Zdravím, chci se zeptat co říkáte novému muzeu Káji Saudka? Já jsem tam byl dneska a líbí se mi ten prostor, ale ze samotné expozice mám smíšené pocity...
Skoro az bulvarni otazka, ale coz. Neni nahodou Jiri Kucerovsky, ktery doprovazi na kytaru Tomase Kluse, bratr "naseho" Tomase Kucerovskeho? Jsem z bedny zaslechl neco jako mladsiho Nohavicu, mrknu se o co jde a takhle na prvni pohled jsem mel za to, ze Tomas Kucerovsky ve volnem case hraje na kytaru:).
Zack: Možná když to dělá se superhrdinou, tak nějaké schopnosti na ni přejdou. Když ti zombie vysaje mozek, tak je z tebe taky zombie...
Co přítomné dámy, pozorovaly nějakou změnu po bouřlivé noci se superhrdinou?
Zack: V úplně prvních číslech Supermana (Siegel/Shuster) vystupuje jedna frigidní čubka co si říká Lois a ta konstantně pohrdá Clarkem tak, že jsem si až říkal, jak to může dotyčný vydržet a nevymalovat s ní redakci Daily Planet. Dle mého se v komiksových dřevních dobách jednalo o jakousi emancipaci, či co - žena se superschopností nasírat muže v kontrastu s obrýleným ňoumou postiženého demencí, který si ale svůj komplex méněcennosti kompenzuje tím, že se nasouká do těsného trikotu a vzlétne (skočí) k oblakům. Toliko ke superschopnostem Lois Laneové :)
Fry: Mrknul jsem na to a výsledky jsou určitě zmanipulované, nejsilnější superpadouch je přece Lois Laneová (ta drží Clarkovy koule ve svěráku) a největší über borec je pak chlápek v kostýmu netopýra (protože má kostým netopýra). Bez debat.
Tímto prosím o pomoc, znáte někdo osobně "komiksového sběratele", který na Komiksariu vystupoval pod nickem Rudy, Spirit, dále také jako Raven a Radek Veselka? Pokud ano, můžete mi zařídit osobní konfrontaci? Máme nevyřízené účty a moje duše právě překypěla.
Myslím, že dnešní barážový fotbalový, právě proběhnuvší, zápas o Euro by mohl přilákat k obrazovkám i zdejší jebáky prorostlou, nerdí populaci. V brance Catwoman, ke konci střídal dokonce Wolverine, takový superhero match jsem dlouho neviděl :D
GWB, ten důchodce, ten suchar, co mě buzeroval každým svým vyjádřením v OSN, ten za nic sbírající pocty osmdesátkovej prezident je stejnej ročník jako já? No to mě poser a vomrdej do ucha. Jako minulej tejden. Jdu se zahrabat.
Včera před spaním se mne žena zeptala, jestli vyšel už ten nový Sandman a po mé pozitivní odpovědi mi řekla ať si ho nekupuju...takže mi ho chce koupit pod větev, kura to mám čekat ještě měsíc?!?! To je PEKLO, no nic dějou se i horší věci a aspoň si to užiju pak... Snad se stihnou na vánoce i Živí mrtví 4, ať si to nechám nadělit taky:-)
Zack 15:13:11 14.11.2011: Bóže, ano Amerika nemá žádné problémy jen ty zlé terroristy a islám. Jsou dvě možnosti - buď mu totálně jeblo a fakt věří těmhle sračkám nebo mu někdo tučně platí za tuto propagandu - ale i tak ji nedělá dobře, protože to je průhledné jak řízek v eurestu.
Pokud nevíte, ve kterém vlákně přesně rozjet novou diskuzi, tak pravděpodobně toto bude to pravé. Také zde končí offtopicy z jiných vláken. Tak trochu odpaďák.