Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Koupit
Ve dne vystupuje jako bohatý lidumil, v noci se stává hrůzu nahánějícím strážcem zákona. Ale ať už tenhle hrdina jedná jako Oliver Queen, nebo jako Green Arrow, jeho cílem je vždy obecné blaho.
Ulicemi Seattlu se však prochází nový bojovník se zločinem a roznáší smrt. Ultrabohaté, jako je Oliver Queen, patřící k jednomu procentu těch nejmajetnějších, nemá v lásce. Říká si Občan a zaměřuje se na místní boháče a zkorumpované mocné. A teď si jako svůj další cíl vybral právě Ollieho.

Green Arrow je tak donucen vést válku na dvou frontách: jako Smaragdový střelec musí zachraňovat boháče před Občanem, ať už si to zaslouží, nebo ne, zatímco brání svůj vlastní odkaz jako předseda Queen Industries.

Záda mu kryjí jeho právnička Kate Spencerová a jeho partnerka Black Canary. Ale Liga spravedlnosti, Titáni a Sebevražedný oddíl Amandy Wallerové mu chtějí položit své vlastní otázky. Mezitím se Občan připravuje na soudní proces století: lid versus Oliver Queen. A pokud bude obžalovaný shledán vinným, znamená to pro něj jen jediné: trest smrti…

Obsahuje sešity série Green Arrow (Rebirth) #43-47 (srpen 2018 - prosinec 2018) a Green Arrow (Rebirth) Annual #2 (květen 2018)

Scénář
Julie Bensonová, Shawna Bensonová
Art
Carmen Nunez Carnerová, Javier Fernández, German Peralta
Ink
Carmen Nunez Carnerová, Javier Fernández, German Peralta
Barvy
John Kalisz, Patricia Mulvihill (Trish)
Obálka
Alex Maleev
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Hana Vrábelová (Šimečková)
Redakce
Mirka Jarotková, Pavel Kořínek
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-558-6 (BBart s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
440 g
Stran
160
Cena
399 Kč
Originál
Green Arrow #07: Citizen's Arrest (DC Comics, 2019)
231