Krásná klisnička Chica žila šťastným a bezstarostným životem, po jakém touží každý kůň. Nikdy by ji ani ve snu nenapadlo,že se všechno jednoho dne tak strašně změní. Jenže ten den přišel. Starý muž, který se o ni tak dobře staral, je pryč, a místo něj se u Chicy objevil mladík, který má jediné přání - aby byl bohatý. A Chica mu má k penězům dopomoci. Věci se však začnou hatit a on postupně ztrácí o svého koně zájem - až se o Chicu nakonec přestane starat úplně.
Hladová a nemocná Chica pomalu ztrácí chuť žít...když vtom si vzpomene na to, co jí říkávala maminka, když byla ještě malinké hříbě.
Když nakonec pochopí, že je na konci sil, zavolá o pomoc...a věří, že není příliš pozdě...


Obálka
Jennifer Bell
Žánry
romantický
ISBN/ISSN
978-80-87008-24-9 (Stabenfeldt)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
185 x 255 mm
Tisk
barevný
Stran
24
Originál
Horse Angel: Special (Stabenfeldt AS 2007)
  • J.Connor
    J.Connor mecenáš4.5.2014 14:01Za pět minut dvanáct
    Dost zklamání, dle reakcí a coveru jsem čekal nějakej pořádnej bizár. Prostě jen scénáristky i graficky podprůměrnej komiks pro holky od hnoja. Pro Pony klub typicky luxusní vydání se zpevněnýma deskama, lesk atp. Star wars a jiný sešity si můžou nechat jen zdát.
  • blackJag
    blackJag admin30.1.2008 11:43Za pět minut dvanáct
    Nevzpomenu si, kdy naposled měl některý z komiksů tolik komentářů a přitom žádné hodnocení :-) Pokusím se napravit... Podle obálky to vypadá, že to bude aspoň pěkně kreslené, ale ostré vystřízlivění se dostaví hned na prvních stranách. Obličeje autorovi moc nejdou, o zachycení koně v pohybu ( nebo při přemýšlení :-) ) radši ani nemluvit. Je to podle skutečné události, takže nám nezbývá věřit, že Angelica nebyla markýza andělů ( nebo oběť Markýze de Sade :-) ) ale mařka co přicházi formou tornáda na pomoc koňům. A když už, tak né že by té zatracené kobyle pomohla, ale jen zprostředkuje pomoc ( pošle prasátko na sešlost v nedaleké kavárně - a kdo by se tam mohl sejít jiný, než drbny z pony clubu ). Éch... kresebně je to hrozné, ale scénář je otřes za otřesem, úplné zemětřesení. Kobyla třeba v pohodě všechno komentuje, vše dokáže pojmenovat, jen když přijde řada na slunce, máme tu náhle zasraný zářící kotouč!!! Jak kdyby to nebyla kobyla Chica, ale Vinnetouova Hatátitla... co dodat? Íhahá!
2