Dinik

Dinik forum
naposledy online 3.5.2026 20:36dinik@centrum.cz

Wolfgang: No to je opravdu "překvapení" :-D
Shpeckk: To jsou takove docela kratke jednohubky, myslím ze tam neni ani nutnost vytvářet postavu. Dům na Straznem vrchu je dost rozsáhlý, těžký a poradne lovecraftovsky temný.
Kdo ma rad svet H.P.Lovecrafta tak doporučuji gamebook Dům na Straznem vrchu.
@ricardeon To je reakce na stížnost zákazníka na váš aušusový výrobek? To jako vážně???? Neskutečné tohle.
@Zlord_Antijezis: Aha, ono se CC smí jen adorovat a každá předražená pitomost co vydají se musí pouze chválit? Nechtěl jsem to postnout 2x, to byl omyl. Ale jinak ti rád dám zase info, co od CC ještě neplánuji kupovat až něco budou chystat. Možná sis toho nevšiml, ale CC prostě nemám rád. Nelíbí se mi jejich prodejní filozofie, nelíbí se mi většina toho, co vydávají a nejsou mi sympatičtí celkově.
Taková CC klasika. 112 stran za 1200, Ostrov Dr. Moreaua vol.2
Ještě, že mě CC až na Archivního Conana už vůbec nezajímá, tohle bych neměl chuť podporovat už jen z principu.
1200 za limitku co má 112 stran ???? Klasicke CC. Ještě, že mě tohle vydavatelství už absolutně nezajímá. Teda až na Archovniho Conana, to je to poslední, co od tech komediantů ještě kupuju.
@scarface - nabízí to i Martinus a Luxor. Ti to teda take nebudou mít?
Gmork: Take jsem výhradně na papír. Zatim teda to, co me zajima kupuju hned po vydani, ale tyhle akce me dost tryzni, kdyz to pak vidim za zlomek ceny. Ten Obchod od Littla mám hledáčku.
Gmork: Zemi doporučuji, četl jsem loni v létě a je to super. Jen teda už nevidím absolutně smysl v tom kupovat něco od Dobrovského vydavatelství ihned po vydání, protože skoro vše se objeví v nějaké jejich akci za pár korun.
BadBoy - jo souhlasím. Při vší úctě k Neffovi je Perak otřesně nacmarana blbost a už jak to kdysi bylo v prvních číslech CRWE tak mě akorát štvalo, že to tam zabírá místo. Takže nostalgie na nule a jediný důvod proč to koupit je spekulace. Ale koupi tohle pak někdo za vyšší cenu, aby ta spekulace měla smysl? Pochybuji.
Cena stejně jako byla cena za Elrika je úplně mimo. Ideálně kdyby se jim na to lidi vykašlali a nekupovali to.
@123peta: Aha, ono se musí CC jen adorovat, že? :D
Koukám, že cenzurka tu jede...
Další naleštěné lejno z CC oblečené do pěkného kolosálního kabátku. Je fakt, že ovce si CC vychovalo perfektně a ty mu teď vysolí v podstatě jakoukoliv částku za cokoliv.
Byl zahájen předprodej nového hororu Ivana Kučery - Ježibaba z Lesa černých stínů. Více na knihyveles.cz
@skepsi: Přesně, s tím Elrikem se úplně pomátli a doufám, že jim za tu nesmyslnou cenu shnije na skladě.
Jo vypadá to že prodej je pozastaven a ty dosud nezabrané čísla se nabídnou těm co objednávku stihli dokončit bez čísla. A pak se uvidí jestli něco zbude
@Mr.Plysh: No tvl, aby to nakonec ještě celé nezrušili a znovu a lépe jindy :-D
Je to tak. Já to měl stejně - nejprve jsem prošel celým procesem objednání bez výběru čísla a při odeslání objednávky to hodilo Chyba 500. Tak jsem musel tu položku znovu rozkliknout (tentokrát už v sekci Předprodej) a tam už šlo vybrat číslo (nejnižší v tu chvíli bylo 29) a tam jsem teprve objednávku provedl a dokončil. Takže jsem fakt zvědavý jaké čísla dostanou ti, kteří to nějak dokončili ještě bez výběru čísla :-D
Jasně výpadek O2 :D To se jim jako omluva vlastní neschopnosti teď pěkně hodí.
Gmork: Paráda, díky za info i tip. Predobjednal jsem tu verzi se steelbookem. Ani jsem nedoufal, že se to k nám dostane, takže skvělé překvapení
Dotaz na Disney odborníky - kreslil Daan Jippes něco z toho, co tady v devadesatkach vycházelo v sérii Duck Tales? Příběhy, obálky? Bohužel tam nikde nejsou autoři uvedení. Díky.
Za mě buď The Boys nebo Hellblazera.
Vyjde u nás poprvé v češtině román od klasika sci-fi literatury Olafa Stapledona. Sirius je již v předprodeji.
https://knihyveles.cz/sirius/
Minus barevná ořízka = menší náklady na tisk = větší vývar z prodeje.
Fry: Já se na to tesil a chtěl to. Ale 3,5k za běžnou verzi je prepal a za mě cena úplně mimo. 4,5 za tu limitku je taky hodně, ale jak už tu bylo psáno níže, da se to ještě nějak okecat tím číslováním. Ale zase je jí více než Kazatele, takže tím ta atraktivita trochu padá. Ultralimitka za 15k už není ani pro prekupniky zajímavá. Kolik se najde kupců, kteří to pak od nich vezmou za 20, 25k nebo více? Takových moc nebude. Takže teseni na tento omnibus bylo velké, zklamání z cen je ještě větší a budu hodně zvažovat, zda to vůbec kupovat, nebo pokračovat jen v Kazateli. Jo a už to tu taky někdo psal - MB vydali taky pěkné špalky a jejich ceny jsou úplně jinde (nízko). Takže to jde.
Jsem na tom stejně, počítal jsem s cenou 3,5k za limitku, cca 2,5k - 3k za klasickou, o té ultra škoda mluvit, to už je extra přepal. Takhle nad tím opravdu budu hodně váhat, zda vezmu limitku nebo aspoň klasickou verzi.
No za mě jsou ty ceny teda hodně přepálené. Myslím, že tohle tak rychle nezmizí (i když 30 nadšenců pro superlimitku se zřejmě najde). Ale už ta limitka za 4,5k je masakr, o běžné verzi za 3,5k ani nemluvě.
Viděl už někdo někde ten Super komiks? Já zatím pátral v OV a teď jsem v Brně a nikde nic.
@Scarface - pro mě jsou slevy take důležité. Pokud něco můžu sehnat levněji nez primo u CRWE, beru to prostě levněji jinde. V dnešní době je pro mne nižší cena důležitější než oblíbenost eshopu/vydavatele.
Přesně jak napsal Walome - nejvíc pičujou ti, co by to nakonec stejně nekoupili, protože drahé...
Tvl možná by někteří jedinci měli konečně zkusit pochopit co to je limitka a co to je sběratelství. Ve foglarovskem sberatelskem rybníčku je to ještě drsnější, tam něco vyjde třeba v 10 kusech a je to pryč než se o tom normální lidi dozví...
Já jsem rád, že CREW udělala k tomu Preacherovi i limitku, 180ks je tak akorát, klidně mohlo být jen 150 at je to pěkné kulaté číslo. Jak už se psalo - smrdelo to na eshopu přes 4h... kdo chtěl, koupil.
Nepřipadá mi, že by to bylo nějak nesolidni. Oznámili to na svém webu a fb, bylo to k objednání několik hodin. Limitace 180ks. Preacher je kultovní, tak se to vyprodalo. Nějaká lamentace mi přijde zbytečná a úsměvná. Biblio verze Pána prstenů v kůži od Arga se vyprodala během 45 sekund (70ks).
Párkrát už jsem to tady psal - kdyby CC zabalilo psi hovno do kolosalniho kabátku, tak jim to nadšenci stejně nakoupí - Bo kolosálka, ne?
Podíval jsem se na ukázku a recenze a jasný pass. Bylo by načase, aby se i fans trochu vzpamatovali a dali CC aspoň jednou najevo, že jim "nesežerou" všechno. A o ty kolosalky z posledních let už není ani bazarech a aukru tak velký zájem, většina se prodává i pod původní cenou. Já šel raději do Fear Agenta, který vypadá zajímavě, má slušné recenze a za stejnou cenu dostanu mnohem větší rozsah a ještě bonusovou knihu navíc.
CC dost ustrnulo v minulosti zda se.
Ano, Kačera jsem dnes bez problémů sehnal. Už to není taková zábava, když už to není podpultovka :-D
JIK: Díval jsem se a nikde to není. Docela bych ho chtěl :)
A z kraje příštího roku vyjde nové vydání i toho druhého od Ljuby Štíplové - Kosmická hlídka. Vydají Knihy Veles.
Poslední kus zmizel, chvíli vyprodáno a pak se tam "nabily" další 3 ks. :)
Gmork: Kolik kusů té limitky ještě zbývá? Když tady takové info zaznělo u limitky Petra Pana, tak pak byla ještě měsíc poté stále skladem
Já si toho smejda, co není schopen platit vlastním dětem a brečí že má příjem 20k, zakázal podporovat sám.
Kapis: ta mechanika se mi taky hodně líbila, je v té knize dobře využita a dava tomu hrani nový a zajimavy rozměr. Zvlášť když u každé takto nalezené stopy, záhady, postavy jsou vždy dva odkazy pro různé příležitosti. Je to opravdu povedený gb.
Kapis: Super, určitě pak dej vědět, jak se ti líbil a jak se hrál
Jen pro info - gamebook Dům na Strážném vrchu právě vyšel a je rozesílán těm, co si predobjednali. Detaily najdete na fb Knihy Veles.
Kapis: Gamebook Dům na Strážném vrchu je už v tisku a venku bude velmi brzy. Pro aktuální info sledujte fb Knihy Veles.
To já taky. Upřímně, z těchto samizdatovych fan věcí asi nikdy nějaký zajímavý sběratelský artikl nebude, aby za to lidi chtěli dávat tisíce.
Ter: Asi tuším, ale kdo? :)
Bude to 100% překupník. Zanedlouho to začne házet na bazary nebo aukro.