Ukázka
Ukázka
Ukázka
Koupit
Koťata Airi a Čie jsou vše, co zbylo z kočičího ninja klanu. Přežívají jen díky trikům a shovívavosti jejich přítele šiba samuraje Sena. Když je však nespravedlivě obviněn z vraždy, je na nich, aby se vydaly po stopách tajemného vraha a pokusily se Sena očistit.

Scénář
Francesco Vacca
Art
Sara Rossi
Barvy
Federica Brotto
Obálka
Federica Brotto, Sara Rossi
Lettering
Jan Schejbal
Překlad
Boris Latýn
Redakce
Katarzyna Niemiec, Veronika Nováková (Špendla), Jan Schejbal
Žánry
dětský, dobrodružný, fantasy
ISBN/ISSN
978-80-907476-7-8 (ZANIR)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
195 x 275 x 12 mm
Tisk
barevný
Váha
550 g
Stran
96
Cena
399 Kč
Originál
Shuricat: Legend of Ninja Neko (taitai lab, 2019)
 • Good Games
  Good Games mecenáš29.4.2020 14:30Shuricat: Legenda o ninja kočkách
  Shuricat síce trochu dopláca na svoju zbrklosť a skratkovitosť, ale aj napriek tomu by som pokračovanie s týmito sympatickými mačacími hrdinami uvítal rád. Je to príjemný komiks s peknými farbami, ktorý môže zaujať všetky generácie. Celá recenzia http://www.goodgames.sk/shuricat-legenda-o-ninja-kockach/
 • Kazumaki
  Kazumaki mecenáš17.4.2020 18:17Shuricat: Legenda o ninja kočkách
  Je to opravdu takové nemastné, neslané. Na první pohled to vypadá kresebně hezky, pěkné barvičky, ale nedokáže to vzbudit žádné emoce ani zaujmout příběhem. Možná se budou aspoň někomu líbit zvířecí hrdinové, ale celkově to na mě působí prázdně.
 • cyboy
  cyboy mecenáš3.4.2020 14:40Shuricat: Legenda o ninja kočkách
  Velmi jednoduchy pribeh o trech detech, kterym zabiji rodinu a ony se nasledne zapletou do vrazdy Soguna a stretu mezi bohy. Mozna to zni zajimave a mozna by i mohlo byt, ale styl vypraveni je vemi zkratkovity, misty vyslovene zmatecny a kockovitost tech postav orientaci v kresbe take nepomaha.
  Moje nejvetsi vytka ale smeruje opet k nevyhranenosti a nedotazenosti. Jednoznacne jde o detsky komiks (8+), ktery dospelemu ctenari nema co nabidnout, jenze autor se nijak neobtezuje cokoliv vysvetlovat. Takze na deti vali pojmy jako Sogun, Samuraj, Seppuka + cest apod. a nikde jim to nijak nevysvetli. Nastesti ctu co detam davam, takze s nimi muzu ty terminy predem projit a muzeme si je vysvetlit, ale kolik rodicu tohle dela?
  Obecne je to nenapadity pribeh, jedouci podle nekolika klasickych klise, ktery detem nic nevysvetluje. Navic za neskutecne prepalenou cenu.
  Odpoved na mou oblibenou otazku: "koupil bych to znovu, kdybych vedel co dostanu" by znela: Ne.
  50%
1181