Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Dvojčíslo časopisu Čtyřlístek:

Šťastné a veselé - Radim Krajčovič, Jaroslav Němeček. Blíží se Vánoce. Při zapalování první svíčky na adventním věnci se Pinďa dozví, že budou letos jen malé dárky. S tím se však nehodlá smířit. Co se stane při shánění nějaké té koruny navíc, se dozvíte v prvním příběhu dvojčísla.

Hubert & Hugo - Nikkarin. Hubert a Hugo se opět střetnou s Arnoštem Smrkem, aby zachránili svého kamaráda Ondru. Tentokrát jim v tom však pomůže nečekaný spojenec.

Morgavsa & Morgana: Promarněná nesmrtelnost - Petr Kopl. Morgavsa a ostatní čarodějky se dostaly do pěkné šlamastiky. Podcenily sílu svého protivníka a tak všechno závisí na malé Morgance. Nedorazí ale příliš pozdě?

Patálie s Patlanosem - Richard Svitalský, Jaroslav Němeček. V druhém příběhu tohoto čísla zažijí naši kamarádi nečekané komplikace při chystání silvestrovského ohňostroje.

Zvířátka z farmy: Uprchlík - Jam Lipšanský, Josef Pernikl. Zvířátka z farmy jsou v pěkném průšvihu. Panu řediteli dochází peníze na provoz a tak přemýšlí, jak by farmu udržel. Jedním z nápadů je zážitková turistika a dalším dokonce virtuální realita.

Číslo 15-16/2021, ročník 53.

Scénář
Nikkarin, Petr Kopl, Radim Krajčovič, Jan Lipšanský, Richard Svitalský
Art
Nikkarin, Petr Kopl, Jaroslav Němeček, Josef Pernikl
Obálka
Jaroslav Němeček
Redakce
Radim Krajčovič, Veronika Růžková
Žánry
dětský, magazín
ISBN/ISSN
ISSN 1211-4219 (Čtyřlístek)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
68
Cena
69 Kč