Šmoulové: Šmoulí léto
Albatros (Albatros Media a.s.)1. vydáníčerven 2012série Šmoulové (Albatros) 15/16
0
...
...
...
...
Komiksová hrací knížka je sestavena ze čtyř šmoulích příběhů, které se tentokrát odehrávají v letních měsících a je doplněna zajímavými hrátkami, rébusy, kvízy a bludišti, které děti rozptýlí při čtení. Je speciálně vytvořena pro český trh a jistě potěší době všechny příznivce malých modrých šikulů. Komiksy i hádanky jsou určeny pro děti od šesti let, ale s rodiči si příběhy rády přečtou a hádanky zvládnou i mladší děti.

Obálka
Pierre Culliford (Peyo)
Překlad
Michal Lázňovský, Tomáš Vondrovic
Redakce
Ondřej Müller
Žánry
dětský, humorný
ISBN/ISSN
978-80-00-03006-7
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
210 x 295 mm
Tisk
barevný
Stran
48
Původní cena
149 Kč
Je to slabší sbírka, ale pořád to funguje. Je to fakt pro děti celou svou koncepcí, přesto jsem rád za těch pár kraťasů. Sedlo mi to víc než Šmoulí zima.
obecně mi nějak nesedí ty příběhy, kdy se šmoulové dostávají mimo svoje obvyklé prostředí. Takhle by se s nimi mohlo stát vlastně cokoli, což se také stalo - viz americké filmy s modrými skřítky. Z hlediska kvality obecně tyto sešity nejsou moc na výši, ale s tím se nedá nic dělat. To je tak trochu očekávané. Pro děti je to celkem příjemný produkt, ale bojím se, že žádné na tyhle sešity nebude nijak moc vzpomínat ani v dospělosti. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/01/459-smoulove-smouli-leto-45.html