• Svraster
  Povídky od Sapkowského od dětství miluju a nedám na ně dopustit a tohle převedení do komiksu se mi hodně líbilo, hlavně proto, že se drželo skvělé předlohy. Moc mě to potěšilo, snad vyjdou další adaptace původních povídek.
 • Svraster
  Pošťák je dobře napsaný a nakreslený thriller co mě chytnul od prvního sešitu. I když má více než 700 stran, tak jsem ho přečetl za pár večerů. Líbilo se mi prostředí a atmosféra.
  V některých rysech mi to připomínalo Skalpy (uzavřené prostředí - rezervace/Eden, FBI..)
  V bonusech na konci jsem se dozvěděl, že bylo předem naplánováno 25 dílů a jasný byl začátek a konec. To je bohužel znát na prostředku knihy, která ač většinou pořád baví, tak odběhne na mnoho čísel mimo hlavní linku. Někdy se stane, že je naznačen další posun v příběhu (jeden sešit končí slibem pošťáka starší ženě, že najde jejího syna), ale v dalších sešitech už o tom není ani zmínka. To je možná dáno větším množstvím autorových nápadů, na které mu nezbyl prostor. Dějová linka s postavou následně "přeprogramovaného" agenta mi přišla z prostřední části knihy asi nejslabší.
  Kresba mi vyhovovala, postavy byly jasně rozpoznatelné a postupně se ještě zlepšovala.
  Konec se mi líbil, slabší bonusové epizody od jiných autorů do hodnocení nezahrnu.
  Zpracování knih je na špičkové úrovni, na papíru nezůstávají otisky.
  Kresba na pevné obálce sběratelské edice mi připomněla obaly knih od Jeffrey Deaver :)
 • Svraster
  Na tohle jsem se od dětství těšil (když jsem o Tajných válkách četl v jednom sešitu se Spidermanem), ale po přečtení mě to dost zklamalo. Přišlo mi to často bez nápadu, moc mě to nebavilo....
 • Svraster
  Jednohubka, která rychle (někdy až moc rychle) odsejpá, příběh je poměrně jednoduchý, připomínal mi povídky v časopisu Ikarie. Pobavilo, ale nenadchlo - 3a1/2*
 • Svraster
  Svraster12.2. 11:13Matka
  Skvělý příběh, atmosféra, celkově mi to hodně sedlo, Lemire prostě umí.
 • Svraster
  Svraster12.2. 11:11Trojka
  Příběhově to je trochu slabší, ale to vynahrazuje spousta zajímavých informací o době a prostředí, které se při (zábavném) čtení čtenář dozví. Kniha je tradičně skvěle zpracovaná a bonusy jsou hodně poučné. Kdo se chce něco dozvědět o Spartě, tak tomu tuto knihu určitě doporučuju.
 • Svraster
  Svraster12.2. 10:56Cesta kostí
  Temné prostředí i atmosféra, zápletka poměrně očekávaná, ale dobře se to čte a kresba k tomu sedí. Zpracování komiksu, jak je u Mighty Boys zvykem, je parádní.
 • Svraster
  Parádní napínavý příběh, černobílá kresba k tomu pěkně sedne. Hodně mě to bavilo, určitě budu číst znovu. Kniha obsahuje i zajímavé bonusy.
 • Svraster
  Svraster4.2. 10:08Dopis 44
  Moje první setkání s edicí Fabula od Mighty boys a bylo to setkání příjemné. Bavilo mě to jako dobře udělaný seriál, kdy po každém dílu chcete vědět co bude dál. Teda většinou, ke konci se díky "flashbackům" trochu vytratilo tempo příběhu.
  Kresba mě úplně nenadchla, občas jsem se ztrácel v obličejích postav posádky, zvlášť při časových posunech.
 • Svraster
  Svraster4.2. 00:11Košík plný hlav
  Tohle mě hodně bavilo, mám rád "béčkový" horory a tohle má spád, sympatickou hlavní hrdinku a kresba k tomu skvěle sedí.
 • Svraster
  Svraster4.2. 00:03Elektra: Atentát
  První dva tři sešity jsou vzpomínky na něco co jsem nečetl, nebo možná jo (četl jsem omnibus DD 1-4), ale z prezentace to nepoznám. Pak už mi příběh začíná dávat smysl a postupně se velmi solidně rozjede. Na kresbu jsem si musel nějaký čas zvykat, zvlášť z důvodu pro mne chaotického začátku, ale nakonec mi k příběhu sedla.
 • Svraster
  Svraster3.2. 23:55Essex County
  Společně s Baladou pro Sofii je tenhle komiks to nejlepší, co jsem zatím četl. Skvělý příběh o rodině, dalo by se říct už stokrát vyprávěný, ale přesto se to čte samo a působí to na city. Nedivím se, že vyhrál v Kanadě cenu pro nejlepší román desetiletí.
 • Svraster
  Svraster3.2. 23:49Balada pro Sofii
  Společně s Essex County je tenhle komiks to nejlepší, co jsem zatím četl.
Sbírka z comicsů na CDB
Četl/a: 13 (cca 10330 Kč)
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0
Sbírka mimo CDB
Četl/a: 0
Mám: 0
Chci: 0
Sháním: 0
Nabízím: 0
Osobní: 0