Drobnosti
CPress (Albatros Media a.s.)1. vydánílistopad 2020
0
...
...
...
...
Koupit
Taky ležíváte v posteli a nemůžete přestat myslet na šaty, které jste se chtěly koupit, ale nekoupily? Také ráno vstáváte s pocitem, že dnešek bude skvělý, že se krásně namalujete, oblečete, začnete jíst zdravě, uděláte hromadu práce… a večer si slíbíte, že zítra tomu už tak opravdu bude? Nebojte se, nejste v tom samy.

Scénář
Tereza Konupčíková
Art
Tereza Konupčíková
Obálka
Tereza Konupčíková
Lettering
Petr Přenosil
Redakce
Petra Havelková, Radek Střecha
Žánry
humorný, stripy, ze života
ISBN/ISSN
978-80-264-3355-2
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
200 x 225 mm
Hmotnost
557 g
Tisk
barevný
Stran
128
Původní cena
299 Kč
Na dnešní době je fascinující, že si člověk může vydat knihu jen na základě toho, že se vdal a narodilo se mu miminko, což pak nakreslí. Ne, nechci být zlý, třeba je autorka nesmírně milá a sympatická žena, ale mám pocit, že své historky z každodenního života povýšila na absolutní banalitu dne. Kolik už jsem takových komiksů četl. Zde se vtipy/stripy opakují, dokonce mám pocit, že některé pointy jsou přímo obšlehnuté či předělané odjinud (o karanténě atp.). Ač je to recyklace vědomá či nevědomá, je to něco, co už jsem viděl stokrát. Nevadí mi, když takové věci postrádají hloubku, ale tady mnohdy chybí i ten humor, bohužel. Mám radost, že se i matka s dítětem může doma umělecky realizovat, ale tohle je dnes už dosti neoriginální, řekl bych. Věřím však, že to bude mít svou cílovou skupinu jiných matek, které se v tom uvidí a zasmějí se nad historkami, neb něco podobného se jim doma s manželi a robátky děje přece také.

Celkový dojem: 40%
121
DanQ25.11.2021 15:30Drobnosti
yogi18.7.2021 20:33Drobnosti
robert.hladil17.3.2021 10:02Drobnosti
GWB: Ne že bych byl z Wericha nebo jeho cintátů paf, ale v tomhle případě, asi poprvé v životě, něco z jeho dílničky nahodím a na čínský způsob upravím: Je to nudné, je to vágní, to se bude líbit!
Nedivil bych se tomu, kdyby se kalkul skrýval v Drobnostech. (Mně plagiátorství dneska tak krásně jde.)
SSP: Jojo, znám, oteplováky na penis, ať si manža čvachtá... takhle dementní to ale naštěstí není, to vůbec, jen je to prostě strašně nudné a vágní:)
GWB: Myslím, že ta cílová skupina bude čítat poměrně velký počet bydlenek a z tohoto komiksu se stane hit.
Jinak, matka, dítě, manželé, robátka atd. se dávno nepoužívají...
http://g.cz/kdyz-si-manza-cvachta-a-mimisek-udela-kokynko-naucny-slovnik-vysinutych-matek/
http://gist.github.com/starenka/2007500