Když jsou vašimi nejlepšími přáteli knihy a vaše představa o báječném víkendu obnáší čtení, spoustu hrnků čaje a malování obrázků, to vše v duchu hesla: „Lidem vstup zakázán“, každé pozvání na večírek nebo do kina představuje výzvu. Místy úsměvná, místy smutná kniha je otevřeným oknem do světa všech, kdo by svůj život nejradši strávili zalezlí pod dekou. Když ale jako Debbie zjistí, že kamarádit se s ostatními lidmi může být fajn, jejich život se rozjasní…

Kniha upoutá svým obsahem, ale také jedinečným zpracováním ilustrací. Debbie Tung je ve světě komiksu známou osobou (nejen v zahraničí).

Scénář
Debbie Tung
Kresba
Debbie Tung
Lettering
Miroslava Boučková, Jan Hampl
Překlad
Marie Těthalová
Redakce
Eva Klimentová, Marie Těthalová, Kateřina Tvrdá
Obálka
Debbie Tung
Grafické úpravy
Kateřina Tvrdá
Žánry
autobiografie, humorný, stripy
ISBN/ISSN
978-80-262-1545-5 (Portál)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
164 x 202 mm
Tisk
černobílý
Stran
184
Cena
339 Kč
Originál
Quiet Girl in a Noisy World: An Introvert's Story (Andrews McMeel Publishing, 2017)
  • Pán rostlin
    Kniha se mi líbila, protože ve spoustě věcí jsem se našel, ale až teprve commenty od GWB mi otevřely oči. Budu si muset přečíst Ze života knihomolky a Sarah Andersen.
  • George Walker Bush
    George Walker Bush admin18.11.2019 16:04Introvertka v hlučném světě
    Nám introvertům jsou autorčiny problémy blízké, leč Debbie Tung trochu vykrádá sebe sama a jak jsem psal u titulu "Ze života knihomolky", je to taková Sarah Andersen. Jenže u Sarah cítím jakýsi větší nadhled, u Debbie větší sebelítost a paradoxní snahu o pozornost.

    Celkový dojem: 60%
111