GeorgeS

GeorgeS komentáře
naposledy online 29.10.2005 06:23georges.623@gmail.com

Důstojné zakončení pro tenhle úchvatný příběh, celé sérii dávám minimálně 95%, naprosto mě pohltila a na tomhle příběhu jsem si teprv Batmana doopravdy oblíbil.
Tohle je dokonalý, ještě lepší než jednička, přesně podle mýho gusta. Na kresbu si člověk zvykne a pak už to nemá chybu.
Na úvod parádní rozjezd. Kresba spíš průměr, ale ten styl vyprávění mi je ušitej na míru. Sám se o něco podobnýho pokouším a tohle, jako by mi v záchvatu geniality vypadlo z hlavy, prostě paráda.
parádní řežba, kresba o něco lepší než v jedničce, prostě stojí za to:-)
osobně se mi rozsudek líbil o něco víc, hlavně tedy kresba, stejně jsem ale prachů za temhle komiks nelitoval:-)
to ja myslim, že nejlepší je punisher, ale je to jen můj vkus, hitman je ty super, koneckonců známka hovoří za všechno:-DD
tak na kostěje to určitě nemá, ale jinak je to příjemný kydlení a pár dobrejch hlášek k tomu, nic víc, nic míň
na ennise to nemá, ale je to punisher a to je hlavní:-)
prostě punisher, co dodat?
dobrá kresba, sqělý hlášky, čerej humor, punisher je pro mě jednička - 95%
jj, kdyby tam nechali puvodni preklad, tak to vychvalim do nebes a jeste vys, ale tohle je konec:-(