Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 3 další ukázky

OBČANÉ NEW YORKU, MARŠ K VOLEBNÍM URNÁM.
HARLEY KANDIDUJE!

Považujete politiku za špinavý byznys? A teď se do ní opřela i Quinn! Když se Harley Quinn přestěhovala do New Yorku, jeho zkorumpovaný starosta DePerto jí od počátku byl trnem v oku – a také kudlou v zádech, kulkou do obličeje a palicí do hlavy. Ale naše oblíbená superpadouška si to nenechá jen tak líbit. Starosta New Yorku dělá problémy? Tak přesune souboj k volebním urnám a kandiduje sama!

Ale strhnout voliče na svou stranu nebývá zrovna snadné. Harley bude muset žádat o službičku nejen přátele, ale i nepřátele, a to včetně těch nejstrašlivějších Batmanových protivníků. Ať už jde o její kámošku Poison Ivy nebo starého nejlepšího nepřítele Penguina, všichni si volí strany.

Všechno vyvrcholí těmi nejšílenějšími volbami, jaké kdy město zažilo. Budou muset Newyorčani titulovat Harley „paňstrostko“? Nebo se mocichtivý starosta postará, aby za to ona i její podpůrci trpce pykali?

Obsahuje sešity série Harley Quinn (Rebirth) #28-34 (září 2017 - leden 2018)

Vyšlo v standardní brožované verzi a limitovanější brožované s černou variantou obálky (knihkupectví Luxor).


Scénář
Amanda Conner, James Palmiotti (Jimmy)
Art
Mirka Andolfová, Bret Blevins, Tom Derenick, Chad Hardin, Michael Wm. Kaluta, Justin Norman (Moritat), Otto Schmidt
Ink
Mirka Andolfová, Bret Blevins, Tom Derenick, Chad Hardin, Michael Wm. Kaluta, Justin Norman (Moritat), Otto Schmidt
Barvy
Brian Miller (Hi-Fi Colour Design), Otto Schmidt, Alex Sinclair, Jeremiah Skipper
Obálka
Amanda Conner, Alex Sinclair
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Martina Dari Antonínová
Redakce
Changer the Elder, Mirka Jarotková
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-311-7 (BB/art s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
168
Cena
299 Kč
Originál
Harley Quinn #05: Vote Harley (DC Comics, 2018)
Varianty
Znovuzrození hrdinů DC: Harley Quinn #05: Volte Harley! (paperback) (2019)
Znovuzrození hrdinů DC: Harley Quinn #05: Volte Harley! (Black edice) (2019)
  • Milo_Harwey
    Vyšlo 11/19 a bez komentáře do teď. Hodnocení 3.8 je brutální, prestreleny. Chápu všechny, co s HQ skončili, pročež je neokomentována. Tenhle díl pojednává o kandidatuře HQ (5sesitu) pak sešit soustrasti (truchlí se třetinu sešitu, pak magorina - ale nuda) a sešit o vyletu, celá kniha je psána nudně, o ničem, jako jsem psal minule - sledujete z okna nezajimavej rozhovor pár lidí, co mluví o počasí nebo nejslabší díl Ulice. O ničem prostě (tyhle úseky měly i predesle díly, tenhle si nudu udrží po celou dobu). Nejblíž by kniha mohla mít k romantice (vztah HQ/Mason, HQ/poison Ivy) pro holky, případně prostě komiks pro holky. Kresba je horší než minule, nevýrazná, nezajímavá. Anotace komiksu nesedí. Penguin tady vůbec nevystupuje, natož aby si vybíral stranu. Nikdo nový kromě strašáka tu není. On sam nedostane téměř žádný prostor, ale jeho objevení na konci prvního sešitu mě jediné více zaujalo (1strana), možná ještě smrt jedné z postav a rádoby smrt HQ. ;) Duo scenaristu se tímhle dílem konci, už bylo na čase, resp. Měli skončit dřív. Není to akční, není to zábavné, není to vtipné (jakože teď fakt vůbec), jakoby všechno vymizelo. Kniha je zakončena naběhnutím HQ na scenáristy , že píšou hovna. :) A poslední panel trapným vtipem s bobrem.

    Harley byla v průběhu rozšířena o její další variace, které jsou nezajímavé jako ona, ona sama je spíš otravná: Harley Sin, Harlem Harley, Quennie... O ničem.