Hetalie: Mocnosti Osy #02
Zoner Press (ZONER software, a.s.)1. vydáníčervenec 2010série Hetalie: Mocnosti Osy 2/3
2.7
...
...
...
...
Himaruja Hidekaz nás opět provede časem a prostorem a seznámí nás třeba s tím, jaké potíže má Rusko se svými sestrami, jak chtěl Francie pořádat Olympijské hry, co prožíval Japonsko, když se začal otvírat světu, proč je Kanada pořád ve stínu Ameriky a jak se měl Amerika na návštěvě v Japonsku. Dozvíte se také něco o tom, jak jednotlivé země slaví Vánoce. Navíc uvidíte Německo v posteli s Itálií, potkáte se s dědečkem Římem a zjistíte, co spolu mají Turecko a Japonsko.
Pokud vás zajímá historie a zároveň milujete roztomilé bišíky, je pro vás tahle manga to pravé. Krátké příběhy vás nebudou nutit „zhltnout“ celou mangu najednou a u příhod Itálie a jeho kamarádů se zaručeně zasmějete.

Scénář
Hidekaz Himaruja
Art
Hidekaz Himaruja
Obálka
Hidekaz Himaruja
Překlad
Jana Šimonová
Žánry
historický, humorný
ISBN/ISSN
978-80-7413-091-5
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
145 x 210 mm
Hmotnost
165 g
Tisk
černobílý
Stran
136
Původní cena
150 Kč
Originál
Hetalia: Axis Powers #02 (Gentosha, 2008)
Platí co minule a navíc se nám tu začínaj objevovat i holky.Tak dky tomu mírně přidáme. Které saou po většinou správně praštěné.I když se tu objeví více postav je to stále přehledné a dají se rozeeznat na rozdíl od jiných Mang či Anime kde s tím mám problém.Srandy a narážek je tu fakt hodně.Můj názor na postavu itálije se nemění spíš naopak s chutí bych ho smáznul.
Druhý díl si urdržuje standard prvního, díky většímu počtu "charakterů" je asi i o něco lepší.