Pindárna Obecný pokec o čemkoliv.

Zdravím, chci se zeptat co říkáte novému muzeu Káji Saudka? Já jsem tam byl dneska a líbí se mi ten prostor, ale ze samotné expozice mám smíšené pocity...
dík moc už sem psát nebudu ;-)
to Balat: taky bych řekl, že ne
balat: Píšeš do blbé kategorie, ale co už =). Osobně bych řekl, že ne
Ahoj, prosím potřebuju radu. A to, jestli se Superman-Co se stalo s mužem zítřka hodí pro osmilétého kluka? Díky moc
vasek: Mají to v Krakatitu. úroveň kresby se mi po prolistování zdála vskutku nevalná.

No já si to napřed chtěl prolistovat, než vyhodím 2 kila :)
Napiš přímo tomu klučinovi/pánovi - kontakt: tdrahonovsky@seznam.cz
Já se to bál vzít na prodejnu, tak pak když tak napiš, jaké to je ;)
Nevíte kde se dá sehnat ta ouchylárna jménem ČAROMOR? :-)
Ani kresba, ani scratch-boarding, prostě tečkování...
http://vimeo.com/33091687
...i když větší smysl by mi to dávalo u DC-Vertiga...no nic, uvidíme.

A btw, George W. Bush: Bacha, bacha!! Být válečným zločincem není sranda;-)
http://www.informationclearinghouse.info/article29903.htm
http://www.rnw.nl/africa/article/amnesty-international-%E2%80%9Carrest-george-w-bush%E2%80%9D
to vachudik007: tak to je rychlovka... gratulace Argu.

to keporkak: diky:).

DEmnoG: Je. Tomáš K. dělal Klusovi obal na tuším předposlední album a Jirkova vlastní kapela se jmenuje Anime. Svět je malý :)
Ještě jsme ve válce
Příběhy 20. století
Bude dotisk
Připravovaný dotisk, vyjde 22.12.2011.
Skoro az bulvarni otazka, ale coz. Neni nahodou Jiri Kucerovsky, ktery doprovazi na kytaru Tomase Kluse, bratr "naseho" Tomase Kucerovskeho? Jsem z bedny zaslechl neco jako mladsiho Nohavicu, mrknu se o co jde a takhle na prvni pohled jsem mel za to, ze Tomas Kucerovsky ve volnem case hraje na kytaru:).
Smažte prosím první komentář u Čtyřlístku 514.
Díky....
Saudek: v distribucích 0.Ticho po pěšině...... :-(
Nezadaří. Albatros má zájem, s druhou stranou je to ale horší.
to Draco: myslím, že se zadaří už tento týden (? 2/12 ?). Snad to nebyl informační šum
Tak mě napadá, že letos na podzim byla slibovaná Muriel, ba dokonce obě... nevíte o tom někdo něco, zda se zadaří či ne?
v distribuci možná, každopádně jsou toho všude plný pulty.
Ještě jsme ve válce : v distribuci vyprodáno !!!!
a Bobe, nejlepší na tom je to, že jsou i superhrdinky
Bob: Ano. K lepšímu.
Zack: Možná když to dělá se superhrdinou, tak nějaké schopnosti na ni přejdou. Když ti zombie vysaje mozek, tak je z tebe taky zombie...
Co přítomné dámy, pozorovaly nějakou změnu po bouřlivé noci se superhrdinou?
Zack: V úplně prvních číslech Supermana (Siegel/Shuster) vystupuje jedna frigidní čubka co si říká Lois a ta konstantně pohrdá Clarkem tak, že jsem si až říkal, jak to může dotyčný vydržet a nevymalovat s ní redakci Daily Planet. Dle mého se v komiksových dřevních dobách jednalo o jakousi emancipaci, či co - žena se superschopností nasírat muže v kontrastu s obrýleným ňoumou postiženého demencí, který si ale svůj komplex méněcennosti kompenzuje tím, že se nasouká do těsného trikotu a vzlétne (skočí) k oblakům. Toliko ke superschopnostem Lois Laneové :)
Jaky ze ma Lois ty superschopnosti, pokud nepocitame, ze dokaze polknout Supermanovo sperma?
Fry: Z Kravena nám udělali Krakena =D
Fry: Mrknul jsem na to a výsledky jsou určitě zmanipulované, nejsilnější superpadouch je přece Lois Laneová (ta drží Clarkovy koule ve svěráku) a největší über borec je pak chlápek v kostýmu netopýra (protože má kostým netopýra). Bez debat.
Máš pravdu :D
Na 100% to není Swamp Thing :D
Z kterého komiksu to je?
No tak šup do databáze. xD
Draco: Prostě se na něj vykašli. Mě mimochodem tento starý známý také nedávno po dlouhé době obdařil řádkou "přátelských" mailů.
Draco: Něco málo o něm ví Martin Přibyl, zkus se obrátit na něj.
Tímto prosím o pomoc, znáte někdo osobně "komiksového sběratele", který na Komiksariu vystupoval pod nickem Rudy, Spirit, dále také jako Raven a Radek Veselka? Pokud ano, můžete mi zařídit osobní konfrontaci? Máme nevyřízené účty a moje duše právě překypěla.
GWB: Špatný den pro ročník 1924... Jsem už příliš stará pro skutečnou reflexi.
Myslím, že dnešní barážový fotbalový, právě proběhnuvší, zápas o Euro by mohl přilákat k obrazovkám i zdejší jebáky prorostlou, nerdí populaci. V brance Catwoman, ke konci střídal dokonce Wolverine, takový superhero match jsem dlouho neviděl :D
Draco nobilis: Nejsem si jist, zdali ti úplně rozumím. Ale rád bych:)
GWB, ten důchodce, ten suchar, co mě buzeroval každým svým vyjádřením v OSN, ten za nic sbírající pocty osmdesátkovej prezident je stejnej ročník jako já? No to mě poser a vomrdej do ucha. Jako minulej tejden. Jdu se zahrabat.
Včera před spaním se mne žena zeptala, jestli vyšel už ten nový Sandman a po mé pozitivní odpovědi mi řekla ať si ho nekupuju...takže mi ho chce koupit pod větev, kura to mám čekat ještě měsíc?!?! To je PEKLO, no nic dějou se i horší věci a aspoň si to užiju pak... Snad se stihnou na vánoce i Živí mrtví 4, ať si to nechám nadělit taky:-)
Zack 15:13:11 14.11.2011: Bóže, ano Amerika nemá žádné problémy jen ty zlé terroristy a islám. Jsou dvě možnosti - buď mu totálně jeblo a fakt věří těmhle sračkám nebo mu někdo tučně platí za tuto propagandu - ale i tak ji nedělá dobře, protože to je průhledné jak řízek v eurestu.
Millera dobře zkritizoval theamazingatheist, blogger z youtube. Doporučuji od něj i ostatní videa ;)

http://www.youtube.com/user/TheAmazingAtheist?blend=1&ob=4#p/u/13/TlzvtprnZiQ