Ukázka
Ukázka
Ukázka
Tchajwanská manga tvoří významnou součást současné tchajwanské kultury. Představují umění mladé generace tchajwanských umělců, která dokáže oslovit české teenagery a otevře jim cestu do světa tepajícího životem. Objeví svět, kde démoni hledají starodávný poklad a shromažďují se na malém ostrově chráněném duchy přírody – na Tchaj-wanu. Zvěřinec démonů vycházející z Klasické knihy Hor a moří odráží zvláštnosti moderní společnosti v tomto fantastickém, ale milém příběhu, který byl oceněn několika cenami.

Scénář
Jie Jü-tchung
Art
Jie Jü-tchung
Překlad
František Reismüller
Redakce
Viktor Špaček
Žánry
fantasy, městská fantasy
ISBN/ISSN
978-80-88262-17-6 (Mi:Lù Publishing s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
148 x 210 mm
Tisk
barevný
Stran
200
Cena
499 Kč
 • jankie
  Obě hvězdy jsou za kresbu, ta mi opravdu sedla. Příběh nemá cenu komentovat, byl jsem zklamán. A nemyslím si, že je to jen kulturní "bariérou". Děkuji páně Bushovi, že varování ohledně řazení stran, asi bych byl první polovinu příběhu dost zmatený :D
 • Darth Raelchi
  Darth Raelchi mecenáš26.11. 19:57Kočičí rytíř & soumrak démonů
  Pribeh nedrzi pohromade a je to na bazi, mam rad kocky, tak si udelam pribeh. Skoky a skoky, od jednoho k druhemu, bez ladu a skladu. Hlavni hrdinka je tam proc? Na okrasu asi. Kocka je protivna a zasazeni do kontextu ve spolecnosti pusobi jednou, ze bacha, abych se neprozradil a pak otocim a mezi lidmi spustim brutalni spoust, ktere si asi nikdo nevsimne. Logika pribehu naprosto chybi a vse je ucelove. Kresba ujde, ale nestaci to.
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin7.11. 10:00Kočičí rytíř & soumrak démonů
  Že se kniha čte "normálně" zleva doprava, ale jednotlivé stránky zprava doleva mě trochu zlobilo... i když zvyknout se dá na ledacos. Kresba v pohodě, jen příběhově mě to absolutně minulo. Zmatečně akční, nudné, křečovitě rádobyhumorné. Ale možná tu zafungovala zeď kulturního neporozumění.

  Celkový dojem: 20%
113