Rarachárium: Hledání ohně

Celkové hodnocení

< 5 hodnocení

Žánr: fantasy
Vydal: Kamila Lenertová
Rok a měsíc vydání: 2017/2
ISBN: -
Vydání: 1.
Vazba: ručně svázaná
Format: 157 x 151 mm
Počet stran: 152
Tisk: černobílý
Cena v době vydání: 490 Kč

Popis:
Raraši oheň milují! Co se však stane, když o něj přijdou? Kdo vlastně jsou tyto rohaté potvůrky? A pastýřku, kováře, či princeznu Doru už znáte?Poznámky:
Vydáno bylo 10 kusů. Pro zájem, v druhé vlně, obratem přidáno dalších 10 kusů či více. Číslováno.
Vazba je dělaná ručně autorkou.

Autoři:
[scénář] Lenertová, Kamila
[kresba] Lenertová, Kamila
[obálka] Lenertová, Kamila

Hlavní obálka

Obálka

Ukázky:

Ukázka č.1

Zaregistrovat své ID můžete zde!
Získat zapomenuté heslo můžete zde!

Draco nobilis
admin Draco nobilis | OFF | 11:26:05 15.03.2017 | **
Mno... jak začít. Nedivím se, že si autorka musela knihu vytisknout a svázat sama. Svázané je to pěkně, což o to. Papír docela fajn, vysoká gramáž, příjemná textura. Ale doprdele nešlo to naskenovat slušně? Některé stránky jsou tak rozpixelované, že na postavách jsou hrbolky! Takhle nízké rozlišení nemá snad ani fejsbůk. Oči mě bolely a trpěla jsem.

K příběhu... dalo by se říct, že na vcelku klasickém pohádkovém syžetu se nedá co zkazit. Dá. Příběh je zmatený a i když si na konci vlastně domyslíte, jak to celé bylo, tak v průběhu nechápete obvykle o čem se mluví, jakou mají jednotlivé postavy motivaci a proč dělají to, co zrovna dělají.

Kresba je pohledná, tlustá kulaťoučká linka, obzvlášť raraši jsou kouzelní, některé obrázky jsou nádherně ornamentální. A ta pěkná tlustá linka trpí jako zvíře tím zkurveně nízkým rozlišením, ze kterého bylo tištěno. Doprdele, ta linka je úplně rozpixelovaná!!! Navíc na každý straně trochu jinak... Infarktově.

Mno a ještě by tu byl anboksink (díky Walome za tento výraz). Poprvé v životě jsem litovala, že jsem si nenatočila rozbalování komiksu. Přišel mi balík o hranách cca 30x30x10 cm, ze kterého se po odmotání dvaceti vrstev igelitové folie, papíru a kartonu (různě prostřídaných) vyloupla kniha zvící 15x15x3 cm. Tomu říkám nedůvěra v Českou poštu.

Slovo na závěr - nekupujte si to. Tohle by neprošlo ani redakcí uměleckého nakladatelství, které vede šimpanz po lobotomii.