Šmoulové: Šmoulí zima
Albatros (Albatros Media a.s.)1. vydánílistopad 2011série Šmoulové (Albatros) 16/16
0
...
...
...
...
Titul je sestavený ze čtyř šmoulích příběhů, které se odehrávají v zimě a kolem Vánoc a je doplněný tuctem stran her, rébusů, kvízů a bludišť, které děti rozptýlí při čtení. Je speciálně vytvořený pro český trh a jistě potěší v předvánoční době všechny příznivce malých modrých šikulů. Komiksy i hádanky jsou určeny pro děti od šesti let, ale s rodiči si příběhy rády přečtou a hádanky zvládnou i mladší děti.

Obálka
Pierre Culliford (Peyo)
Překlad
Michal Lázňovský, Tomáš Vondrovic
Redakce
Ondřej Müller
Žánry
dětský, humorný
ISBN/ISSN
978-80-00-02898-9
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
210 x 295 mm
Tisk
barevný
Stran
48
Původní cena
149 Kč
Dobré je, že tam je aspoň pár příběhů, ale bohužel jsou jaksi průměrné a ničím nijak zvlášť výrazné. Je to dobré na přečtení a člověk si říká, jo aspoň něco, ale je to pořád málo. Hlavně je to svou povahou cíleno na děti a je to místy i znát.
Většinou beru šmoulí příběhy jako celkem nápadité, ale v tomhle případě tvůrci jen drobnými nápady oživili celkem klasické povídky, které můžete v nepříliš jiném provedení číst i jinde. Jako hrací sešit je to velmi luxusní, ale jako komiks, což je to především (alespoň podle rozsahu jednotlivých částí), je to celkem obyčejné. Po čtení budete mít pocit, že tohle jsou přesně ty příběhy, které sice dělají Vánoce, což ale znamená, že z tradic nijak nevybočují. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/01/449-smoulove-smouli-zima-50.html
A jo jako dárek se to dá.Já fakt nesnáším přeslazené vánoční příhody.Kresba pěkná a trochu se tu dá zasmát.