Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 5 dalších ukázek

Koupit
Vydejte se na další etapu cesty, kterou započal první svazek Warcraft: Legendy.

Obsahuje příběhy:
Strach (Fear)
Druhý díl ságy na pokračování od Richarda A. Knaaka a Jae-Hwan Kima (trilogie Warcraft: Sluneční studna) vypráví o udatném taurenovi jménem Trag Highmountain, který se znovuzrodil jako nemrtvý. Zatímco se Trag zoufale pokouší vzdorovat vůli Krále lichů, nečekaně se střetne s Thrallem, osvoboditelem orků. Jejich setkání započne násilím… ale skončí osvícením.

Válečnice: Odloučení (Warrior: Divided)
Lieren, osiřelá lidská dívka, kterou vychovali trpaslíci klanu Wildhammer, touží najít své skutečné rodiče. Ale když zjistí, že má dvojče, sestru jménem Loania, kterou vychovali vznešení elfové, ocitnou se obě na cestě poznání, která skončí strašlivým rodinným shledáním…

Míle a míle cest (Miles to Go)
Kova Broadhorn je mladá taurenská šamanka, vyslaná na nebezpečnou misi. Jejím úkolem je najít samotářskou orkskou věštkyni. Nepotěší ji však zjištění, že nebude cestovat sama. Na její výpravě ji má totiž doprovázet domýšlivý gnómský válečník Miles Corebender. Ač se do toho zpočátku ani jeden moc nehrne, musí se naučit spolupracovat, aby porazili harpyje, zlotřilého vraha a dokonce samotného Krále Moshe… Pokud se ovšem dřív nezabijí navzájem.

Rodinné hodnoty (Family Values)
Jaruk Bloodfyre je šlechetný ork, který se ocitne uprostřed masakru draeneiů na Draenoru, přičemž krvežíznivé vojenské tažení vede jeho vlastní bratr J’argg. Jaruk trpí v tichosti, zatímco kolem něj se vrší draeneiské mrtvoly… ale to všechno se změní, když zachrání malou draeneiskou holčičku Leenu. Bitva, která následuje, postaví bratra proti bratru, a Jaruk v ní nebojuje jen o Leenin život, ale i o svou vlastní duši.

Původně vyšlo v nakladatelství Tokyopop v roce 2008.

Scénář
Dan Jolley (Erin Hunter), Richard A. Knaak, Grace Randolph, Aaron Sparrow
Art
Erica Horita (Erie), Jae-Hwan Kim, In-Bae Kim, Elisa Kwon, Mi-Young No
Obálka
UDON, Saejin Oh
Lettering
Jiří Hrbek (Daren)
Překlad
Zuzana Komprdová
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7679-240-1 (CREW)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Tisk
černobílý
Váha
172 g
Stran
168
Cena
229 Kč
Originál
Warcraft: Legends #02 (Blizzard Publishing, 2016)
  • Darth Raelchi
    Darth Raelchi mecenáš26.11.2022 14:41Warcraft: Legendy #02
    Porad spokojenost, jak u predchozi knihy. Dva pribehy mi moc nesedly, zvlaste s taureny, ale jinak porad dobry. Poctiva warcrafti rez, solidni pribehy, famozni kresba a pro me v dobrem netradicni pojeti adaptace tohoto univerza.
311