andre

andre diskuze
naposledy online 20.7.2024 16:51andreyoung@seznam.cz

Kapis: pozor Don Rosa nemá rád, když někdo přirovnává jeho dílo k "Duck Tales"! Na plno US conech má na svém stole velkou ceduli.
http://www.bleedingcool.com/wp-content/uploads/2013/09/RaETW68-600x450.jpg?x70969

Jinak "My little pony - friendschip is magic" jsou super. Dej tomu šanci.
Kapis: ano, říkal to osobně velectěný pan Dort.

pozor SPOILER!!!

Hele, jak jsi pochopil ty slzy Billie když poprvé zahlédla Apolóna? Tak nějak jsem podle toho očekával něco, jako že mu taky propadne (vlastně i v tu chvíli kdy si pro ní Jezevec přijde do stanu) a pude dělat problémy s odchodem a ono nic.
Bohuzel jsem nebyl crweconu (musel jsem na dovcu), nerikali nahodou zda ma byt v teto serii zakomponovano i "life and times" jako v soucasne US edici od FG, nebo zda se bude jednat o 8 knih bez "life and times" jako treba v nemecku? Neb prvni knihy jak US tak Nemecka jsou co se pribehu tyka identicke s tou nasi (akorat je par pribehu zprehazenych). .... Ale co koukam na "publicistickou cast" tak se bude asi spis jednat o tu evropskou verzi bez "life"
No já nevim, já vůbec nerozlišuju zda se jedná o zvířata či lidi. Beru to jako nějakou uměleckou zkratku k charakteristice figury. To už bych se mohl rozčilovat, že Asterix s Obelixem vůbec nevypadaj jako lidi, ale jako kreslený figurky;-)
Chlapci, trošku se s těma výlevama srdcí a nábíkdám k sexu kroťtě. Toto je seriózní fórum;-)
Kapis: vím vím.... však víme kdo je tu láskosrdcař, že;-)
Kapis, Woffce: chlapci, chlapci..... škoda, že si neuděláte čas si o vašich pohledech na svět popovídat z oka do oka;-)
GWB: v roce 2002 ani jeden z těchto pánů ve vládě nebyl;-)
Landauer: spíš by mě zajímalo, vědí tam o Tvé temné minulosti?:) Znají tento počin? Pokud ano, mají na něj nějaký (jaký?) názor?
Azalin: ..... :-D ....... ty jsi vůl ;-) ...... hezky jsi mě pobavil
Ja mam tak trochu dojem, ze jsme to my fanousci chlapcum z crwe tak trochu vnutili. Neb nas hrozne stvalo, ze jeden z nejlepsich komiksu co u nas vysel, nema reprezentativnejsi kabat. A tak dlouho jsme skemrali u jejich bran, az se nas jim zzelelo, vice mene:) A kdo si da trochu prace, tak koupi paperback kolem 400kc, a HC za neco malo nad 600, novy a z normalniho obchdu ci eshopu. Coz mi pripada jako velice rozumna cena.
Kapis: Ono je to s tou cenou matoucí. Ona je sice oficiální 599,-, ale nikde jinde než na CC stránkách to nekoupíš (pokus pana Dorta). Tam to stojí necelých 400,-. Na těch stránkách je sleva o něco menší než je marže pro normálního prodejce.
S cenou problém nemám, neboť je to krásně zpracované. Děkuji chlapcům, kteří si dali s vydáním práci, víc takových knih!
Těch filmů je 27 + 100dílnej seriál:) .... na dva herce dobrý;-) ...... 26+100 s Shintarô Katsu a 1 s Takeshi Kitano
Já proti němu nic nemám, doma ho mám a líbí se mi, ale holt se tu jednou nastavili nějaký pravidla co sem patří a co ne. To se sem pak za chvilku budou dávat i trička se Supermanem;-)
Nejsem si úplně jist zda tento diář do DB patří. Poměr stran komiksu a stran bez je dost rozdílný. Přimlouval bych se o stáhnutí z DB.
AZTeck: dobrej nápad. V každém čísle jedna strana, ať máme důvod sbírat Crwe;-)
Né že bych neměl zájem..... Ale vypadá to tak, že abych se k tomu dostal, tak bych musel vstoupit do Ponny klubu... no nevim:)
Ale pánové, vždyť to je klasickej problém dobrejch věcí. Lidé jsou příliš natěšení, čekaj něco "co tu ještě nebylo" a zatím to je "pouze" kvalitní věc. No a pak se vydá něco o čem se do předu moc nemluvilo, člověk si to tak nějak koupí, nic neočekává, začte a je nadšenej. Ale pak v přímym porovnání , musí chtě nechtě uznat, že ta "přechvalovaná" věc je opravdu o úroveň jinde. .... No prostě klasika:)
DEmnoG: nu dobrá, máš u mě piwo, ale tak maximálně 2 týdny, pak to propadá státu. Vždyť víš, že si publicistiku nechávám na chvíli kdy nad mým primitivním JÁ, zvítězí mé intelektuální JÁ. ...... Ale že jste to vy chlapci, tak já si to přečtu, aby byla vidět snaha se vzdělávat. A možná se konečně pustím i do "Understanding Comicsu" ...... chaa, no uvidíme:)
Turlogh: Porsímtě, mohl bys to vysvětlit i méně gramotným. Neb Sl.cizích slov říká: "juxtapozice-je postavení dvou rovin reality vedle sebe za účelem objektivního srovnání, posouzení a vyhodnocení ". Tomudle já v kontextu s komiksem nerozumim. Neměl bys lidské vysvětlení, prosím. Dík.
andre16.11.2005 07:28Moucha
mára, ClimbVibe: Chááááá, tak mě se stalo to samý, akorát jsem jel z Můstku na Palmovku a nedoprohlížel jsem to, páč ta slečna byla moc pěkná:)))