Pindárna Obecný pokec o čemkoliv.

Že by to ale byl brutální hack, vytvořit si profil a pak napsat, jakej sem heckej a "fuck israel" :D
Draco: ukojím tvou...zvědavost...přes uživatele Netorack (nebo on sám?) někdo vložil "koment" k 100 Nábojům, že hackli tyhle stránky a k tomu byl strašný neospravedlnitelný ultraantisemický nápis, hraničící s výzvou k novému holokaustu "FUCK ISRAEL" a někdo je z toho strašně smutný;-) Ono jakkoli kritizovat politiku Izraele = krvežíznivý teroristický antisemita a kvazifašista;-) To že Semité jsou i Arabové a třeba i Peršané nijak už v dnešní době nikoho netrápí a do těch se jede o 106...

No a ve finále tam byl link na nějaké stránky, které se jevili jako strašně nacionalistické, ale nevím, jen jsem mrkl a bylo to snad v Moldavštině nebo v něčem podobném, čemuž jsem nerozuměnl ani hovno.

Takže ve finále Katuš, nestalo se vůbec nic;-)
Co to bylo, co to bylo?
Zack: Ale někteří z nás už to viděli, a udělalo se jim z toho smutno :-(
Nebud hysterka, jsem ten prispevek smazal a je po hacku :)
Tak koukám, že comicsdb hackli ňáký antisemiti :-(
to Mankin - V Brně? A kdé??? ;-)
Ad podpisy... ja si najviac cením podpisy na prvom Bubláku od Toebiho a BeeSeeho získané na krste v Brne. Sa divím, že som to po tých pivách vzápätí nevydražil. :)
A já mám podpis jestřáb - RŠ
To já mám podepsanýho Toeho na Bublákovi a oba Tomáše P+K na speciálu AAghu a to mi stačí. Nejsem náročnej :-)
Já z dělnické třídy pocházím a to totálně, za kus mrzkého komisárku sbírat nedohořelé uhlí na haldách do kamen v maringotce nebylo nic zvláštního;-) a nějak nehledím jak moc zvyšuje podpis cenu komiksu, bo prodávat je stejně nechci, ale dělá mi to dobře na podbříšku a v chámovodech jak mám ten komiks svým způsobem unikátní. A aspoň děcka, až mě odvezou do kremačky, budou mít na crack;-) Takže asi koupím i Modré pilulky, nebo jaxe to....abych si je nechal osignovat.
4 AZTeck: Toe má můj podpis vytetovanej už dávno + na prdeli nápis - "Markyz de Sade´s Bitch!". Comicsový MdS
Toe: že ty ještě nemáš podpis od Markýze? Jinak si tu jeho jedovatou poznámku neumím vysvětlit :-)
že bych taky běžel pro podpis, ať udělám z dětí milionáře
4 Toe: Z toho si nic nedělej, to je tím, že si z Brna a nemáš vkus. :D Comicsový MdS
To já sbírám zásadně podpisy pouze od českých tvůrců... Asi úchylka ;)
AZTeck: máš pravdu, že u českých věcí je to asi trochu jinak (třeba Sakaie jsem si nenechal podepsat žádného v češtině a podobně to bude asi i tentokrát), ale ve světě to tak prostě chodí, že podpis několikanásobně zhodnocuje komiks, i když ten nejni už úplně 100%. ..... Takže když vezmu, že to jednou budou moje děti či vnoučata prodávat, tak si tu práci udělám a zkusim jim to víc zhodnotit, teda pokud to nedaj to starýho papíru:)
Já třeba počmárané komiksy nesbírám. Nevím, proč by se podpisem měla sběratelská cena nějak závratně zvýšit. Z mého pohledu určitě ne.
Zack: to máš možná pravdu, ale člověk si alespoň před sebou trošku obhájí to utrácení rodinného rozpočtu za komiksy a přidruženého zboží:)
andre: to je zdaleka ta nejhorsi varianta
Zack: vysvětlím. Dělnická třída nemá peníze a ani vzdělání na nákup zlatých cihel, cenných papírů atp. . Tudíž dělá co může, aby se její investice (v tomto případě komiks) zhodnotila. Sešítek za 5-10 dollarů rázem zdesetinásobí svou cenu. A to za 64 korun na lístky na tramvaj stojí:) ..... Proto ten velký problém s tím, kolik si toho vzít na podpis, aby se ta jedna cesta MHD vyplatila co nejvíc, ale aby tě s tim nakonec nevyhodily, že toho máš moc;-)
4 DEG: Tak Cages určitě a vezmu taky Pictures That Tick, dále pak: Black Orchid, Arkham Asylum, Signal to Noise. Český Sandmany zvažuju. McKeanovský MdS
Drazí soudruzi z dělnické třídy, zapomínáte taky na Coralinu :-) Tu já sebou vezmu určitě!
(Myslím samozřejmě to knižní vydání, které McKean ilustroval)
Ja sem nejak nikdy nechapal tu utkvelou potrebu delnicke tridy si nechat podepsat nejaky predmet od celebrity :)
DEG: jojo, stejný problém také řeším. Říkáš 4 je moc? ..... Tak možná dobře že nemohu najít Absolute Sandman 1, tím se mi jedno dilema řeší :)
Od McKeana beru jen Arkham a Vraždy a housle. Ale nevím nevím, jestli mám vzít i toho Sandmana. Jsou to jenom obálky, ale stejně...
Demnog: Hlavne si zapomnel na Celluloid.
Slusny, na KomiksFEST! prijede zda se diky Yame Dave McKean. Dobra prace devce.

Mam dilema, co mam sebou vzit kurna. Cages jsou jasny, Arkham Assylum taky, ale sakra mam vzit US nebo CZ? Prvniho svazek CZ Sandmana radeji ani sebou nosit nebudu, kdyz jsou obalky cernobile, misto toho vezmu prvniho Absolute Sandmana. A Vrazdy a Housle. 4 comicsy... to mi prijde nejak moc:(. Co s tim?
Draco nobilis Další týden jedině středa,čtvrtek...
vachudik007: No, to bohužel asi nepůjde, protože budu v Bosně... Leda až to další.
Draco nobilis:
Mohu Ti je předat v pondělí nebo v úterý v centrum Prahy Na Příkopě během dne před Myslbekem.Napiš ,kdy se Ti to hodí..
Vachudík: tak jo. Chtěla bych Anarchix i ten třetí, jedničku doma mám...
Hele, vachudik, ted koukam, ze porad opajcovavas data z CDB, ale nejak zmizel ten link na na nas, na kterym jsme se kdysi domluvili, to bychom kamaradi nebyli :)
Draco nobilis: mám toho skladem dost mohu Ti Anarchix předat :o ) no problemo
Neutrino: vzdyt je to porad jeste na hlavni strance v oznamenich :)
Od pěti hodnocení. ;)
Nějakou dobu jsem tu nebyl, mohl by mi někdo prosím nastínit, jak jste tady vyřešili ten komiksovej žebříček podle hodnocení? Od kolika komentářů mají komiksy právo se do něj "kvalifikovat"?
ahá... to je Čapek i s Dášeňkou ;-)

Jinak Miloš má v MFdnes jenom jednu stránku, pokud vím. Delší komiks vyjde až ve sborníku "Ještě jsme ve válce".
to Vasek: tak co se da delat... a upresnuji, netusim, kdo je v mistonosti pod kominem:). Rikal jsem si, ze by to molh byt Willy Fog, ale ten je na pridi:).

Mimochodem panu Mazalovy zacal vychazet v MF DNES jednostrankovy comics "Pribehy 20. stoleti". Zrovna nedavno jsem si rikal, co se snim deje, protoze jsem uz dlouho od nej nic nevidel a musim rici, ze jeho comicsy v Zkratu se mi zamlouvaly.
Sorry, folks, nemůžu to jakkoli šířit. Notabene ten plakát bude mít teprve oficiální premiréru 5.10. ve Smečkách, takže to by byl skoro nezákonnej leak :) Každopádně tam by měl být ke shlídnutí v nějakejch úctyhodnějších rozměrech...

Možná že tam na tý výstavě budou pro zájemce nějaký tisky k sehnání. Nevím. Já zatím žádnej print nemám, no...

Mňo a jinak teda Kapitán je pan ředitel knihovny, vasek se ráčil zpodobnit jako Porthos vedle svý oblíbený Johanky z AArghu :)
A... Kormidlo na obrázku jaksi...ééé... není...
to Kapis: to je plakat k 120 vyroci Mestske knihovny v Praze.

to Vasek: nechces ho sem hodit v poradnem rozliseni:)?
no já si někdy na konci prázdnin vzpomněl na to, že tady proběhla ironická diskuse o tom, že Lucifer má vyjít v půlce srpna, a tak jsem se podíval na jejich web a on kupodivu fungoval. Taky mě to překvapilo.
Mě teda trochu šokuje už to, když teďka zjišťuji, že má Netopejr něco jako "funkční" web...
to brkowycz: Netopejr to avizoval už pár týdnů na svým webu. Ale musím říct, že jsem tomu nevěřil
Přiznejte se?! Kdo z vás věděl, že dnes vyjde Lucifer?
Co to je? Nedá se to někde shlédnout v pořádném rozlišení?
Tez jsem uz zahledl... kapitanskej je Vasek:)? Jo na nepoznal jsem, kdo je v mistnosti pod kormidlem.