My máme u nás na vsi (4500 obyvatel a říkáme si město) dokonce 2 zásilkovna boxy, asi 3+ alzaboxy, nějaký dpp boxy atd. Když to začínalo, říkal jsem si, že si to stejně budu nechávat posílat do krámků, abych jim dal vydělat těch 7,- za zásilku, ale krámky zavírají v půl páty, mívají dovolenou, obědové pauzy atd. Takže si to nyní vždycky nechávám primárně posílat do boxu, kam můžu klidně v 11 večer.
Dokud to bude stát pod kilo tak cajk, jakmile to začne stát přes kilo, tak se začnu ošívat. Ale asi taky cajk, protože moje lenost je obrovská.
@Braindead: "Jen jsem nechtel, aby nejakej jouda vydal rocne 100 petistrankovejch omalovanek s deseti obalkama, aby zde strasilo 1000 nesmyslnejch zaznamu. "
@Trip: to bylo takový paci paci přes messenger před 8 lety, teď jsem koukal, že to tam ještě mám, nic dramatickýho, proto ty uvozovky. Spíš je to důkaz o otravném egu autora než o čemkoliv jiném.
@soulbringer: a hlavne je to totalni sracka, to je na tom to nejuzasnejsi.
Kysa je zatim jedinej clovek, kterej mi "vyhrozoval fyzickym nasilim" kvuli negativni recenzi a tehdy jsem pochopil, ze on si skutecne mysli, ze pise kvalitni veci.
Ale kazdopadne dobre pro nej, prachy jsou fajn.
(Teda ta knizka, co jsem cetl, byla sracka, treba si od te doby najal nekoho, kdo umi psat lip.)
@Velkej šéf: :D já si říkal, že to tady určitě a že ze sebe zase udělám vola :)
No tak tím pádem S313 - je to na nás všech! A nepřijde mi to vůbec jako blbej nápad. Jestli si vzpomenu, tak po dočtení nějakého dc komiksu tagy rád zadám a popravdě by to nebylo špatný i u hellboyversa.
Tak může být ještě někde seznam tagů? Veřejně? Že by si jen dotyčný vyhledal "hele tady je 6x Spiderman a 12x Spider-Man, tak použiju Spider-Man"?
Protože to mi nepřijde až tak nereálný. A vlastně by to bylo užitečný i tak nějak všeobecně (ono je hezký, že ty tagy jsou "pro nás", ale když už je to veřejný...)
@sleepless: uz jenom tim, jak je to napsany (verzalky a neexistujici mezery mezi vetama) to odradi kazdyho, kdo ma aspon nejakou zakladni inteligenci. A tem ostatnim - dobre jim tak.
Co me pobavilo asi nejvic je touha vydelat na padelku, ktery stoji 800 :D to musi byt docela narocny.
Upřímně jsem netušil, že tu nevychází Disney :) tak nějak jsem myslel, že to vydává albatros a nijak dál to nesledoval. Takže mě spíš překvapilo, že je to taková sláva. Já čekal, že oznámí, že budou třeba vydávat sešitovky nebo kompletní současný marvel / dc nebo tak něco, prostě nějakou šílenou ekonomickou sebevraždu :D
Nicméně ty konkrétní tituly, které tam zmínili, mě zaujaly. Četl jsem Duck Tales od Egmontu kvůli tehdejším emocím kolem mizerného vydání a hodně se mi to líbilo, takže Kačery klidně zase zkusím, děti to maj taky rády. Rád zkusím i Alieny a Predátory (ty světy nějak extra nemusím, ale vypadá to hezky), líbila se mi i ta manga z Disney světa.
@soulbringer: - za mě - je to překvapivě super čtení. Fakt jsem tomu nevěřil (tehdy jsem to četl "z donucení" a hrozně jsem si to užil. A dětem se to líbí moc, takže win win.
@seneke: já něco rozepsal a zjistil, že psát už neumím (pokud jsem tedy vůbec někdy uměl) a nechal toho, takže chápu, že plány jsou jedna věc a realita druhá.
@Yaromil: no já jak to tady čtu, ty hony po slevách (a nejen tady) tak on to je spíš asi koníček pro ty lidi, než cokoliv jiného (protože v reálu nic neušetříš, spíš naopak). Připomíná mi to podobný koníček, jako když máš 3 spořáky a pravidelně přesunuješ peníze, abys těch stokorun měsíčně vydělal co nejvíc. Což je v pohodě, ale mně to neba :D takže jsem si říkal, že dokud nějaká sleva nebude 50 %, tak mě to extra tankovat nebude. (Toto osvícení přišlo po neustálých 35% fabini slevách, kterých jsem párkrát využil ale teď už si říkám proč vlastně).
Když zadám do vyhledavače "all" nabídne mi to dvakrát all star superman a není z toho poznat, co z toho je velký formát a co ku klux klan. Nechcete to nějak odlišit?
A nechcete dát do popisku těch komiksu větu "vyšlo také v malém/velkém formátu"?
Tak se mi dostal do ruky Pérák a tyvole. Vždycky říkám, že zbytné věci mohou mít jakoukoliv cenu a je na kupujícím, zda mu za to ty peníze stojí. Ale tohle je totální bizár. Ve světle všech ostatních věcí, které tady vycházejí za podobnou cenu (omnibusy od CRWE, kolosálky od CC, věci od MB, i to podělaný Argo) tak to je všechno řemeslně zvládnutý alespoň v nějaký základní formě, většinou je to i v top kvalitě.
Ale tohle? Ruční šití zní cool na papíře, ale v reálu je to prostě domácí rukodělná činnost pro malý děti a důchodce - moje 6letá dcera toto dělá s manželkou a přísahám bohu, vypadá to stejně. Když to dělá dítě, je to krásný, když za to mám dát 2500 tak tyvole.
Ta krabička - totální šméčko, jak když sis koupil před 20 lety českou deskovku. Měkká, poddajná, člověk aby se bál na to šáhnout. Pak je tam nějakej křivě (RUČNÍ PRÁCE TYVOLE) vystřiženej knoflík, jakože abys to měl za co chytit.
Z nějakýho důvodu jsou ty dva KULTOVNÍ komiksy sešitý k sobě a otočená vzhůru nohama. Lezou z toho cancoury (důsledek ručního šití, dcera je tam mívá taky).
Jen ten papír samotného komiksu nestojí totálně za vyliž, ale zbytek... když se podíváš na trhy rukodělný činnosti jak jsou tam ty lidi hrozně šikovný dělal krásný věci a je jim trapný si za krásnou pečlivě udělanou věc říct pár stovek, tak v kontrastu s tímhle mě to až skoro uráží.
NICMÉNĚ, jako vždy platí, že 333 lidí je spokojeno, tak kdož jsem já, abych pindal, když jsem si to nekupoval. Ale fakt jsem nevěřil vlastním očím.