Důstojné zakončení pro tenhle úchvatný příběh, celé sérii dávám minimálně 95%, naprosto mě pohltila a na tomhle příběhu jsem si teprv Batmana doopravdy oblíbil.
Na úvod parádní rozjezd. Kresba spíš průměr, ale ten styl vyprávění mi je ušitej na míru. Sám se o něco podobnýho pokouším a tohle, jako by mi v záchvatu geniality vypadlo z hlavy, prostě paráda.