Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Časopis Čtyřlístek:

Stezka odvahy - Dan Černý, Jaroslav Němeček. Kamarádi ze Čtyřlístku uspořádají pro děti na letním táboře strašidelnou stezku odvahy. Ovšem najdou se dva výtečníci, kteří na strašidla nevěří a chtějí celou akci překazit. Nejvyšší čas požádat o pomoc ty pravé nadpřirozené bytosti!

Sedmikráskov: Strašidelná láska - Richard Svitalský. V Sedmikráskově se zase dějí věci. V místní keramické dílně se nečekaně zjevuje duch. Nechce nic jiného, než trochu hlíny. Ale proč? Potřebuje totiž opravit svou ztracenou lásku...

Detektiv Vroubek a krápníková jeskyně - Zuzana Morkes, Petr Morkes. Detektiv Vroubek se s chutí pustí do řešení dalšího případu.

Cesta kolem světa za 80 dní: Část 10. - Petr Kopl. Ani prostý průjezd Suezským průplavem nebyl pro pana Fogga bez problémů. Nikdo nepředpokládal, že by ho mohla zatarasit jiná obří loď? Poradí si naši cestovatelé s takovou překážkou?

Tryskošnek: Unesen - Dan Černý. Tryskošnek je jednoho dne unesen a Píďa se začne pídit po jeho stopách. Jaké je ale její zděšení, když zjistí, že jejího kamaráda unesl lidský kluk, aby s ním závodil ve šnečích závodech.

Číslo 10/2021, ročník 53.

Scénář
Dan Černý, Petr Kopl, Zuzana Morkes, Richard Svitalský
Art
Dan Černý, Petr Kopl, Petr Morkes, Jaroslav Němeček, Richard Svitalský
Obálka
Jaroslav Němeček
Redakce
Radim Krajčovič, Veronika Růžková
Žánry
dětský, magazín
ISBN/ISSN
ISSN 1211-4219 (Čtyřlístek)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
36
Cena
39 Kč
1111