Nabídne nádherný pohled na změnu ve Flashově životě, čtení mě opravdu bavilo a hlavně mi v hlavě zůstávala myšlenka Flashova života na střední. Naučí vás soucítit s každým. (Kdo četl Scarlet Spidera: taky jste si všimli kdo ho ke změně přivedl?) *****
Umíte si představ být jeden z nich? Ať už Peter nebo Ben... Nevědět kdo jste je ta nejhorší nejistota v životě. Barva i kresba nádherná, krásně provází příběh. *****
Miluju McFarlaneovu kresbu, hodně z vás píše že se nelíbí, ale zkoušeli jste to překreslit? Je to umění. I rozložení mě moc bavilo, jen dějová linka mohla být malinko lépe vystavěná. **** hlavně za kresbu, bez ní ***
Nádherný nápad, skvělé barvy. Chybí trochu dospělejší nádech. Hodně se u komiksů dívám na kresbu a rozvržení - i když se jedná snad o klasiku, moc mě nenadchla. (Nevím jestli se Harris o přehnané výrazy snažil) Číslem jedna u mě zatím zůstává Zlost v lidských srdcích, ale S velkou mocí... Se čte takřka samo a krásně vtáhne do děje.****