Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Planeta Mondo Carno pořádá každoroční klání gladiátorů, největší jatka v celém vesmíru, kterých se účastní ti největší drsňáci ze všech planet. A je jasné, že takovou příležitost si Lobo nemůže nechat ujít. Nejde mu o ceny – dělá to pro radost. Jenže něco s tímhle bojem o život není v pořádku a někdo opravdu hodně nechce, aby Velkej šéf vyhrál. Což se Lobovi rozhodně nelíbí.

Planeta Mondo Carno je ideální místo, pokud se chcete zabít. S Lobem na planetě to nebude problém. S Lobem na planetě bude mnohem složitější přijít na to, jak přežít.

Obsahuje sešity série Lobo: Unamerican Gladiators #1-4 (červen 1993 - září 1993)

Scénář
Alan Grant, John Wagner
Art
Cam Kennedy
Ink
Cam Kennedy
Barvy
Digital Chameleon, Carla Feeny
Obálka
Mike Mignola
Lettering
Alena Tejnická (Sarah), Karel Urban
Překlad
Šimon Španihel
Redakce
Filip Gotfrid, Jiří Pavlovský
Žánry
akční
ISBN/ISSN
978-80-7449-918-0 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 mm
Tisk
barevný
Váha
280 g
Stran
96
Cena
349 Kč
Originál
Lobo: Unamerican Gladiators (DC Comics, 1993)
Varianty
Lobo: Univerzální gladiátoři (2. vydání) (2021)
Lobo: Univerzální gladiátoři (2010)
 • mAGiic
  Mignolova obálka, Zabijáda s 16ti týmy a jejich postupná redukce na poslední 4. Neutuchající zábava, komické postavy jako příšerák z šedesáté hlubiny, Wolfman Marv, četa vojáků, M.O. Rickenbacker se zabijákem Kowalskim a Yankem, Špýna Pener nebo Šutrák Dolomiťan. To byl krátký výčet soutěžících, kterým opravdu nechybí charisma. Nesmím samozřejmě zapomenou na lstivého Juliuse Coubertina. Lobo jak má být. 4*
 • Richie
  Tak u tohoto řvu smíchy pokaždé když to otevřu. Co stránka to hláška který se scénáristům bravurně povedlo. Jasně jedná se vcelku o pokleslý humor ale dyť se jedná o Loba a ne Shakespeara. Děj je prostý leč chutný a humor drsný neučesaný servírován s ještě syrovější kresbou která rozhodně pobaví. Všechny 4 obálky k této minisérii nakreslil můj oblíbenec M.Mignola a to potěší. Za sebe dávám 5.
 • mr.des
  Lobo to opet bere hakem ;]
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin18.8.2013 15:21Lobo: Univerzální gladiátoři
  Opět Lobo, tj. všudypřítomné násilí, pokleslý humor, dekadentní zábava... tentokrát se však řada vtipů povedla, příběh mě i trochu bavil.

  Celkový dojem: 40%
 • Syndrom
  Syndrom23.11.2012 10:58Lobo: Univerzální gladiátoři
  Čistě humorná akce.
 • Indy
  Bavil jsem se, Loba zas tak nacteneho nemam. Ve sbirce mam dokonce zatim pouze Posledniho Czarniana. Lobovu kultovitost v nascih luzich a hajich jsem doposud moc nechapal, ale vcera, kdyz na me v knihkupectvi vykoukla Mignolov obalka, dostal jsem chut a musim rict, byla to nesmirne prijemna a osvezujici jednohubka. Sezenu si dalsi:)
 • Devilek
  Celkem dobrý, mohlo lítat víc střev a masa vzduchem ale líto tech necelejch 300 mi neni.
 • andre
  andre mecenáš9.5.2011 09:26Lobo: Univerzální gladiátoři
  Tak nevim, buď jsem zestárnul, nebo mě tento díl moc nechytnul. .... Lobo je zde na můj vkus příliš vyměklej a přihlouplej:)
  No nebyl jsem zcela uspokojen.
 • tonda
  Bylo to celkem dobrý.
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš26.12.2010 18:22Lobo: Univerzální gladiátoři
  Chvilku jsem přemejšlel jestli náhodou nestárnu, ale Bulíkův případ a jiný starší díly mám furt rád, takže tím to asi nebude. Tenhle díl pro mě asi bude slabší. Ani kresba mě moc nepotěšila a nebejt Janka a Wolfmana, skoro bych se ani nezasmál. Pro mě nejslabší Lobo, ale koupě nelituju. To já ostatně nikdy...
 • Azalin
  Azalin mecenáš20.9.2010 11:06Lobo: Univerzální gladiátoři
  Tohohle Lobáka mám v sešitech (skvělé Mignolovy obálky). Není to úplně top, ale je to Lobo a je to masakr a komu to nevyhovuje, ať to nečte..
 • Kabukiman
  Kabukiman9.7.2010 19:46Lobo: Univerzální gladiátoři
  Lobo je Lobo. Čekat něco složitějšího jsem nemohl,ale i tak... tenhle mi přišel fakt nejnudnější, nejméně nápaditej a totálně nevtipnej Lobák,co tady vyšel. Ke komiksu jsem se po letité pauze vrátil,když jsem si koupil Kostěje nesmrtelného a pochopil jsem,že komiksu prostě neuteču. Byla to zábava s úžasnou nadsázkou. Kdybych dostal tenkrát do pazour tohodle Loba,tak jsem dneska o všechny ty prachy,co jsem vrazil do komiksů bohatší:))) Lobo je srdcovka,ale tenhle určitě ne....
 • GORERATED
  GORERATED1.7.2010 17:28Lobo: Univerzální gladiátoři
  za ty prachy opravdu malo muziky(spise zadna).nejslabsi lobo ktery u nas vysel, a kresba je taky priserna, nemluve o trapnosti, protlacit do knihy radoby ceske slova nebo jmena jako "ryglík" apod.
 • Kaluž
  Kaluž mecenáš2.6.2010 11:36Lobo: Univerzální gladiátoři
  No do psí prdele, ten stříbrný podnos chci taky! Příští rok se zabijády rozhodně zúčastním. Tohle jsem si vážně užil, Grant s Wagnerem jsou mistři bizarního kydlení.
 • erik
  Loba mám stále rád, ale tento príbeh ma absolútne nebavil. Niet tu ani veľa násilia, ani krvi (rozbíjanie robotov je vcelku nuda) a vôbec z toho mám dojem, že tu ešte prerod postavy z člena L.E.G.I.O.N nebol dovŕšený. Kresba tiež nie je príliš oku lahodiaca.
 • flipflop
  flipflop6.5.2010 18:35Lobo: Univerzální gladiátoři
  Tak nějak to pro mě už nemá tu atmosféru a přijde mi, že Lobák nemá ty hlášky, jako bejvaly. Možná už oba stárnem. Ty barvy a ostrá kresba mě trochu rozčilujou. Scénář taky ničím nepřekvapil ale ztracená rota nemá chybu. Kdo nakonec všechny vykydlí nebudu prozrazovat ;-) I tak jsem rád, že ho mám.
13362372