184577535.11.2018
Conan z Cimmerie, svazek I. (varianta B)20184.3486465.11.2018
Conan z Cimmerie, svazek I. (varianta C)20184.25998115.11.2018
Conan z Cimmerie, svazek II. (varianta A)20204.34335913.3.2020
Conan z Cimmerie, svazek II. (varianta B)20204.43036313.3.2020
Conan z Cimmerie, svazek II. (varianta C)20204.32358113.3.2020
Conan z Cimmerie, svazek III. (varianta A)20214.1233745.5.2021
Conan z Cimmerie, svazek III. (varianta B)20213.8194125.5.2021
Conan z Cimmerie, svazek III. (varianta C)2021-154015.5.2021
Conan z Cimmerie, svazek IV. (varianta A)2022-675-10.5.2022
Conan z Cimmerie, svazek IV. (varianta B)20223.7622210.5.2022
Conan z Cimmerie, svazek IV. (varianta C)2022-593110.5.2022
Diosamante20183.569162117.9.2018
Dobyvačné armády20194.25635925.7.2019
Dracula20214.75076811.2.2021
Dracula (limitovaná edice)20214.63129211.2.2021
Mjöllni20194.176341531.1.2019
Načmáranec20204.150761810.8.2020
Nevyhnutelná opotřebovanost citů20194.440331624.5.2019
Oči kočky20193.844661216.5.2019
To byla zákopová válka20224.831981319.1.2022
Wannsee20194.23902627.9.2019