Pindárna Obecný pokec o čemkoliv.

Mikei: Tak vstřebávej zodpovědně a nemíchej! :-D

De Bruyne končí, Belgie s Itálii podle mě též. Bude moc chybět a Itálie znovu nezaváhá a půjde dál. Jestli teda Belgie vůbec postoupí, od toho zranění to je od nich slabší.
Mistri! Mistri!! :)
Neskutečná euforie! Musím to ještě vstřebat, než se rozepíšu. :)
Toho Vaclíka jsem naštěstí neviděl, protože jsem na jednom ze svých hafanů zmerčil klíště a musel jsem zasáhnout podobně jako Vaclík :-D Když jsem pak pijáka likvidoval, tak byla ta šance a viděl jsem to až z opakovačky. Nervy by klíštěti jistě poděkovaly. Krásně se na ten fotbalo koukalo, Nizozemci byli favority na medaili, možná na finále.
V komentáři níž mělo být "Po 17 letech". Pletu si hráče, neumím počítat, k tomu ta zahořklost, mindráky, nenávistné komentáře, měl bych se sebou začít něco dělat.Třeba se stát prezidentem.
Prvních dvacet minut nás Holanďani tlačili, ale naši odolali a poté už byli po zbytek poločasu vyrovnaným mužstvem. Myslím si, že klíčovým momentem byl Vaclíkův fantastický zákrok a po té zasloužené červené už kluci zápas kontrolovali. Kéž by tak chtěli porazit i nevyzpytatelné Dány a přivézt navzdory všem předpokladům medaili. Každopádně za dnešní výkon klobouk dolů. Už si ani nepamatuju, kdy jsem byl takhle spokojený s výkonem české fotbalové reprezentace.

A rád bych dodal, že si myslím, že fotbal do Pindárny patří i na stránce, která se věnuje komiksům.
:-)


Po 15 letech konečně zápas na velké akci, na který se bude vzpomínat. Už bylo na čase. Posledně to byli hlavně Nizozemci a pak Dánové, takže... :-) Kromě toho, že je výsledek z říše snů, tak fotbal samotný byl dobrý a hra našich fantastická. Uděluji pět hvězd z pěti.
SSP - to jsem napsal schválně, asi jsi to nepochopil. Vyjádřil jsem se a skončil s těmito diskuzemi. Na další kecy už nebudu reagovat.
Ke komiksům, které překáží: Dávám je do sklepa, suchého, a ještě je dobře balím. Minimálně jednou si je ještě přečtu a pak rozhodnu, jestli je tam nechám nebo si je dám do knihovny. Jednou je někomu chci dát, ale ne nějakým vychcánkům, co to pak obratem budou nabízet za prachy. Takže dětem, do knihovny a podobně. Mám tři starší Saudky ve výborném stavu, to půjde na aukro, až si založím účet. Ale cena nejspíš poroste, tak není kam spěchat.

Milo: A nepřijde ti ujetý rvát do komiks pindárny EURO? (Přijde mi ujetý rvát do komiks pindarny euro) ;-)

Čekal jsem překvápko v podobě dvou útočníků (tipoval jsem Vydru) a ono ne , Ševčík bude hrát. Tak uvidíme.
Strašně chybí Kúdela a s Provodem by to bylo ještě veselejší. Věřím v další jedinečný výkon jako proti Anglii v kvaldě nebo proti Belgii v další kvaldě a v postup. Strašně to těm underdogům přeju.
Řekl bych vojnu na ně, ale pak mi došlo. Že nejspíš na vojně byli...
Tady odnepameti zadny takovy kecy nebyly a nebudou. Bude za to perma ban bez varovani, zprav ci diskuzi.
Btw. Na SOS, ani nic dalšího ohledně tématu SOS x SSP, bych já už nereagoval...;)

"takévelice skvělé napinavé forum" :D
:D teď jsme teda ve stavu, kdy učitel bouchne do stolu a všichni mlcime... :D

Co dneska fotbal , hosi? Kdo vyhraje : my x Nizozemci? Belgie x Portugalci? :))))

Včera mi nevyšel tiket (více tiketu, bohužel) díky Itálii, čekal jsem od nich mnohem víc ;)

Zack - já myslel, že jsi říkal, že nikoho nebanujes :D sám víš, že kecy tohoto typu jsou na chatech, apod. odnepaměti... Jsou to trapny kecy, nedělal bych z toho drama, ale chápu, že dáváš najevo, že se ti to trošku nelíbí :) a je fakt, že zde takovou výhrůžku vidím prvně...

Na jak dlouho má ban? Dal jsi mu nějaký varování? Nebo zprávu?
A dost. Esoes ma ban a pujde za nim kazdy s podobnyma osobnima utokama nebo dokonce recma o nejakym cekani na zimaku. Specialne to nechavam, aby bylo jasny, jak teda ne, pratele.
Milo_Harwey

Tak to je nad slunce jasný, že starej pes, nebo jak si to stvoření tady říká to zaspamoval dětinsky fotbalem. Co bys od takovýho mindráka taky čekal viď. Stačí vidět obsah těch jeho všemožných reakcí tady na foru a člověk do něj vidí, jak do vylitý vázy. Zahořklej člověk , co si léčí svoje mindráky na jiných, nic víc.

Obdobnej žolik plísnil na jednom našem hokejovým forum, až jsme si na něj jednou počkali na zimáku to byl kopec srandy v tu ránu zapřel i vlastní mámu.
Taky teda plánuju poslat pár věcí dál (aktuálně asi 5, ale možná časem ještě něco přibyde). Akorát musím nejdřív sehnat něco, do čeho bych to zabalil :D
To bych nesměl bejt tak línek to řešit, ale brzy mne nedostatek prostoru donutí jednat. Pak to dám na bazar a napíšu sem.
Hawwwran : tak zkus někdy napsat , čeho se chceš zbavit , třeba bych si v tom vybral . Kilo za kus , nekup to , žejo .
Sakra, na to jsem zapomnel, ze tahnout tam dva metry knih by moc neslo.
Burza zní dobře , něco takového už ale na Crweconu fungovalo a je to taky docela oser . Obzvášť pokud nejste z Prahy . Táhnu se s tím v batohu vlakem přes půl republiky , myslím bůhvíjak dobré ceny za kvalitní kousky nechci a stejně toho půlku táhnu zase zpátky . Je to docela řehole , pročistit sbírku , proto se mi do toho nechce a stále to odsouvám .
Na Comiconu nam to asi neprojde, ale na Crweconu za rok by to urcite slo domlouvit a kdyz se slozime na dva brigadniky, co u toho budou cely den stat a obsluhovat, tak by to mohlo mit i vyrazne efektivnejsi pomer nez co nabizi knihobot.

A nebo fakt devadesatkovou burzu, pronajmout vetsi hospodu, kazdy stat u svyho stolku s comicsama.
Planuji se zbavit všech (+-) za rekneme 100kc/ks, ale prave s nejakym limitem, jako 5ks minimalne. Protoze než se s tim tahat do zasilkovny po kusech, tak si to radsi necham. Burza by pomohla.
Jo, nějaká live burza by se mi taky líbila, protože jinak souhlasím s tím že kolem prodeje přes internet je až moc starostí...
Co se prodeje přečtených komiksů týká, zatím bohužel marně hledám v hlavě to nastavení, kde přepnu z módu "Nebaví mě to, znovu to číst nebudu, ale stejně si jak vocas dokoupím zbytek série, ať to mám komplet" do módu "Nebaví mě to, znovu to číst nebudu, tak to pustím dál a získám místo a peníze na něco lepšího". Už jsem si jednou i vytřídil komiksy, které nabídnu na prodej, ale v téhle fázi jsem zatím skončil...
mkw: Nefunguje na tom principu knihobot?
Mkw: ja o ty sluzbe uz uvazoval. Nejaky pravidelny svoz comicsu a bleskovy vyprodej treba jednou za kvartal. V pilotu to to delat v ramci akci, treba Crweconu. Ale pak do toho hodil covid vidle, znate to.
Nemluvě o tom, že než ten oser začne, musí někdo ty komiksy taky chtít. V mém případě nemohu kolikrát prodat ani když jdu s cenou dolů o 70%.
Mkw: presne, je s tim oser.
Ja bych to klidne poslal dal, kdyz by s tim nebyl takovy oser - inzerce, domluva, zabalit, poslat. Mohla by na to byt sluzba - nekdo by to vyzvednul a zpracoval, dal bych procenta z ceny :))
Já se naučil přijmout fakt že jsou to jen věci a pokud někdo nabídne dobrou cenu, klidně prodám, pokud je to sračka, klidně prodám, pokud to doma nechci, vím že podruhé to číst nebudu, klidně prodám.. Prodal jsem i srdcovky takže tak...
Hanussen: právě to taky mám tak :D a zena mi furt rika at neco prodam ze uz to stejne nebudu cist , ale nejak to nejde :D
Já jsem bohudík/bohužel knižní hoarder, takže se nedokážu zbavit téměř ničeho.
ArmadOon: Tento mamon jsem taky měl, dokud jsem měl kam komiksy dávat. Volné místo si ale nepřičaruju, takže jsem začal prodávat co už číst podruhé nechci. A je to zvláštně osvobozující pocit :)) A pomůže to vlastně 2x - volné místo + peníze na nové komiksy :)
Jaký mate vztah ke komiksum ktere prectete? Nechavate si je? Prodavate nebo vymenujete? Já se nezbavim jedineho :,D ma nekdo podobny mamon?
Someone : Je to tak , ale zase z knihovny si půjčuju věci , které si myslím , že nestojí za to mít doma ( ne tedy že bych doma neměl spoustu blbostí ). Takže když mě něco mile překvapí , tak to i koupím do sbírky , ale moc často se to nestává . Teď si půjčuju různé ty manhwy co tu vyšly a to je fakt dost utrpení , tam mě ještě v dobrém nepřekvapilo nic .
SomeOne: Trochu i jo, ale zase se moc nebojím posílat věci z domu, takže když už je to fakt špatné, tak nepomůže ani, že jsem za to vyhodil peníze oknem :D
Zack: Hehe, super!

SomeOne: Hehe, super teorie! :)
SomeOne: Nó, něco na tom je :D
Když hodnotím nějaký komiks, který mám půjčený z knihovny, přijde mi, že bývám více kritický než u komiksů, které jsem si koupil, protože pak bych měl pocit zbytečně vyhozených peněz. Máte to někdo taky takhle?
Zack: Adekvátní reakce :-D
Sledování sportu a dění kolem toho všeho jde zcela mimo mě.
Zas těch lidí co se tu bavěj o kopané tolik není . 3 ? 4 ? Já viděl teprve první zápas našich , takže to nečtu ani se nezúčastnuji debaty .
SSP - mně by to asi bylo i sumak, jen mi přijde, že jsi fotbal téma začal díky nějakým kecum od SOS jak rypes nebo co a na tvou povahu, tak jsi trapně z ničeho nic rozjel fotbal... Abys jakože řešil i neco jinýho než MB nebo kecy na někoho/něco. Je to detinsky... opět můj názor. :) Asi i proto mě to irituje, což jsem chtěl vyjádřit i s vysvetlenim, takže jsem uspokojen a už je mi to sumak. :) hezky se bavte... pá

Ja bych radsi kdyby ty bylo min fotbalovych nadsencu, but that's just me :-)
Milo: Protože to tu je obecný pokec o čemkoliv a kdyby fotbal nebyl povolen nebo vítán, jako třeba politika, tak mi to Zack dá jistě dříve nebo později vědět. To neudělal, tak s pár lidma plkáme dál.

Matthew: Vůbec nevím, proč jsem napsal Bořil :-D Jasně, Dočkal. Asi jsem chtěl napsat Bořek Dočkal a prdnul jsem tam Bořila. Jako sešívka si ty dva fakt nepletu ;-)

Mikei: Taky jsem natěšen. Už jsem viděl článek o tom, že Niozemci by mohli odejít ze hřiště, kdyby se začalo s rasismem (nebo si ho v něčem našli), tak jsem fakt zvědav, co se bude dít, když Nizozemci hodlají hrát s duhovou páskou a v Maďarsku na to asi mají mnozí jasný, odlišný názor.

kinak: Já spíš hledám důvody, proč by to mohlo vyjít, a fakt si myslím, že šance je, i když menší. Další věc, která by mohla hrát roli a já nezmínil, je domácí prostředí. Nizozemci hráli doma (stejně jako Dánové) a teď poprvé budou hrát jinde. Může je to trošku rozhodit, doteď si jeli svou rutinu, teď to musí změnit. Čeští hráči jsou na to už zvyklí. A Maďaři budou fandit nám jako outsiderům a dost možná ty pásky vyhodnotí jako "provokaci." Před Belgií (kvalifikace) jsem byl taky posratý až za ušima a nakonec jsem viděl jeden z nejlepších zápasů za hodně dlouhou dobu. Třeba to vyjde i v neděli.
No mě spíše překvapuje kolik je obecně mezi fanoušky optimistu co se tyce našeho zapasu s tulipany. Rad bych se mýlil, ale dost se obavám jejich ofenzivní síly. Stejně tak si nemyslím, ze tahle část pavouka je nějak extra snadná, když jsem videl jak Dánové prejeli rusaky… ihned jsem si vzpomenul na Island v době jeho největší slávy:)
Jsem vážně rád, že je mezi komiksákama tolik fotbalových nadšenců. :)
Zack - svuj názor jsem řekl.
SSP: Bohužel jak říkáš, nemáme. I když právě třeba "brilantýna" Dočkal by tu pozici dokázal zastat. Ale jsem rád, že nakonec nejel, ať už by to s ním byl lepší nebo horší.
Jak jsi říkal, že to může být i horší; úplně mám před očima fotbal, který produkovala reprezentace za éry Bílka a jsem rád za to, co je teď. Važme si toho a této generace, ač to samozřejmě není TOP.

Němce nikdy jako soupeře. :D To je pohárový manšaft, který přes veškerá klopýtnutí může ME vyhrát. Řekl bych, že Anglii porazí a dál se uvidí.

A stejně věřím v postup, že to naši zvládnou. Těším se i na tu skvělou atmosféru v Budapešti. ♥ No, rozhodně to pro nás bude svátek.
SSP předpokládám že tím Bořilem si myslel Bořka "Flusance" Dočkala?!
Bořil tam totiž hraje.