no, on má Antonínek u svého profilu *2001, takže mu letos bude deset..... ale povolit komenty až po zaslání naskenované občanky Zackovi by taky asi nebyla cesta, takové "Entitě" bych povolil komenty až od 18-ti. No, i když takový vachudik taky vypadá, že je starší a jednoho by jeblo jak se dívá na ta jeho stará "hodnocení". Nicméně, Kačer Gedeon už není v čele, teď vládnou 3.-5. vydání Asterixe. OMZB (počeštěné OMFG)
Zack: v tomto případě mi nejde jenom o %, ale i o výpovědní hodnotu komentu (kombinaci obou). (( pokud je něco HUSTÝ a dostane to 56% ... a Podle mě to BUDE dost dobrý se 100%, tak tu něco nejni v pořádku, samozřejmě musí se to brát v i kontextu s osobou)) A taky nikomu nechci bránit v diskuzi, ale ať jsou komentáře smysluplné.
Ale nechci se přít, pokud je většina proti, tak to vydržim, pouze jsem chtěl zvednout ukazováček. Dřív než bude pozdě:)
Mazat se zatim nebude. Smyslem techto stranek neni nejaky ciselny ohodnoceni comicsu, ostatne andre, ty to mezi tema bodama taky nemas. Ignore list na komentare se udelat da.
Mankin: pro zasmání je "diskuze". .... U hodnocení chic věci co maj hlavu a patu, nebo aspoň hlavu. ....... Pokud to lehce přeženu, nechci aby u jedný knihy bylo z dvaceti hodnocení 19 typu Fry a tonda. To je pak celý na prd. ..... Já DB vnímám jako a) můžu si tu mít sbírku, abych věděl co mám a co ne, b) abych si měl kde přečíst vícero názorů, zda nějakou knihu, u který si nejsem jist, koupit či ne, c) abych se pobavil s jinými nerdy:) .............. Rozhodovat může třeba všemocný Zack, pokud by chtěl.
Ještě mě napadla možnost, ..... automaticky po zalogovaní by se mi ukazovali všichni uživatelé, ale já bych si v profilu mohl zakliknout koho nechci vidět. Taková vědomá slepota;-)
2 andre: A kto rozhnodne, že to je blbosť? Admin? Šedý koncil? Každý registrovaný užívateľ si tu zodpovedá za svoje príspevky a každý má právo ich ignorovať. Mazaním by sa nič nedosiahlo.
A krom toho: Ubudla by nám možnosť zasmiať sa nad naivitou, či stupiditou niektorých jedincov :-))
Už bych se pomalu přiklonil k myšlence mazání blbostí. Alespoň u hodnocení. Pokud se tu budou ta nerozvážná jelita množit takovim tempem, tak tato stránka přestane mít smysl. Hodnocení typu: "Je to hustý.=53%" a "Podle mě to bude dost dobrý. =100%" je totalní degradace práce ostatních přispěvovatelů. ........... Trošku kultury, pánové!
Ze by si Fry vytvoril virtualniho kamarada Tondu, na kterem nam chce demonstrovat, ze to s nim neni zas tak spatny? Ale to my vime, ze nikdy nebylo tak zle, aby nemohlo byt hur:).
Té entitě co nadělila Millerovu Roku jedna 2% bych nechal useknout ruce a vypíchnout oko. Tak takhle ne pánové. Fryi, buď té lásky a zpacifikuj si toho mladšího brášku, případně mu odeber klávesnici. :)
Zdravím, velice se omlouvám jestli píšu do špatné části, ale sem tu nový a nevyznám se...
Sháním nějakýho specialistu který by mi dokázal ocenit sbírku od Káji Saudka, věci jako Muriel a Andělé atd...
Přišel sem k tomu jak slepej k houslím a zajímalo by mě, jaká je reálná hodnota za kterou bych to mohl prodat sběrateli nebo na aukru, našel by se někdo? poskytnul bych seznam i fotky...vše je v perfektním stavu.
Odpovědi klidně sem nebo na DK.11@seznam.cz
Nie, je v tom chyták, ale iný. Bucky alias Captain America ma jednu ruku bionickú, pretože o biologickú prišiel (viď kúsok nižšie hádanku od Markýza). Mňa iritujú jeho ružovučké paže. Chyták je v tom, že tá jeho ruka dokáže sama lietať, plniť telepatické príkazy, likvidovať elektrické zdroje a dokonca kamuflovať pokožku. To posledné jej nežeriem.
Erik: Manikin má pravdu. Taky jsem si na první pohled všim, že postavení slunce a směr vrženého stínu jsou totálně mimo. Jinak... Slečna v černé sukni má zatraceně divně vyhřezlou (svou) levou dolní končetinu. Jakoby jí někdo prokopnul koleno a způsobil tříštivou zlomeninu holenní kosti.
A Petrer Parkej vypadá trochu jako lesbická sufražetka.
Jestli nás chceš ale tahat za fusekli, že ten a ten je přece superhrdina XY, kterej má správně mít chlupatější předloktí, tak se jdi rovnou bodnout :)
no mňa hlavne iritujú tie dementné úsmevy...buď práve absolvovali grupákové bielenie zubov a tak ich musia stále ceriť, alebo si dali robiť plastiku á la Joker
Tak dobre, skúsim dať nápovedu. Ide o New Avengers, konkrétne o poslednú dvojstránku záverečného čísla prvej série, kým ju po Siege reštartovali nanovo. Tím tvoria: Bucky alias Captain America (ex-Winter Soldier), Clint Burton alias Ronin (ex-Hawkeye a znovu Hawkeye), Bobbi Morse alias Mockingbird, Carol Denvers alias Ms. Marvel, Jessica Drew alias Spider Woman, Luke Cage alias Luke Cage so ženou (Jessica Jones) a dieťaťom a na záver Peter Parker alias Spider Man. Jedna z týchto postáv má podľa mňa príkry rozpor vo vzhľade.
Trošku z iného súdka. Iste, môžete hádať, kto je kto bez masky, ale podľa mňa je na obrázku jedna podstatná chyba. Sken nie je najlepší, ale na výsledok to nemá vplyv, takže, čo je zle?
Pokud nevíte, ve kterém vlákně přesně rozjet novou diskuzi, tak pravděpodobně toto bude to pravé. Také zde končí offtopicy z jiných vláken. Tak trochu odpaďák.