_Baruu_

_Baruu_ komentáře
naposledy online 31.12.2019 10:32babarygr@seznam.cz

Spider-man je srdcovka, škoda jen že do výběru dali nic moc komiksy.
Řada What if... Jako nápad se mi líbí, spider-girl je ale tuctový příběh, který moc nezaujme.
Hodně dark příběh. Nemůžu říct že by mi kresba vadila... Oceňuji ji, ale nepatří do komiksů.
Příběh mě moc bavil, vtip i dospělý kontext. Kresba úžasná k příběhu se dokonale hodí.
Moc fajn přečíst si origin klonové ságy. Čistě nesnáším Gwen, ale i tak se mi příběh moc líbil a kresba je prostě klasika.
Zatím nejlepší sbírka ze série. Výborně vystavěný příběh, kresba mě moc bavila, jednoduchá, výstižná, komiksová.
Odpočinková literatura. Kresba nádherná, příběh bez dějové linky. Škoda.
Hrdina dobrý, chyba těch kdo vybírali sešity. Mohli vybrat ucelenější příběh
Nabídne nádherný pohled na změnu ve Flashově životě, čtení mě opravdu bavilo a hlavně mi v hlavě zůstávala myšlenka Flashova života na střední. Naučí vás soucítit s každým. (Kdo četl Scarlet Spidera: taky jste si všimli kdo ho ke změně přivedl?) *****
Umíte si představ být jeden z nich? Ať už Peter nebo Ben... Nevědět kdo jste je ta nejhorší nejistota v životě. Barva i kresba nádherná, krásně provází příběh. *****
Miluju McFarlaneovu kresbu, hodně z vás píše že se nelíbí, ale zkoušeli jste to překreslit? Je to umění. I rozložení mě moc bavilo, jen dějová linka mohla být malinko lépe vystavěná. **** hlavně za kresbu, bez ní ***
Baví mě, jak se Peterova povaha v černém mění. Miluju starý styl kresby. Zasloužených *****
Nádherný nápad, skvělé barvy. Chybí trochu dospělejší nádech. Hodně se u komiksů dívám na kresbu a rozvržení - i když se jedná snad o klasiku, moc mě nenadchla. (Nevím jestli se Harris o přehnané výrazy snažil) Číslem jedna u mě zatím zůstává Zlost v lidských srdcích, ale S velkou mocí... Se čte takřka samo a krásně vtáhne do děje.****