Pan primář vznikl jako studentský projekt pro úzkou skupinku přátel, brzy si však získal velké množství fanoušků na sociálních sítích. Esenciální složkou komiksu je nevybíravý, břitký humor, kterým dává pan primář čtenářům nahlédnout do hořkého až tragikomického světa klinické praxe. V lidech z oboru bude čtení pana primáře patrně vyvolávat spiklenecký, zasvěcený úsměv, v laické veřejnosti naopak nemalé znepokojení z toho, jak to leckdy chodí v uzavřeném světě lékařů.
- Scénář
- Ondřej Nečas
- Art
- Ondřej Nečas
- Obálka
- Ondřej Nečas
- Lettering
- Ondřej Nečas
- Redakce
- Matěj Troup
- CdbID
- 8491
- Žánry
- humorný, stripy
- ISBN/ISSN
- 978-80-88049-20-3
- Vazba
- lepená v měkkých deskách
- Formát
- 230 x 120 x 7 mm
- Hmotnost
- 240 g
- Tisk
- barevný
- Stran
- 124
- Původní cena
- 299 Kč

Říká se "inženýr není titul, ale diagnóza". A doktor je takový inženýr lidského zdraví.

Skot30.1.2021 17:45Pan primář Stripový komiks založený na takzvaném zdravotnickém humoru. Jsem z oboru , tak jsem se u třech čtvrtin pobavil či spíše pokýval hlavou . Odpozorované a někdy i smutné skutečnosti z běžného provozu . K výtvarné stránce se vyjadřovat nelze , jedná se o statický strip, rozhoduje text. Jak zapůsobí na druhou stranu barikády tedy pacienty, to odhadnout nedokážu.
- Četl/a (8)
- Lobok257, Mamut12, Poniczech, RadimNemec, RaidcomH, robert.hladil, Skot, trudoš
- Má (14)
- blackJag, Bob, filemon, kapicka, Lobok257, Mamut12, merhyx, Palacinek, pechna, RaidcomH, robert.hladil, Skot, tacmud, trudoš
- Chce (1)
- Draco nobilis