Srazy, cony, festivaly Upozorňování a oznamování akcí.

DEmnoG: Cedulkou z centra, hmmm...dovolenou...hmmm....liberec...hezký slovo, pane, li-be-rec - vopravdu hezký slovo....co vono to je ? A...a...a kdopa ste vy ?...?
A pojed ctihodny kmete, pekne si to zapis do sveho denicku pro seniory, vem si pekne dovolenou nebo cokoliv, radeji se uz ted zbal, at o ten bagl denne zakopavas u dveri a diky tomu budes kazdy den tusit, ze nekam mas jet. Mozna si na ten bagl jeste pridelej cedulku "BRNO, cervenec 2010". Na ten rok nezapomen a nech si jeste nejaky misto na datum:).
Spis nez u Brna je to primo v Brne... dostanes se tam metskou hromadnou dopravou z "centra" asi tak za 20 minut. Ono to Brno je jen o kousek vetsi nez Liberec:).
andre: To ti teď, čéče, nepovim - budu vědět tak za měsíc... A to je kdesi u Brna, nebo kde ?
Komu se tedy víc hodí 17.-19. 7. a komu 23.- 25.7. ? Hlasujte, hlasujte...
yama: Tak v únoru už ses myla, co se pamatuju... Takže pro letošek splněno. Ještě přijet :D
andre: To víš, ještě se začnu mýt 2x ročně a už nebudeme mít nic polečného :)
jojo, to by bylo super, to bych určitě přijel....a rád ;-)
Áááá nóbl dáma, už s komiksovou lůzou nekamarádí.....

Slaine: tak teda kvůli Kapisovi...... a co Mr.Woffce?
Psala jsem Slainovi, že nakonec nepojedu, takže kvůli mě se termín přehazovat nemusí :) aspoň vám to nenaruší dovolené a jiné akce. Já doufám, že vůbec nějakou dovču mít budu.
Slaine a ostatní: jak to vypadá s tim navrhovanym přehozenim termýnu na 24.7.-25.7.? .... (žádal Kapis, Yama,...)
vona se plánovala nějaká svlíkačka? =o)
vasek: Nesvlíkla jsem se při předávání. A oslintal mě Markýz. Jinak Muriel a Sandman 7, toť téměř vše.
Jak dopadla letošní Fabula? Počítám, že Saudkovsky, co?
AZTeck: Něbul som, něbul. Tentokrát jsem výjiměčně nemoh´přicestovat.
Draco, až teď jsem si vzpomněl. Co ten slibovaný řízek a bábovka. A já, proč jsem měl ve vlaku hlad :)
vasek: ty jsi tam byl? Proč se nepřihlásíš?
to Draco: "Aji polonahá vyzáblotina se dostaví :D" Naopak. Dostavila se překrásná žena.
Dark Scavenger: jak jsem to v rychlosti cetl, tak jsme mel za to, ze jsi si udelal dobrej forek a pises "tentokrat se na Cweconu budu muset obejit bez znalosti obchodniho prava" a ty to myslis tak, ze neprijedes. Skoda.

Slaine: samosebou, jestli se ti podari ke me dostat, nerozhodnes se utikat na autobus nebo jine vylomeniny, tak jsi u me vitan
vasek: Já tam tmko neviděla...
Tady mi někdo zneužívá trejdmark...
Aji polonahá vyzáblotina se dostaví :D
andre: v pohode, jen se hlasim, ze u stolu nebudes sedet jen s Degem, jelikoz minimalne ja se hodlam prisrat :)
4 Zack: Ano, tvým vstupem do diskuze. Hetero MdS
Slaine: promiň, někde v hlavě jsem měl informaci, že jsi již účast potvrdil. Takže jsem ověřoval pouze ty co dělaj problémy:) ..... Jelikož má bejt v sobotu snad alespoň 18stupňů, tak budu mít pouze dlouhoruké triko, takže bys mě z něho musel nejdřív vysvléct:)
andre: A ja sem vosk?
DEmnoG: Plati nabidka noclehu, mohu s tim pocitat?... pevne verim, ze tentokrat se nebudu pokouset odjet z Prahy o pulnoci v cizi mikine... :)
Už bylo na čase, to abychom mohli sedět v sobotu na zahrádce;-)
Přítulné medvídky maj Comics Ultrazz nejraději;-)
Brňenská squadra so sebou privlečie na Crwecon i jedného prítulného medvedíka zo Slovenska. Liberec Sléz som prepásol, dúfal som, ze to práve tento víkend napravím. Škoda, že Comics Ultrazz nedorazí vo väčšom počte.
Tak to bude fakt smutnej Crwecon. Každopádně já dorazim a budu prodávat a přednášet, ale po dvanáctý už to uvidim v klidu u piva. Dorazí ještě Judy, Andreew, Toe, atd. Srazový MdS
Tak to bude tento rok smutný crwecon, tam snad budu s DeGem jedinej u stolu, páč markýz asi bude zase přednášet a prodávat... A to jsem nechtěl tento rok tolik popíjet, ale co s tolika volným časem, který jsem chtěl původně vyplnit diskusí.
andre: já jsem stále na pochybách. Zatím chodím akorát na rehabky, do hospody jsem byl už x-krát tahán, ale zatím jsem odolal - nerad bych aby mě na tu traumačku vezli zase hned zpátky;-) Rýsuje se možnost, že kámoši pojedou autem v sobotu a v neděli back, tak uvidím, jestli bude místo a jak to vyhodnotím. Posuňte červenec-beer o týden a budu tam isto;-)
W a D: Tak to si asi budu muset dát panáka na mrtvý bráchy:.( ..... Nu dobrá chlapci, ale je mi to líto.
andre: Dark zrovna svádí apokalyptickou bitvu o vlastní duši s třemi tisíci stranami obchodního práva, takže to tentokrát budete muset zvládnout bez něj...
andre: S mou účastí se, bohužel, počítat nedá - jsem celej víkend v práci... :---(
matrosh: Ále, hlavu vzhrůru! Zase se tam dostala spousta jinejch kravin ;)
tak to je naprd:( transmetropolitan se tam nedostal, škoda
Tak už jsem doma, dopadlo to víc než dobře. Uvidíme tedy, jestli za ty necelé tři týdny budu už schopen cestovat po republice. ALe ten vláček kolejáček mě teda moc neláká v tomto stavu........:/
moc pekne Markyzi :) pobavil jsem se vyborne, hlasky tentokrat obzvlast vyvedene :).
Krvinka56: Já jen že je to má tvá nejoblíbenější hláška. Využiji svou nahrávku na mobilu, nějak zajímavě to s kamarády zremixujem a uděláme z toho taneční pecku... A pak to prodáme a děsně na tom vyděláme... A kamkoliv přijdeš, Roxy, Chapeau, Lávka, Mecca, Rock Café, Vagon, Face, N 11... Ve všech pražskejch klubech to budou DJ´s dávat před hlavním programem... Jooo, Dolce Vita, baby... Budeš slavnej, nigga.
Draco prosím tě nech toho jo? Já sem fakt rád že si potěch pár panácích co sem si tam večer dal nic nepamatuji.
krvinka: U mě vítězí: To je moje pitíško...

MdS: Obsáhlé a pravdivé. Ale myslím, že to byli rumunští dělníci.
Některé ukrutné zážitky má naše podvědomí tendenci vytěsnit, ale po intenzivní léčbě a mnoha sezeních Markýzův psychoterapeut nakonec jistých dílčích výsledků přeci jenom dosáhl:
http://mdscomics.net/modules.php?name=News&file=article&sid=128
Kapis: to jako že bych řídil já?? To raději vláčkem kolejáčkem. Síťová jízdenka SO NE + za 450 Kače pro dvě osoby a až tři děti (nemusí být v příbuzenském stavu :)
MdS: já věřím, že dorazím. Zítra jdu lehnout do nemocnice :/ prej žádné drogy, žádný chlast......... to nebude žádná slast. Ale viděl jsem pár dokumentů, které se svorně jmenovaly "Doctor adventures", tak doufám, že to bylo natáčeno na základě skutečných událostí :) No a ve čtvrtek by na mě měli nastoupit, takže uvidíme jak budu chodit 29.5. Jak říkám, zúčastnit se chci - vypít zas s váma kapke ;)

Co ty AZTeck teda - kdybychom jeli autem (že bych seděl na šířku na zadním sedadle - řídit asi ještě nebudu moct) tak by to šlo. Vlak ty kurvy zdražily stejně tak, že tím autem to ve dvou-třech vyjde na stejno. Žygul mi morééé žere cca 6 litrů ropy na 100.