to Slaine: jj, na 95% budu uz v patek v Brne, tak se domluvime na tradicnim miste:). A nestiham, takze k sepisovani mejlu se nedostanu. Takze povim u piva:).
Neutrino: Ani já jsem se z "Počátků alkoholismu v Čechách" neposadil na zadek, ale ten nápad se mi líbil. Nejen proto mě "Poslední Čech" zajímá - zvědavec ve mně prostě zas jednou zvítězí nad škudlilem. :---)
woffce: Vypadá to opravdu celkem odvážně, výtvarně ale podle těch tří stránek celkem slabota. Těžko říct, co se z toho vylíhne, asi si to pro přehled taky koupím. (V Bunkru mi teda přišel Vyoral scénáristicky nic moc, obzvláště závěr.)
DEmnoG: Super, nespecham vubec :) kdybys mel kor moc casu nazbyt napis mi maila, jinak klidne poklabosime cestou do Ostravy :). A vidis to teda tak, ze dorazis do Brna pred slezem jo?
to Kapis: abych se priznal, tak tomuhle taky nerozumim... jaky to ma smysl odpovidat na inzeratu rovnou do bazaru, kdyz mas k dispozici e-mail:)
to Slaine: tvuj scenar jsem si uz 2x precetl a mam k nemu nekolik vyhrad. Ale zajima mne, jak moc spechas na odpoved:). Jestli to mam sepsat nebo staci hodit rec cestou nebo v predvecer Ostravaslezu?
Frank: Četl jsem, že Albatros tento druhý díl (společně s prvním) záměrně přeskočil, protože je tam dost rasistických narážek na černochy (což můžu potvrdit). Myslím, že i pokud bude Albatros vydávat Tintiny dál, tohoto dílu se od něj nikdy nedočkáme. Možná v budoucnosti od nějakého menšího a alternativnějšího nakladatele.
Kdo tady četl Clowesovu Rukavici? Nepovažuju se za extra pozornýho čtenáře. Na straně 51, kdy měl příběh ještě celkem hlavu a patu, dává Tina Clayovi jako překvapení (dárek?) na postel nějaký bílý koule. Nemáte někdo tucha vo co go? Že by obří kaviár? Nonsens? Něco mi utelko? :-))
Přeju všem comicsdbákům krásné prožití vánočních svátků. Koukám, že už jste si pilně nasyslili nové tituly do sbírek. Ostatně na tom nejsem jinak :-D Takže příjemný čtení ;-)
No teda, ja jsem prejedenej... to je strasny. No tak nakonec jsem neodolal a par comicsu jsem si dnes v Luxoru preci jen koupil. Ale ta hlavni naloz mne ceka az v lednu, jsem zvedavej, kam mne to nakonec v zebricku vynese:). A taky jsem moc zvedavej, jak vanoce se zebrickem zatrepou, jestli teda vubec nejak:).
Jinac taky hezke vanoce, hodne comicsu, a pac ted uz na webu skoro vubec nebudu, tak i hezkej novej rok a podobny kraviny, ktere se obvykle rikavaji:).
Tak ja se taky pripojim k prani peknych vanoc...mezi tim co se preje obvykle si dovolim pridat este pevna jatra na dalsi rok (to je zcela vseobecne, chlasta se po celej rok zejo) a taky pevny nervy (velice dulezita vec! Plati hlavne pro vydavatele i ty ostani). Takze se poradne dneska napcpete vsim co je i neni oploutveno. Jinak na tezkej zaludek je prej dobry snist jabko.... ;D
Vsem batuzkarum, batuzkarkam, vydavatelum, adminum, navstevnikum, navstevnicim a vubec kazdemu, kdo cte toto auditko preji pekne Vanoce a v novem roce, krom mnoha jinymi lidmi zminovanych evergreenu, take slibne se rozrustajici sbirku a caste seslosti nad piivem mimo obrazovku monitoru.
Tak o tomte featuringu byla řeč dnes ve snídani s Novou ( ne že bych to sledoval, ale vstal jsem dřív ). Teď už vím, o co jde :-)) Fakt haluz. Bushido je přesně ten typ bravíčkového rapera :-), ale Kája s Rammstain, to by byl opravdu teprve nářez :D
Nemohu jinak než to sem nedat, o to nemohu český národ připravit :).... to běží v německu na MTV ..... a nemá to s komiksem nic společného, ale i tak to pobaví!!! ........... http://www.youtube.com/watch?v=-jPHPdV3MI4
Přečetla jsem si tu několik příspěvků o Čtyřlístkách. Pohybuji se mezi nimi nějaký ten pátek a nemyslím si že by nastala doba kdy půjde jejich cena dolů, alešpoň pokud se týká pěkných stavů. Každý týden se na Aukru objeví min. jeden nový sběratel. A podle ohlasů to jsou sběratelé mnohem mladší než bych čekala.
I když musím uznat 13litrů za 1 je dost. Ale znám i vyšší částky, ale ty bývají na dohodu mimo Aukro.
vasek: V případě antikvariátu je lepší se ujistit mailem. I když se většinou věci, které se prodají, hned mažou, tak se na to občas (zvlášť, když tam zaskakuju já) zapomene.
Ok, díky moc za odpověď. Ještě jedna n00bácká otázka: předpokládám, že pokud objednávám ze seqoyáckýho antíku, před platbou je třeba vyčkat, než přijde nějaký "potvrzující" mail ve stylu: ano, zboží je na skladě, objednávka platná, pošli prachy, špíno...nebo tak něco :-D
Vidím, že pošty jsou všude stejné. Tu naší (u Bohemky) bych ale navrhnul na poštu roku. Představte si poštu s 11-ti přepážkami, z nichž 2 jsou v provozu a v místnosti se vám tlačí zhruba 70lidí. To je potom hukot. Posledně jsem stačil přečíst 50stránek z knihy než jsem přišel na řadu. :) Poštovní MdS
Pokud nevíte, ve kterém vlákně přesně rozjet novou diskuzi, tak pravděpodobně toto bude to pravé. Také zde končí offtopicy z jiných vláken. Tak trochu odpaďák.