Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 1 další ukázka

Koupit
Enola Holmesová řeší další případ! Do pátrání se pouští poté, co tajemná skupina anarchistů unese jejího bratra Mycrofta. Doufá, že ho zachrání a zároveň získá zpět něco, co jí vzal. S pomocí lorda Tewkesburyho a pouličního poslíčka jménem Shag začne rozplétat síť záhad, která vede až do Scotland Yardu i hluboko do londýnského podzemí. Podaří se jí odhalit pravdu a překazit nekalé plány anarchistů, které ohrožují nejen Mycrofta, ale i celé město?

Sympatická, vtipná, okouzlující a především chytrá – to je mladší sestra slavného detektiva Sherlocka Holmese – Enola. Podařilo se jí vyřešit první případ a další na sebe nenechá dlouho čekat. Poté, co tajemná skupina anarchistů unese jejího druhého bratra Mycrofta, pustí se do pátrání. Doufá, že ho zachrání a zároveň získá zpět něco, co jí vzal.

S pomocí lorda Tewkesburyho a pouličního poslíčka jménem Shag začne rozplétat síť záhad, která ji zavede do Scotland Yardu i hluboko do londýnského podzemí. Podaří se jí odhalit pravdu o bratrově únosu a překazit nekalé plány anarchistů, které ohrožují nejen Mycrofta, ale i město?

Scénář
Mickey George
Předloha
Nancy Springer
Art
Giorgia Sposito
Barvy
Enrica Eren Angiolini
Obálka
Cat Staggs
Překlad
Vendula Davidová
Redakce
Marta Chladová, Lucie Mikešová, Jana Olivová
Žánry
akční, detektivka
ISBN/ISSN
978-80-25362-14-3 (Fragment (Albatros Media a.s.))
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 259 x 7 mm
Tisk
barevný
Váha
318 g
Stran
104
Cena
349 Kč
Originál
Enola Holmes: Mycroft's Dangerous Game (Legendary Comics YA, 2022)
1