Ukázka
Ukázka
Ukázka
Nechte se zlákat výběrem tajuplných japonských příběhů z pera slavného autora Lafcadia Hearna, které pro vás převyprávěl oceňovaný komiksový spisovatel Sean Michael Wilson!

Ať vás baví duchařinky, nebo se chcete vzdělat japonskými pověstmi, které nezřídka přináší poučení na závěr, je tento komiks přímo pro vás. Najdete v něm šest povídek:

Diplomacie: Jaká by byla vaše poslední myšlenka před rozsudkem smrti? A mohla by později něco ovlivnit?

Sněžná žena: Setkání s tajemnou postavou uprostřed sněhové bouře se může změnit v něco víc. Otázka ovšem je, jestli vás ta změna nebude stát život.

O zrcadle a zvonu: Darovat věc, která je vám drahá, s sebou může přinést neštěstí, nehledě na to, zda jste ji darovali pro vyšší dobro.

Bezuchý Hoiči: Kdo by nechtěl umět vyprávět tak poutavě, že svými příběhy zaujme i mrtvé? Hoiči se pyšní různorodým publikem, nicméně velký talent může znamenat velké nepříjemnosti.

Duch bez tváře: Dávejte si pozor během svých toulek na stezce! Brzy zjistíte, že je to velmi pochmurné a osamělé místo, kde se může ledacos stát.

Samebitův vděk: Přátelství, které se zrodí mezi dvěma zcela odlišnými bytostmi, může vyústit v něco nečekaného. Dobrý přítel je ten, jenž pro vás neváhá uronit slzy.

Scénář
Sean Michael Wilson
Předloha
Lafcadio Hearn
Art
Michiru Morikawa
Lettering
Markéta Jedličková
Překlad
Tereza Metyšová
Redakce
Eva Pospíšilová, Ivana Vrajová
Žánry
horor
ISBN/ISSN
978-80-7413-575-0 (Zoner Press (ZONER software, a.s.))
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 248 x 8 mm
Tisk
černobílý
Váha
320 g
Stran
136
Cena
235 Kč
Originál
Lafcadio Hearn's "The Faceless Ghost" and the Other Macabre Tales from Japan: A Graphic Novel (Shambhala, 2015)