Gravitation - Přitažlivost #10
Zoner Press (ZONER software, a.s.)1. vydánísrpen 2010série Gravitation - Přitažlivost 10/12
0
...
Po sérii neobyčejných příhod ve Spojených státech se Šuiči vrací zpátky do Japonska, kam ho však pronásleduje robotická panda pilotovaná žárlivou Reidži. Ta rezignovala na svou pozici v agentuře XMR a ke všeobecnému překvapení se stává Šuičiho manažerkou i pod křídly N-G. Inspirován a dojat silou jejích citů se Šuiči pokouší vymámit z Jukiho ona dvě kouzelná slůvka „miluji tě“, dokonce je ochoten za to i zaplatit. Navzdory Eiriho snaze polepšit se to však zřejmě nebude tak snadné, a tak se mladý zpěvák znovu ocitá na horské dráze svých emocí, které silně ovlivňují chod celého Bad Luck.

Scénář
Maki Murakami
Art
Maki Murakami
Obálka
Maki Murakami
Překlad
Jan Horgoš, Barbora Klabačková
Žánry
drama, hudební, humorný, romantický
ISBN/ISSN
978-80-7413-092-2
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
125 x 190 mm
Hmotnost
218 g
Tisk
černobílý
Stran
208
Původní cena
169 Kč
Originál
Gravitation #10 ()
Tohle je komiks pro dívky, ale přiznám se, že se dost divím tomu, že se tohle dívkám líbí. Není k tomu moc důvodů. Na začátku to bylo fajn. Romance mezi dvěma mladíky, ale z té se vytratilo jakékoli kouzlo. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/03/1114-gravitation-pritazlivost-10-30.html
"Gravitation - Přitažlivost #10" - Neskutečně natahované ... Autorka už v podstatě vaří z vody a vymýšlí nudné zápletky... Eiri už není takový drsňák, jakým býval. Reidži je snad nejšílenější postava, co se tady mohla objevit a popravdě doufám, že autorka do těch posledních dvou knih postavy rapidně zredukuje. Jako celek je to docela fajn série, ale škodí ji fakt, že je to zbytečně natahované. Naštěstí tohle šílenství už končí ... Za mě 3*!