Jo, co Argo vydává za sběratelskou verzi je jen alternativní obálka. Mělo by to být za stejnou cenu, protože jinak tam žádný rozdíl není. Myslím, že jim to už moc nefunguje, lidi skočili po Neonomiconu, pak po Drákulovi (jestli ještě něco předtím, anebo potom, nevím, zas tak moc Argu nefandím, abych měl takový přehled) a pak asi zjistili, že je to fakt jen obálka. Třeba ten "limitovaný" Frankenstein už jim zůstal a je k dispozici i 2 roky po vydání...navíc ta obálka u Chrámu matky boží podle mě ani moc dobře nevypadá.
Argo prostě jenom velmi dobře pochopilo, že když na něco plácnou slovo "sběratelská", tak můžou napálit cenu, byť už tam skoro není rozdíl. Ostatně to není ani jejich první, ani jejich poslední kus, kde to takhle udělali. A nutno říct, že očividně jim to funguje :)
Není ten fear agent rozděleny jako 1. Hlavní část 2. Ty další bonusy / příběhy?
Ještě nemám doma tak nevím, ale takhle by to bylo logické než rozdělit hlavní dejovou linii
Yaromil: Díky za upozornění. Když má Krum tu 100vku, tak jsem pro jistotu ještě zapátral po síti a po pár letech navštívil stránky ToužimskéhoMoravce. Dvě knihy o Krumovi to je moc dobré!!! No ještě lepší, se mi však zdá připravovaná kniha o nakladatelství. Uvažuji o ní víc než o kolosálkách.
Gmork: Nakupovat BR ve světě je sice lákavé, ale není to nic pro mne. Moje hlava je vůči cizím jazykům neskutečně odolná:-) a tak bohužel spoléhám jen na naší distribuci. Co se týká nabídky japonské animované tvorby, tak Netflix má velmi dobrou nabídku, včetně většiny filmů od Ghibli. Tak snad nebudou šetřit a Volavku koupí.
robur31: Dovolím si pozvat i na venkovní výstavu k výročí Gustava Kruma, která se koná v západočeském Lokti. Více info tady https://www.os456.cz/galerie/
robur31: To nevím, jak je to s anime na streamu, sám žádnou VOD nemám. Distributor tu je, jen už se tu v podstatě neprodávají filmy na fyzických nosičích, tudíž některá studia hodila Českou republiku přes palubu a blíží se doba, kdy nás budou ignorovat úplně. Sám jsem si teď pořídil Aliens a Avatar 2 ve 4K v zahraničí, tak jak to dělá většina českých filmových sběratelů.
Kdo má rád tvorbu Gustava Kruma, tak od 24. května by měla být v Clam Gallasově paláci v Praze výstava k jeho 100. výročí narození. Pokud v MHMP nekecají, tak vstup by měl být zdarma, což není špatné. Na druhou stranu, když je něco zdarma, tak to většinou za moc nestojí. Snad to ale bude milé překvapení. Více: https://www.muzeumprahy.cz/vystavy-a-akce/gustav-krum-100-let
Gmork: Doufám, že Volavka bude aspoň na streamu, když už tady není schopný distibutor.
deefha: Vidím to zklamaní které si teď způsobil všem Aliexpress, Wish, Temu fanouškům... :D
Jinak pokud už někdo máte materiály a nechcete čekat na doplnění od BlackJaga, pošlete komukoli z nás jako obvykle :)
seneke: Taky, už jen z toho, že rozhodovat se bude na Animefestu a tam je dámské publikum zastoupeno ve velkým. Shonen to dle mého nebude, spíš Seinen. Pokud se do Top 6 dostane Nana, tak klidně muže vyhrát.
xintax: Aha, díky za vysvětlení. Já netušil, že to nějak kopíroval (není tam o tom, nedívám-li se špatně, jediná zmínka). Domníval jsem se, že jde zkrátka jen o vytrhané a svázané epizody, a na tom jsem neviděl nic zvláštního (antikvariáty jsou takových svazků plné).
Velkej šéf: Říká se tomu autorská práva. Pokud vázal jen zadní strany ze starých komiksů a nějakej trouba je na Aukru koupí za 3-4 tisíce, tak by mohl být jen ve hledáčku finančáku, ale tadu už nepokrytě kopíruje stránky komiksů z nedávné doby (včetně grafiky) a to už "okrádá" nejen držitele práv (malířů, scénáristů...) ale i firem. V tomhle případě Albatrosu...
Já tam chodím rád. Vždycky si při mnohaminutovém čekání na objednanou knihu prohlížím raně devadesátkový fotky Van Damma a Ramba na dveřích a kromě z nově nabyté knihy mám vždycky i radost, že mě neroztrhal ten pes. Když tak koukám na ty krabice venku, vždycky toužím více poznat procesní know how této firmy. Oni nepochybně přišli na něco o čem se většině docentům procesního řízení ani nezdá.
Antikvariát 11 - to je čistej "punk". Dvůr s vlčákem, kde jsou knížky na hromadách venku a prodávající jsou snad odsouzenci k alternativnímu trestu:)). Když tam člověk jde, tak se tem necítí moc útulně.
Pokud nevíte, ve kterém vlákně přesně rozjet novou diskuzi, tak pravděpodobně toto bude to pravé. Také zde končí offtopicy z jiných vláken. Tak trochu odpaďák.