Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Když je přední sovětský vědec unesen a přinucen pracovat na supertajném projektu, ocitne se tváří v tvář nové ultimátní zbrani Kremlu: demogorgonovi!

Jeho supertajní věznitelé však nepočítali s odhodlaností doktorových dětí. Protože byl jejich otec odvlečen, aby netvora přivezeného ze Spojených států proměnil ve zbraň, musí se dva teenageři vydat na trýznivou a nebezpečnou cestu za jeho nalezením. Pomáhá jim přitom nečekaný spojenec: starý, ale velice smrtící vysloužilý agent KGB.

V Rusku přituhuje a naši čtyři hrdinové budou muset bojovat o přežití proti nepředstavitelnému. A kdoví, zda se jim to vůbec podaří.

Obsahuje sešity série Stranger Things: Kamchatka #1-4 (březen 2022 - srpen 2022)

Scénář
Michael Moreci
Art
Todor Hristov
Ink
Todor Hristov
Barvy
Dan Jackson
Obálka
Marc Aspinall
Lettering
Tomáš Neubauer
Překlad
Kateřina Tichá
Redakce
Filip Gotfrid, Andrea Nekvapilová
Žánry
adaptace, fantasy, horor, sci-fi
ISBN/ISSN
978-80-7679-317-0 (Crew)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
168 x 258 x 5 mm
Tisk
barevný
Váha
275 g
Stran
96
Cena
299 Kč
Originál
Stranger Things #06: Kamchatka (Dark Horse Comics, 2022)
  • Liborius
    Liborius6.3. 09:10Stranger Things: Kamčatka
    Ilustrace Todora Hristova na stránkách rozlévá toliko potřebný chlad, který v sobě mísí strach z neznámého, stejně jako paranoiu studené války plné intrik. Ruku v ruce tak vytváří dílko, které fanoušky Stranger Things jistě potěší. ale víc než jednorázovou čtivou minisérii, která brzy vyvane, nečekejte. A raději moc nepřemýšlejte nad tím, zdali by ty děti i za pomoci takového chábra mohli svého otce najít, nebo jestli by vůbec něco podobného zvládli přežít. 7/10 Více na https://nerdopolis.cz/2023/03/04/recenze-stranger-things-kamcatka-michael-moreci/
  • adevr
    Taková jednohubka. Příběh je jednoduchý, o jedné chcípající příšerce, a dvou dětech, hledajících v nereálných reáliích, za pomoci agenta dezertéra, svého otce. Kresba je lepší průměr.
31