Ukázka
Ukázka
Ukázka

+ 2 další ukázky

Král je… mrtev?

Následkem šokující vraždy krále Atlantidy Arthura, kterého svět znal jako člena Ligy spravedlnosti Aquamana, se život v podmořském království radikálně proměnil. Atlantskou policii nahradili někdejší teroristé, velkou část teritoria drží pod kontrolou mafie a král Rath, který je odhodlaný učinit Atlantidu tak velkou, jak v minulosti ještě nikdy nebyla, má k dispozici arzenál smrtících zbraní a zacílil jej na svět na pevnině.

Ale atlantskými slumy v hlubinách, kam slunce nedosáhne, se začínají šířit zvěsti o rebelovi. O podivně povědomém hrdinovi, k němuž se připojila tajemná a mocná žena jménem Delfína, a který se stane klíčovým hráčem spiknutí předznamenávajícího občanskou válku! A když zvěsti o návratu krále Arthura dosáhnou i na souš, přísahá lady Mera ze svého exilu, že ho najde. Liga spravedlnosti jí však pomoct nedokáže. Otevře jí cestu do Atlantidy Mladý titán Tempest? A zjistí, zda je „Aquaman“ opravdu tím, kým se zdá být?

Obsahuje sešity série Aquaman (Rebirth) #25-30

Vyšlo v standardní brožované verzi, limitovanější brožované s černou variantou obálky (knihkupectví Luxor) a speciální alternativní verzi s českou verzí obálky - v tomto případě od Miroslava Schönberga.


Scénář
Daniel Abnett
Art
Stjepan Šejić
Ink
Stjepan Šejić
Barvy
Stjepan Šejić
Obálka
Stjepan Šejić
Lettering
Pavel Mařata
Překlad
Changer the Elder
Redakce
Mirka Jarotková, Pavel Kořínek
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
978-80-7595-282-0 (BB/art s.r.o.)
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
170 x 260 mm
Tisk
barevný
Stran
152
Cena
299 Kč
Originál
Aquaman #04: Underworld (DC Comics, 2018)
Varianty
Znovuzrození hrdinů DC: Aquaman #04: Na dně (paperback) (2019)
Znovuzrození hrdinů DC: Aquaman #04: Na dně (Miroslav Schönberg) (2019)
Znovuzrození hrdinů DC: Aquaman #04: Na dně (Black edice) (2019)
 • sedw
  Příběhově super pokračování předchozího dílu, které se v podstatě celé odehrává pod vodní hladinou. Jediné, co mi trochu nesedla, byla kresba. Přišlo mi, že Šejič začal první sešit naprosto parádně, ale v posledních číslech už kresba působila poměrně odfláknutě, jako by nestíhal. Takže mírný palec dolů za kresbu, jinak paráda.
 • ondra kenway
  Tohle je naprosto skvěle zvládnutý mainstream, ničím moc originální, ale velmi zábavné, navíc s tak dokonalou kresbou, že už kvůli ní dám 5 hvězd. Jen škoda, že Šejic kreslil jen tento díl a dál dělá už jen obálky.
 • hroubek
  Opět výborný komiks. Od scénáře až po kresbu. Dan Abnett skvěle pracuje s Aquamanem jako postavou. Takový vývoj v průběhu série. Pochopení, smíření se neúspěchem a poučení se z vlastních chyb. Je to radost číst. A to samé se týká i Mery, která je opravdu moc dobře napsaná. Kresba se mi hodně líbila a je to změna, na kterou je potřeba si zvyknout, naštěstí to netrvá dlouho. Samotný příběh je strhující, a velmi pěkně graduje a líbilo se mi vysvětlení proč se třeba nezapojí Liga nebo někdo jiný. Moc se těším na další díl.
 • Darth Raelchi
  Trochu nezvyk číst Šejiče po předchozích kresebně diametrálně odlišných knihách, ale pak to šlo. Navíc vzhledem k tomu, že se nacházíme v 9. kruhu, který má být temný a ponurý, se to k sobě hodí. Nevýhodou je častá zaměnitelnost postav. V Sunstonu to není moc vidět, protože máme většinou pár lidí v jedné situaci, většinou dva a sem tam i o trošku víc. Aquaman obecně nabízí širší paletu postav a opravdu jsem měl problém je rozeznávat. Příběh ze začátku působí moc DC-čkovsky, ale ve finále se to začne probouzet, až mě mrzelo, že to skončilo po 6 sešitech. Těším se na rozuzlení v další knize. Tohle je jedna z těch silnějších knih s Aquamanem. Dávám 4 hvězdy.
 • karl173
  Abnett a Šejić spolu vytvořili další povedený díl Aqumana a nemůžu si pomoct, ale tahle dvojice spolu tvoří velmi dobrý tým. Abnett své schopnosti předvedl už v předchozích knihách a neusíná na vavřínech a tak nám dává další díl " hry o trůny " pod vodou. Je stále zábavné to číst a rozhodně se těším na další díl. Šejić, ten pro změnu ukazuje svůj velký talent a svět pod mořem mu neskutečně sedl. Jsem velmi rád, že dostal za úkol nakreslit rovnou celý book. To se v dnešní době už moc v mainstreamu nevidí. Bral bych kdyby to bylo častěji. Nicméně tento díl připravuje především půdu pro ten další a tak si na rozuzlení budeme muset počkat. Zatím silné 4*
 • rewkon
  Tento komiks prostě funguje Abnett to nekomplikuje odkazy z starších dílů a dalšímu hloupostmi má fungující zápletku která je doplně v tomto díle hezkou kresbou .
 • cyboy
  Nemuzu si pomoct, ale ten Aquaman, ktereho jsem nikdo moc nemusel, se mi v tom Rebirthu vazne libi. Nekomplikuje se to totiz zbytecne nejakymi historickymi zapletkami a odkazy na desitky jinych serii apod. Diky tomu je to snadno stravitelny a pomerne dobre napsany komiks.
  Jo a vypada to, ze Rath skutecne dostane do drzky a pujde zase do kriminalu a to si proste nemuzu nechat ujit. :)
  70%
1615