Space Punch #01
ZANIR1. vydánílistopad 2023série Space Punch 1/2
0
...
...
...
...
+ 1 další ukázka
Koupit
Ve městě Mirai, kde spolupracuje policie s mafií, se policejní strážmistr Zack snaží ze všech sil bojovat s korupcí. Jeho mladší bratr Joe si není jistý, co v životě dělat, a tak se zatím drží roznášky nudlí a každý den se vyrovnává s ponížením. V obou však narůstá touha po spravedlnosti.

Objev tajemných artefaktů, které patřili jejich otci, by jim však mohl navždy změnit život...

Press kit obálka se od finální liší bočním pruhem s logem zakrývajícím více z obrázku viz ukázky v náhledech.

Scénář
ZD.
Art
ZD.
Lettering
Štěpánka Floriánová, Kristýna Kamlarová
Překlad
Tereza Beránková
Redakce
Katarzyna Niemiec, Veronika Nováková (Špendla), Jan Schejbal
Žánry
akční, detektivka
ISBN/ISSN
978-80-88438-21-2
Vazba
šitá v měkkých deskách
Formát
128 x 182 x 11 mm
Hmotnost
225 g
Tisk
černobílý
Stran
216
Původní cena
219 Kč
Originál
Space Punch #01 (Ankama Éditions, 2021)
Asi nebudu cílovka, chtěl jsem to spíše zkusit a taky podpořit nakladatelství Zanir, ale po slibném začátku mi závěr přišel až moc překombinovaný. Autor svým vyprávěním jde možná až moc do extrému a připadá mi že v jeho vesmíru snad všichni (?) dělají jenom box. Neurazí, nenadchne.
Space Punch je novou manga sériou zo stajne nakladateľstva Zanir, ktoré má na svojom konte už viaceré veľmi zaujímavé komiksy či manga série. Síce sa väčšinou jedná o menej známe tituly bez väčšej reklamy, no nájdete tu viacero kvalitných komiksov. Space Punch u nás vyhral hlasovanie z pomedzi troch manga sérií, kde mu boli konkurenciou Double Me a Oneira. Space Punch však vyhral presvedčivo a bol som na prvý diel tejto akčnej manga série celkom zvedavý. Jedná o akčnú sériu o dvoch bratoch, ktorí sa snažia v skorumpovanom meste bojovať za spravodlivosť s partiou hnusných gangstrov. Postupne objavujú silu špeciálnych schopností z artefaktov po otcovi, ktoré im pravdepodobne v neľahkom boji v budúcnosti pomôžu. Rozbehnuté je to dobre, kresba je príjemná, tak uvidíme, ako si s príbehom v nasledujúcich dieloch autor poradí. =►Celá recenzia◄=
13
Sir_Pete25.11.2023 16:00Space Punch #01