TITUL ROK VLOŽENO
Bomba20214.94621122.6.2021
Dracula20214.74242611.2.2021
Bouncer20194.779521921.11.2019
Dracula (limitovaná edice)20214.62627211.2.2021
Conan z Cimmerie, svazek II. (varianta B)20204.52714213.3.2020
Nevyhnutelná opotřebovanost citů20194.535641624.5.2019
Conan z Cimmerie, svazek II. (varianta A)20204.33937913.3.2020
Conan z Cimmerie, svazek II. (varianta C)20204.32100113.3.2020
Conan z Cimmerie, svazek I. (varianta B)20184.3454165.11.2018
Conan z Cimmerie, svazek I. (varianta C)20184.35572115.11.2018
Conan z Cimmerie, svazek III. (varianta A)20214.2180935.5.2021
Dobyvačné armády20194.25294925.7.2019
Wannsee20194.23415527.9.2019
Mjöllni20194.170151531.1.2019
Načmáranec20204.144011710.8.2020
Conan z Cimmerie, svazek I. (varianta A)20184526435.11.2018
Oči kočky20193.838611116.5.2019
Conan z Cimmerie, svazek III. (varianta B)20213.8156225.5.2021
Diosamante20183.563002017.9.2018
Bomba (2. vydání)2021-622-15.11.2021
Conan z Cimmerie, svazek III. (varianta C)2021-120715.5.2021