Ukázka č.1
Ukázka č.1
Ukázka č.2

+ 2 další ukázky

Časopis Čtyřlístek.

Miss Fifi - Stanislav Havelka, Jaroslav Němeček. Bývaly doby, kdy se lidové slavnosti udržovaly pravidelně. Dneska už je to spíše výjimka. A proto se naši čtyři kamarádi rozhodli, že jednu takovou zapomenutou letní slavnost oživí. Zda a jak se jim to podařilo, uvidíte sami!

Detektiv Vroubek & královský zločin - Zuzana Morkes, Petr Morkes. Můžete se těšit na zbrusu nový komiksový seriál od autora komisaře Vrťapky. Představí se vám nová hvězda detektivního nebe – geniální detektiv Vroubek! Mistr důvtipu a širokého rozhledu, který nenechá žádný případ nevyřešený.

Meloun & Sirka - Morybundův skok časem - Roman "BeeSee" Bílek, Pavel "Pata" Talaš. Meloun a Sirka pomohou profesoru Zdrávasovi vyřešit tajemnou krádež jeho nejnovějšího vynálezu, tak zvaného ideobufferu…

Isabela královna Karibiku - Skrytá komnata - Lucie Neisnerová. Isabela konečně osvobodila svoji maminku a teď si užívá poklidného života na zámku. Ovšem podnikavé dívce se vůbec nelíbí stát se zámeckou slečinkou.

Učíme se anglicky - Yellowstone Park/Yellowstonský park - Tereza Ledererová, Richard Svitalský.

Číslo 13/2016, ročník 48.

Scénář
Roman Bílek (BeeSee), Stanislav Havelka (Stanislav Hojka), Tereza Ledererová, Zuzana Morkes, Petr Morkes, Lucie Neisnerová
Art
Petr Morkes, Lucie Neisnerová, Jaroslav Němeček, Richard Svitalský, Pavel Talaš (PATA)
Obálka
Jaroslav Němeček
Redakce
Jan Endrýs
Žánry
dětský, magazín
ISBN/ISSN
ISSN 1211-4219 (Čtyřlístek)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
190 x 260 mm
Tisk
barevný
Váha
78 g
Stran
36
Cena
35 Kč