Koupit
První comicsové legendy věnované bezcitnému pomstiteli Punisherovi, které mapují začátky série Punisher War Zone.

Obsah:
Jenom mrtví znají Brooklyn
Krev na vodě
Obvinění
Blíž k plamenům
Čas krmení
Mrchožrouti


Obsahuje sešity Punisher War Zone #1-6

Scénář
Charles Dixon (Chuck)
Art
John Romita Jr.
Ink
Klaus Janson
Obálka
John Romita Jr.
Lettering
Karel Petřík
Překlad
Jiří Pavlovský
Redakce
Filip Gotfrid, Karel Petřík
Žánry
akční
ISBN/ISSN
80-86321-63-0 (CREW)
80-86321-63-0 (Netopejr)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
165 x 255 mm
Tisk
černobílý
Váha
300 g
Stran
144
Náklad
2000ks
Cena
189 Kč
Originál
Punisher: War Zone (Marvel, březen-srpen 1992)
 • martin28
  Slušný Punisher. Vcelku mne dostala kresba, která mi tak trochu připomíná tu Millerovu ze Sin City = Romita Jr. je opravdu flexibilní kreslíř. Příběh je přímočarý a má tah na bránu, je přesně takový, jaký bych od devadesátkového Punishera očekával. Jak už bývá u tohohle antihrdiny zvykem, i zde příběh vyústí v grandiózní finále na malém ostrově, kde bude vše náležitě rozsračkováno. Dokonce dojde i na miniaturní atomovou munici. 80%
 • MEGA
  Nápad mě ze začátku strašně bavil. Škoda, že v druhé polovině se hodí do kopru a zbytek je vesměs bezmyšlenkovitá vyvražďovačka. Postavu Shotguna mě nijak nezaujala a nakonec mě přišlo, že tam je jen pro efekt. Četlo se to ale pěkně a Romitova kresba tady ještě není tak hranatá a nudná, což je super. Černobílá se sem hodí. Silnější 3*
 • Peppa
  Super jednohubka. Škoda, že nejsou další díly
 • mearez
  Hele, jo, má to svoje nedostatky, ale ta Romitoa kresba... Pěkné. Bavilo dost.
 • mearez
  Hele, jo, má to svoje nedostatky, ale ta Romitoa kresba... Pěkné. Bavilo dost.
 • HansuruSadako
  Tento Punisher mě bavil o dost méně než díly, které má na svědomí Ennis. Plus mě opravdu strašně moc štvala kresba.
 • mAGiic
  Punisher střílí jednoho mafiána za druhým, příběh vám po chvilce vyšumí z hlavy, protože nejde o žádný scénaristický zázrak. Příběh nemá žádný pamatování hodný moment. Moje druhá komiksová kniha. 3*
 • George Walker Bush
  George Walker Bush admin4.1.2014 17:03Comicsové legendy #09: The Punisher War Zone
  Naprostý souhlas s desetiletým komentářem Zacka:)) Jinak Punisher je tady možná o chloupek menší psychopat než ten Ennisův (Micky stále žije), ale jinak je to furt pekelný psychopat. A sympaťák.

  Celkový dojem: 80%
 • luky.kuky10
  Výborný kousek s Punisherem! Tohohle hrdinu mám hodně rád a tady to byla řežba od začátku do konce. Tenhle comics má ( jak už bylo řečeno níže ) hlavu a patu a děj hezky plynule utíká. Kresba je hodně povedená, a když se do ní člověk začte, tak to působí velice dobře ( začínám objevovat kouzlo černobílé kresby, která stejně jako u Batmana - 10 nocí KGBeasta nebo živí mrtví, je i zde moc pěkná a člověka to vtáhne víc do děje ). Za mě 4 hvězdy.
 • brkowycz
  Dostal jsem to do rukou úplnou náhodou, ani se mi to nechtělo moc číst. O to víc jsem byl překvapen.
  Je tam hodně akce, ale zároveň ten příběh má i hlavu a patu, obsahuje komplikace, má i určitý vývoj, který samozřejmě nesměřuje k ničemu jinému, než k dalšímu obřímu masakru. Je to svižné a čtivé. Na druhou stranu to nepřináší nic nového, nemá to žádnou hloubku. Jediný, co je tady vyloženě nesmyslné je Punisherův sex, což k jeho postavě nejen že obrovsky nesedí, ale ještě ke všemu ten sex ani nemá vliv na další pokračování příběhu, takže je naprosto zbytečnej.
  Celkově musím říct, že tentokrát se jedná o skutečně poctivě vybojované tři hvězdy. Je to průměrné, ale je to takový ten lepší průměr, který pobaví.
 • dracula
  Čakal som bezduchý masaker, ale na moje prekvapenie sa to v istých momentoch zaujímavo zauzlilo, skomplikovalo a tak som bol milo prekvapený. K masakru sa Punisher samozrejme dostal tiež a ten je v tomto prípade naozaj vo veľkom štýle.
 • Azalin
  Azalin mecenáš14.2.2011 18:18Comicsové legendy #09: The Punisher War Zone
  Dobrý to je. Punisher prostě kydlí, dokud všechny nevykydlí. Stará dobrá drsná škola, ovšem na rozdíl třeba od Batmana KGBeasta tomu chybí něco trošku navíc. Možná ten Batman. Můj oblíbenec Romita Jr. se od dob X-menů z 80. let dost zlepšil, už se to skoro podobá jeho nejlepším věcem. Tak sa kresbu 10 procent přidám.
 • Lucifer
  No jelikož Punisher je pro mě srdcovka, koupil jsem si tenhle plátek spíš ze zvyku, než kvůli tomu, že bych se na něj kdoví jak třásl. Ale byl jsem hodně příjemně překvapený, když se za černobílou kresbou skrýval docela povedený příběh, což je u téhle série docela svátek. Je tu samozřejmě klasická řezničina, žel bez sarkasmu nebo nějakého jiného humoru.
 • willis
  O Punisherovi se tady nic nového nedozvíme, prostě zabijí grázly.... Nekompromisní, většinou přímočará akce. Co mně tady chybí je nějaké zlehčení nebo humor, nejlépe černý.
 • Kaluž
  Kaluž mecenáš19.2.2010 18:20Comicsové legendy #09: The Punisher War Zone
  Myslím, že jsem konečně objevil hrdinu z Marvel Universe, který nehraje všemi barvami (a ne jen proto, že tohle je zrovna v čb) a stojí za bližší zkoumání. Takže si dávám nášup a věřím, že až se dostanu k verzi ze série MAX, nebudu šetřit superlativy.
 • adinqo96
  mne sa to strasne pacilo....:D:D:D
 • FrAnK
  Dobrý, jenom aby jsme se dočkali toho pokračování..
 • Mleako
  Mleako mecenáš18.8.2008 23:21Comicsové legendy #09: The Punisher War Zone
  Zábavná řež, která ani chvilku nenudí, ale na druhou stranu to zase není nic převratného.
 • goldschmidchen
  Super! Narozdíl od ostatních dávam plný počet bodů...!
 • Tauren
  Punisher. Punisher je skvělej.
 • erik
  Príjemný Punisher.
 • krvinka56
  Perfetní odychovka navíc kdo vyděl novej film pozná jednu scénu příběh a kresbaje fajn ale raději šáhnu po novém Punisherovy.Kdyby se vydali lautr první díly to bych byl spokojen.
 • imro
  Parádne drsná klasika, ktorá zlyháva len trochu okatým napasovaním toho Shotguna, či ako sa volá.
 • Dark Scavenger
  Podle mého názoru trochu neprávem opomíjená záležitost a především jedna z nejlepších knih v řadě Comicsové legendy. Slušná akce a příběh, který odsejpá bez hluchých míst a s jedinečnou atmosférou starších akčních filmů. Jako velké plus bych také rád uvedl, že tu nikdo nežvaní o moci a odpovědnosti nebo svědomí. Jednoznačně líbilo.
 • Corto
  Nerozsekalo mě to :-(
 • GeorgeS
  na ennise to nemá, ale je to punisher a to je hlavní:-)
 • Markyz de Sade
  Jo je to klasika. MdS
 • Saiffer
  Saiffer mecenáš27.12.2004 20:27Comicsové legendy #09: The Punisher War Zone
  Čistá bohužial ničim nerušená akcia, tak ako som čakal. Kúpil som si to len kvôli tomu lebo mám všetky predošlé komiksové legendy (a zároveň som dúfal, že objavým niečo nové). Ennisov Punisher sa s týmto nedá ani zrovnávať. Ten príbeh je obstojný, aj kresba... ale nič čo by vás nejak prekvapilo. Taký dobrý priemer.
 • j0hni
  "Tohle je masakr. Čisté vraždění" Ennisův je rozhodně lepší.
 • Zack
  Jako byl sem docela prekvapen, ze to neni uplne blby... asi nic, k cemu by se clovek dvakrat vracel, ale precist se to da na jeden zatah uplne v pohode, hluchych mist je naproste minimum, dialogy vcelku unosny, takze bych to veskrze hodnotil dost kladne....
 • KLAUN_DOMINANT
  KLAUN_DOMINANT mecenáš23.10.2004 14:05Comicsové legendy #09: The Punisher War Zone
  Punisher je supr počteníčko. Líbí se mi stejně jako ten Ennisův. Dobrej akčňák a pohodová kresba.
 • DEmnoG
  DEmnoG mecenáš17.10.2004 14:59Comicsové legendy #09: The Punisher War Zone
  Ale jo, docela fajn masicka.
9451812
Četl/a (77)
2scha, Alfred, alois13, autokineton, bboorreekk, binnmode, Bronn, calvin10, Cemino, crewni.konzerva, deadpool, Deckard, Doppelganger, DracoAn, emanek, erik, filmator, Final, Fox01, gezic, Gustik5, hicks, house192, hromotlk, hypermlok, J.Connor, James, jankie, jh666, jiskra, Kaluž, KdG, Keno, Killingjoke, Knowho/Wullcann38, Kocour, Kraken, lacoste, Lawer de Sanctis, Lobok257, LookAss, luky.kuky10, mAGiic, mearez, MEGA, mineralk, mywiel, NecRoman, Nevidal7, oleav, opytz, Ozymandias, Paldini, pbabinec, pechna, Peppa, Petr, radimisko, raenius, RaptoR, robertsedmik, samuelo12, Schramm, SHORTY, Spike, tankgirl, terrordemon, Tony TwoDee, trudoš, Tyfus, TZcomics, Ukko, VanTom, Velkej šéf, vrazdinek, Walome, Wasps
(220)
123, 2scha, 5555, 81splinter, adam.ra, adinqo96, afri, Alfred, alois13, ArmadOon, autokineton, Azalin, Azbest, AZTeck, barthez, bboorreekk, Beng.D, Benji, binnmode, Black Bro, yo, blackJag, Blair, bmc75, bobo666_2005, Braindead, brkowycz, burzum, Butch, calvin10, Caps, Cassidy, Celestius, Cemino, charvos, Corvus, CP, crewni.konzerva, CSE_AC/DC, danyno76, dbar, deadpool, DEmnoG, Dinik, disclose, doophy, Doppelganger, DracoAn, dracula, Duchy, Duff.man, ebbe_voe, Elhonzo , emanek, Erich, erik, fel68, felis, filemon, Final, FrAnK, freestyletricker, goldschmidchen, goodspeed, GORERATED, grinder, Gustik5, Hauzina, hedgehog, hellblazer, HELLEIA, herbert, hicks, house192, hromotlk, Hulik, hypermlok, ikshorm, imro, invape, ivos309, J.Connor, James, jankie, jd., Jestrab2, jh666, jiskra, Joshua_T, Kabukiman, Kaluž, Kapis, Karel Sec, Kazumaki, KdG, Keno, Keram, Knowho/Wullcann38, Kocour, komiksák007, Kraken, krvinka56, kubanec13, kucik, lacoste, Lawer de Sanctis, Lenny, Lobok257, LookAss, Lucifer, luky.kuky10, lutrix, maara, mAGiic, Martin Buchal, martin28, Marvin, Masinfira, Matej-29, Maty48, Maxman2000, MB, MEGA, mgeralt, mikado, MIKER65, mikki.maser, mimo_provoz, mineralk, misa, Mistak, Mitthrawnuruodo, Mleako, moiqpiom, monty.cl, MP, namathur, namdnas, NecRoman, Netorack, Nightmare, Ninjer, noMster, nx, Nyxxie, Odal , OldaB, Olesh, Ondraseeek, opytz, oru, Paldini, Papa Wu, pavel, pechna, pennywise, Petr, PH79, pk123x, POLAKST, Poseidon1978, PP, R3d, radimisko, Radkos, Radowan, raenius, Raikou, raimi, RainDamage, RaptoR, razielus, Rickettsia, robertsedmik, roswelll, royan, Saiffer, saja, Salien, samuelo12, Saran, Schramm, seezeethree, Shin, SHORTY, Sitez, Skot, skřetman29, sleepless, Spike, stanleystar, suricattaontheway, tacmud, tankgirl, Thorar, Tomas024, Tombal, Tomek, Tominos, tomned, Tony TwoDee, trudoš, tulipstros, Tyfus, TZcomics, Ukko, VanTom, Velkej šéf, Viking, vranakx, vrazdinek, Wasps, whaaa, willis, Wiruss, xintax, yarda, yogi, Zajo original, zdennanek, Zíďas
Chce (15)
Azik2586, delsemela, denny2420, Dosis_Venenum, FatMonster, fusnix, henrycruel, ho.mof, Izmir Čupr, Keenkeen, mike731, namathur, padre_negro, Slaine, xxaannddeerr
Shání (2)
delta11, FatMonster
Nabízí (2)
Erich, Fox01