andre

andre forum
naposledy online 22.7.2024 20:01andreyoung@seznam.cz

Pluskar jsem, ale v knihovne jsem to nemel. ... S WWII jsem si to nespletl, neb jsem to tento mesic z PSplus stahoval:)
Na PS store je patrne zdarma i Call of Duty Modern Warfare Remastered. Dostal jsem se k tomu pres "variety map pack" ... vpravo "game page"
A jak to to je u komiksovych autoru, tem se taky neco plati?
Tak já nic, jak jsem psal kdysi, do okrajových částí na pivo nechodím:)
BtW, možná by se mělo u K.Saudka dopsat úmrtí. ... Teda pokud jsem ho nepřehlédnul.
Zack: "28.9.2019 17:29" - přesně! ........... Zack: "29.9.2019 10:38" - lépe bych to neřekl - :-D
Nevíte někdo, zda se dá v Praze "teď" ještě koupit někde Sfarův Pascin? Potřeboval bych ho poměrně rychle, nový.
Stále s tím počítám:)
Jde mi o to "hned, jednoduše vidět obálku" ... tak mi tato možnost připadá nejpraktičtější.
Zack: nešlo by na "home" stránce u "Aktuálně přidáno" dát šipičku na zpětné listování co bylo přidáno dřív? Příklad: (jsem debil) v úterý bylo něco přidáno co mě zaujalo, dnes bych se na to chtěl ještě jednou kouknou zda to koupit (a třeba doufám, že už k tomu bude nějakej koment), ale už si nemohu vzpomenout na ten název:)
Zack: z jiné soudku, nedalo by se nějak změnit vyhledávání aby člověk nemusel napsat přesný název, jméno? Aby to člověku když začne psát hned nabízelo možnosti než to dopíše? .... Např. abych u Ú.P.V.O. nemusel psát i tečky atp. . Na klávesnici to je v pohodě, ale třeba v mobilu mě to otravuje. Nemluvě o tom, když si přesně nepamatuju název/jméno a snažím se něco dohledat.
hospoda OK, termín zatím taky:)
Tak tu pak oznamte výsledek. Když budu mít čas, tak rád dorazim. Teď ovšem dál než na příští týden nevidím.
Netušíte někdo jak je to s Usagim? Přešel kompletně k IDW a bude už na "vždy" barvený, nebo ta miniserie co teď vychází, je nějakej oneshot a pak se Usagi vrátí k alespoň ČB verzi (když ne k DH). Nějak mě ta současná Luthova barevná nesedí:-/
sleepless: dík, to je to co jsem hledal:) ... holt stařecká slepota:)
Kazumaki, lantan: ty dlouhodobé jsem nemyslel. Tyto by měly být jednorázové čistě na Crwecon. Já už přesně nevím jak to bylo minulý rok. Záleželo na tom, za kolik nakoupíš a od určité částky byla určitá sleva. Mám dojem, že od 5.000,- byla ta nejvyšší a teď nevim zda to bylo 30% nebo 40%. Minulý rok to bylo docela avizované dopředu, tento rok jsem nic nenašel. ..... Třeba to Scareface ještě "napraví";-)
Netušíte někdo zda bude možnost na nějakém "Pavlovského" eshopu objednat komiksy na crwecon s tou slevou co byla např. minulý rok? (čím víc nakoupíš, tím víc % ušetříš) ... Mám toho tento rok v červnu moc a chuť na crwecon je malá, tak mě lákal alespoň výhodný nákup, ale nemohu najít žádné info:-/
Jelikož je tato stránka má jediná "soc.síť " kterou používám, tak se chci zeptat zda jsem něco nepřehlédl. Respektive, všiml jsem si, že se Stan Sakai pohybuje v blízkém okolí.

Dotaz zní: "Nebude mít Stan/Crew v příštích dnech nějakou akci v ČR?"
WestCoast! Jelikož nebyla v 90s moc jiná možnost, tak mám vše na CD, když vidím těch peněz co do toho zahučelo, to by bylo slušné nové auto. To nebylo jako dnes kdy stojí CD 2-3 stovky. Za 500 to byl výhodný nákup, spíš k 700,- .... ale čert vem peníze, ale to shánění bylo vyčerpávající:-/

Jinak jsem se nedávno zaposlouchal do Redneck rapu, teda spíš zakoukal. Ty "syrový" klipy mě fakt bavěj, hlavně jako protiklad k tomu současnému "glam" rapu.
Až se bude příště něco plánovat, tak to prosím směřujte na centrum/širší centrum. ... Já se prostě jinam neukecám. Nebo pak do ciziny (jak se dělávalo dříve) Brno, Liberec,..... atd:)
Mám strašnou lénóru. Tu možná přemůžu a půjdu "pod Pentřiny", ale na Petřiny fakt nejedu. Minulý pátek jsem byl kdesi kolem kuláťáku a to už mě sralo. Jako z getha do centra to jo, ale z getha do getha to už ne.
Stále se sebou bojuji, ale zatím vítězí ta líná část:-/ .... Ty Petřiny....
seneke: většinou stačí najít stůl kde sedí nejvíc plešatejch, obtloustlejch, brejlatejch lidí.... to jsou komiksáci:)
Prosím Petřiny a podobná getha mimo civilizaci nebrat. (ideálně centrum až širší centrum)
DN: jak jsem již naznačil nahoře na Hoře, tak asi dorazím ..... aby v tom Idiocismu nebyl Kapis sám:)
Kapis: Ty jsi vůl :-D :-) :)
Nevybaví si někdo z vás, zda je nějaký dobrý komiks o keltech? (v češtině) ... Dceru toto téma chytlo, a já nejsem schopen si něco vybavit:-/
Pro nezaměstnané severočechy a pražskoukavárnu (která, jak víme, pracovat nemusí): zítra je v nedalekém Lipsku od 14:00 podpisovka DONa ROSAy. Akorát si nejsem jist, zda bude ochoten podepsat české vydání, páč s některými má problém. Uvidíme.
Tak to jsem rád, že jsem zatím nákup "lepších/sběratelských" kousků od Jima odsouval na úkor mě blízkých věcí (scénaristicky se mi "jeho" věci moc nelíbí a jeho styl mi přijde tuctový, takže ho mám v knihovně poskrovnu). .... Jupí, takže si mohu za "ušetřené" peníze koupit něco co mi udělá opravdu radost! :-D
Hawwwran: no spíš si myslim, že ti prostě neuměj odpovědět. Tihle lidé na zákaznické podpoře nebudou úplně "promovaní inženýři". Co jsem si s nimi takhle psal ohledně reklamace naraženého hřbetu knihy, tak jsem to řešil postupně asi s 6 lidmi, než to klaplo. Oni prostě jedou podle nějakýho "taháku" jak tě odpálkovat. Řešil jsem stejnou reklamaci 3x (různé knihy během dvou let) a pokaždý to fungovalo úplně stejně.
seneke: bez MLP je to polovičaté:)
Netušítě někdo zda má CC toto v plánu? Z prostorových důvodů si již nemohu dovolit to mít doma 2x:-/
http://www.tfaw.com/Graphic-Novels/Profile/The-Colossal-Conan-The-Cimmerian-HC___575665
Zack: Ok, tak se snad stavim a dám tomu šanci.
Zack: asi jak nejsem na FB, tak jsem se o tom náhodou dozvěděl až včera. Do té doby jsem vůbec netušil, že se má něco takové konat. Tak mě zajímalo zda to nejni jenom nějaká legrace, podvod, atp.
Walome: tady jsme na DB a ta by měla být hlavně přehledná i pro lidi, kteří zde budou něco dohledávat za 10let a nebudou tušit co jak kdy vycházelo. A kde jinde se zorientovat než na DB?
Zack: kresba, ink je u komiksu jenom Rosa. Ti ostaní autoři jsou (předpokládám) jenom tvůrci různých obálek a obrázků které jsou použity jako ukázky v "předmluvách" k jednotlivým kapitolám. (většinou dost malých obrázků do desetiny stránky)
Nešlo by nějak oddělit při vkládání autorů kdo kreslil "hlavní dílo" a koho "obrázky" jsou použity? Např: u http://comicsdb.cz/comics/7032/zivot-a-doba-skrblika-mckvaka je to trošku nesmysl.
Norri: No spíš narazil na "podnikatele" co maj inzeráty pověšený několik let a nic neprodaj. - na ebay je (pochopitelně na jiné komiksové zboží) těchto inzerátů plno, ale člověk tomu nesmí podlehnout a do 2-3 měsíců se něco za jak říkáš "tržní cenu" objeví. - Mě zajímá cena za kterou se to opravdu pohybuje.
Má tady někdo představu co je smysluplná cena za kterou se dá pořídit "Kolosální Conan"? Kamarád to u mě zahlédl a chtěl by ji, ale zatím narazil na nesmysly.
Sice to není komiks, ale někoho by to mohlo zamrzet kdyby se o tom dozvěděl až po.
http://villapelle.cz/sempe-maly-mikulas-a-jine/
Toe, Fry: díky kucí...
Je tu už toto? (a pouze jsem neschopen to najít... nebo to tu nejni?)
http://www.albatrosmedia.cz/tituly/45677540/disney-zivot-a-doba-skrblika-mc-kvaka/
MaF: ehapa je taky egmont;-)

.... jojo německá verze je pěkná. A mám takový pocit, že ji stále občas aktualizujou. Vždycky když tam čtu o tom, jak se stále řeší překlad (drobné nuance, a různé jemné zákroky do grafiky, tak si říkám, že bych to nechtěl v ČR vydávat , páč bych si na to netroufl, neboť vidím co všechno bych musel mít načtento a vytvořené "názvosloví" atd. atd. ... ale je taky hezký si přečíst, že na tom stále s nima spolupracuje i Rosa.
baatcha: předpokládám správně, že se jedná o základní nerozšířenou verzi?
GWB: díky, já už se bál, že budu muset kupovat:)
Tušíte někdo zda je toto jedna kniha, nebo box s několika "sešity"? http://www.albatrosmedia.cz/tituly/38283287/tintinova-dobrodruzstvi-kompletni-vydani-1-12/ si vůbec nevybavuji, že bych na to někde narazil.
Netušíte náhodou někdo zda toto vychází pouze v té "limitované" edici, nebo bude i jiná verze? (bez ohledu na to zda se jedná o komiks či ne)
http://www.petrkov.cz/vlak