vasek

vasek forum
naposledy online 14.3.2022 15:32

Toe: Aneb "já když si dám vosmý pivo, tak mi nad hlavou zavlane černej prapor anarchie", co? :-))
Nebudete ty anarchisty někdo objednávat? :-) Že byste mi případně mohli vzít taky...
Vždycky mě zajímalo vodkaď jsou ty trika, co nosí Roy... Tak teď už to vím.
Hm, to je dost nízko i na ceny před 2 roky. Takže gratuluju :)
Kapis: Kolik je tedy dnešní "přijatelná" cena první Crwe? Jak jsem přestal chodit na aukro, tak ztrácím přehled o aktuálních cenách. :-)
Vachudík přestane laskavě pod svým bratříčkovským (komerčním) nickem vychvalovat komiksy, které momentálně prodává po aukcích...
Děkuji
Dost dobrý. Vypadá to úplně jako kdyby to kreslil nějakej macomix :)
vona se plánovala nějaká svlíkačka? =o)
Jak dopadla letošní Fabula? Počítám, že Saudkovsky, co?
AZTeck: Něbul som, něbul. Tentokrát jsem výjiměčně nemoh´přicestovat.
Tady mi někdo zneužívá trejdmark...
Prsknout neživý figurky do reálu taky neberu jako vizuální krádež. Mně jde o to, že ten lesní svět celej v-y-p-a-d-á jako kdyby to dělal Franta Skála a prostředí a rekvizity jsou jakoby z oka vypadly knížce o Cílkovi a Lídě. Už jsem ohledně toho hledal něco na netu a nešel jsem celkem zajímavý věci. Skála na tom měl původně spolupracovat a Cílek s Lídou byli jedním z hlavních inspiračních zdrojů. Jenže pak ze spolupráce vycouval a Svěrák to dotočil s jiným výtvarníkem. Mňo a pak se objevujou ještě 2 varianty o tom "jak to skutečně bylo" - tj. kdo za kým přišel s jakým nápadem. Jestli oslovil Svěrák Skálu nebo Skála Svěráka. Jestli je na tom něco pravdy, nevím. No, ať to bylo jak to bylo... Měl by se František oficiálně zmiňovat minimálně jako jeden z otců vizuálu.
Tyjo, já myslím, že jo. Zaprvé je pod tím oficiálně podepsanej někdo jinej než Skála (není uvedenej ani jako spoluautor vizuálu) ... To by se ještě dalo okecat jako inspirace podmanivým světem Františka Skály. Ale zavažnější problém vidím v tom, že některý věci jsou z Cílka vokopčený úplně do mrtě... Autíčko s jedním světlem jako nevíc do očí bijící příklad.
Tak jsem shlídnul nějaký skrýny z KUKY se vrací... A ehm, říkám to nerad...ale kdo ještě poznal vizuálně vykradenýho Frantu Skálu a jeho Skutečný příběh Cílka a Lídy ?
matrosh: Ále, hlavu vzhrůru! Zase se tam dostala spousta jinejch kravin ;)
výbornej fejk.,, vodkaď to je?
Jestli se ptáš jak se líbí ty dvě barvy v černým skinu, tak problém je spíš jinde...
zaprvé) z malýho bílýho textu na černým pozadí k*u*r*e*v*s*k*y přecházej voči
A zadruhý) proč řešit zrovna takovouhle krávovinu jako skiny, když je tady tisíc potřebnějších věcí. (například Anderho chyba ;-) )
No, původně jsem chtěl dokončit myšlenku, ale nebylo to nic závažnýho, takže jdu radši spravovat klávesnici...
sekla se klávesnice, sviňa :-D
Jój, člověk vás chvíli nehlídá, děti...A už vlčíte. :)
Draco
D



fapiknoanf
Dotaz do Pléna: nevíte někdo v jakých novinách/časopisech původně vycházely komiksy Josefa Lady? Tonda Čutal, Franta Vovísek... případně jakákoliv jeho další komiksová tvorba? (tu velkou Ladovskou monografii nemám :o)
Tak jsem právě zjistil, že RefleX na svejch sajtnách přesunul dosud volně dostupné komiksy do tzv. "placené zóny". Sbohem trapná Hano a Hano, Zelený Raoule, kterého jsem navštěvoval zhruba jednou za dva roky, abych se ujistil o tvé stálé stagnaci, sbohem Aloisi Nebele, kterýs nebyl ani za mák komiksem... Chybět mi nebudete... :-))
DN: já vim. Jsou všude... A jdou po nás...
hedgehog: A jó, teď si vlastně vzpomínám na rozhovor s jedním nejmenovaným kamarádem, kolik stojí článek v "nezávislém" periodiku ... :)
No, je přinejmenším podezřelé, že o "vyprodanosti" a "další nedostupnosti" nějakého komerčního titulu píše "nezávislý" internetový zpravodaj. To trošku zavání takovou marketingovou šikanou. Jinak třeba Muriel a OS jsem viděl před 2 týdny v regálu knihkupectví ve čtyřech kusech.
Woffce: Buchecheche! Jsem to tušákoval ...
George:
Tak jsem na tvý stránky taky vlezl a připomínkuju tu strašnou červenou barvu na podkladu, ze který jsem měl ještě deset minut mžitky před vočima. 8-D
Jestli chceš prezentovat svou tvorbu, tak to na stránky taky vyvěš. Takhle není co hodnotit, když tam máš 3 obrázky.

Ještě zcela přátelsky dodávám, že tohle se řeší v Pindárně ...kdyžtak už. ;) připomínky a návrhy jsou hlavně určený pro něco jinýho.
Woffce: Jo.jo :-)

Jo, ehm, když už jsme u toho Taschenu... (sakra, proč jsem tam lez?) ... tak tohle nevypadá zrovna špatně:
http://www.taschen.com/pages/en/catalogue/sex/all/00338/facts.robert_crumbs_sex_obsessions.htm
ovšem ta cena...! 8-F
AZTeck: díky ;-)
Woffce: JJ, ten Escher už byl vydán Taschenem za daleko příznivější cenu - kolem tří kil. Ve slevách jsem ho bohužel neviděl, nicméně ta knížka by měla být pořád k dostání a tipnul bych, že kanzeslberger nebo Luxor to jistí. (Hardcover, 116 stran nebo ještě tlustější paperback ) . Info zde: http://www.taschen.com/pages/en/search/result.1.htm?show_all=catalogue&search_string=escher

(jinak... já na ty stránky lezu strašně nerad, protože tam vždycky narazím na něco, co strašně chci... :-))
Request: nebyl by někdo vod toho srdce a poslal mi velkou naskenovanou obálku komety č.12 (pokud máte v dobrém stavu) ?
Dík
Xeelee: to je imho další kachna. Viděl jsem ňákej dokument o pedofilech v ústavní léčbě a tenhle "virtuální" materiál je povolenej a užívanej jako terapeutickej prostředek.
Ghost world je velmi dobrej film. Viděl jsem ho svýho času, aniž bych tehdá tušil, kdo je Clowes... a ten film mě fakt zaujal. Kde sehnat to nevím...
Draco: jenom jestli sis to nenasyslila a pak to budeš prodávat za tisíce :o))

--- čili tu důležitou indormaci v komentáři můžem smáznout ---
yama: WoW ... Tak to jsem se tedy nasmál :-) Díky ;-)
Draco: to "třpytění" na komiksáriu ňák nechápu... můžeš nějak lidsky definovat podstatu toho vtipu?
(píšu to sem, protože na komiksáriu se mi nechce psát, ... a taky když se ztrapnit, tak jen před lidma, který mě znaj) :-)
Albáč sliboval okamžitě po novém roce dotisk "oranžovky" (hm, zlatý voči...) a "andělé" byli plánováni snad jen výhledově...
Já bych se těch Fak-jů možná i zkusil chopit. Když to tu ňák společně vyladíme.
gentleman nemůže na předchozí větu odpovědět jinak než: myslím, že mlhy v Anglii touto dobou bývají i hustejší.
Draco: napiš mu, že to byl překlep. Že to nemělo bejt "deset až patnáct" ale "deset a patnáct" :o)
DN: věř mi, že není vo co stát. Vyřešíme na Crweconu :)
Draco: je to "wincentka" na volným. čurimurin je imho jen webmaster...
a jinak jseš teda šikulka ;)
DEG: Toho by se měl spíš chopit někdo pražskej... ;)
a míň línej :)
Ad odkaz: kdybyste to někdo od autora objednávali,...byl by někdo od té dobroty a vzal mi taky jednu? :) velký Ď.
Nebo neuděláme hromadnou objednávku? :-)
All: Hm, dobrý dobrý... :-) ...

Jinak notorický křiklouny do tmy by imho měl řešit kreditní systém. Pokud si dobře pamatuju (...jakože si to možná nepamatuju uplně tak dobře...) tak se říkalo něco o tom, že kdo bude mít mínusový body od adminů, toho komentáře budou výrazně upozaděny nebo se defaultně nebudou vůbec zobrazovat.

Taky jde vo to, že v současným nastavení je vlastně jedno jestli tam napíšeš "super úžo komiks" nebo vůbec nic. Kdyby se hodnocení bez komentáře zobrazovalo čistě bokem, tak věřím tomu, že spousta lidí by si tyhle ejakuláty odpustila.