Kategorie: Stvůry #03
Zoner Press (ZONER software, a.s.)1. vydáníduben 2010série Kategorie: Stvůry 3/4
3.7
...
...
...
...
Lidský svět obývají zlí duchové, živící se našimi slabostmi a touhami. A nemají to ani příliš těžké, vždyť který smrtelník by odolal posedlosti „stvůrou“, která dokáže splnit všechny vaše sny? Ale jakou cenu bude nakonec třeba zaplatit za nečisté spojení zlého ducha a jeho lidského hostitele?

Vítejte v Nanamiho agentuře pro výzkum nadpřirozených jevů. Její ředitel, Asagi Nanami, využívá pro boj se stvůrami své nadání a také nadpřirozené schopnosti, plynoucí z jeho ne právě lidské podstaty. Ale dokáže on a jeho kolegové v boji proti stvůrám uspět, když ovoce zla je tak lákavé?

Pokud jste si Asagiho a jeho společníky – Naokiho Amana, Mahime Jošino, Izumiho a králičí dívku Tokiko – oblíbili a chcete vědět, jak se vypořádají s případem černé stvůry, a také odhalit něco málo z jejich minulosti, pak se můžete těšit na třetí pokračování mangy Kategorie: Stvůry.

Tato kniha je vytištěna ve stylu „manga“, v autentickém japonském formátu zprava doleva.

Scénář
Gokurakuin Sakurako
Art
Gokurakuin Sakurako
Obálka
Gokurakuin Sakurako
Překlad
Petr Klička
Žánry
fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7413-078-6
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
125 x 190 mm
Tisk
černobílý
Stran
200
Původní cena
172 Kč
Originál
Category: Freaks #03 ()
Tato kniha dokončuje příběh z knihy minulé a poté ukazuje další epizodické příběhy a právě epizodičnost je problémem.
"Kategorie: Stvůry" není naprosto odpadovou mangou, ale tomu dnu se blíží více než vrcholu. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/04/888-kategorie-stvury-3-40.html