Ukázka
Ukázka
Ukázka
Mystická novela ve formě komiksového fanzinu. Příběh visacího zámku na klíče, který sdílí svou minulost v psychologické poradně. Příběh o zamykání, jak vnitřním (osobním) tak vnějším (opuštěné nevyužívané objekty).

A mystical novel in the form of a comic fanzine. The story of a key padlock that shares its past in a psychological counseling center. The story of both locking - internal (personal) and external (abandoned unused objects).

Scénář
Cici Xihu
Art
Cici Xihu
Obálka
Cici Xihu
Žánry
underground
ISBN/ISSN
Kudla Werkstatt (Kudla Press)
Vazba
sešit v měkkých deskách
Formát
155 x 210 mm
Tisk
červenobílý
Stran
44
Náklad
300ks
Cena
250 Kč
 • RadimNemec
  RadimNemec editor23.8. 19:46Strašidelný zámek
  Zajímavé naroubování ne neotřelého námětu do naprosto neotřelého prostředí. Přiznávám, že místy jsem se ztrácel - zámek měl vypáčené zamykací zařízení o pár panelů dříve, než si jej navzájem vypáčili s "kamarádkou". Unikala mi úloha klíčů - z počátku se jim vzdávaly sakrální pocty a v podstatě byly zlé, ale o něco dále se s nimi dealuje a dle vyobrazení jsou zdrojem hezkých chvilek. Dalo by se to nějak skloubit ale vyžaduje to dost tvůrčí činnosti čitatele.
  Kresba je taková punkově drsná, celkové vyznění squattersko - anarchistické. Co je naprosto neuvěřitelné je opulentnost tohoto dílka. Pravděpodobně prvotina a 44 stran - to se jen tak nevidí.
  Bylo by milé vidět něco dalšího...
  edit: hodnotím mezi 3* - 4*; s ohledem na rozsah je to blíže ke 4*
1
Četl/a (2)
pechna, RadimNemec
(3)
blackJag, pechna, RadimNemec
Chce (2)
Draco nobilis, monty.cl
Nabízí (1)
Fox01