Pindárna Obecný pokec o čemkoliv.

Čau. Došel mi Americký upír Omnibus. Normálně zabalený ve dvou krabicích, zatavený, ale na jedné (zatím) ze stránek uvnitř jsem měl škrábanec a dva malé škrábance jsou taky přes listy ze spodní strany zavřené knihy (snad je to srozumitelné). Ne že bych z toho dostal infarkt jako by třeba dostali někteří jiní kolegové, ale vlastně mě to přimělo k úvaze o tom jaký je "technologický postup" balení knihy. Nevyzná se v tom někdo? Když kniha vyjede z tiskařského stroje tak se nějak do fólie zatavuje ručně nebo jak to je? Já teda vlastně ani nevím, jestli vůbec z nějakého stroje "vyjede"... no každopádně, jak probíhá balení po vytištění? Jenom mě to zajímá, tak kdyby se někdo vyznal.... díky.
@xintax: tiež si ma môžeš zapísať na zoznam kupujúcich (a som dokonca aj zákazník na ČK).
@Stipec231: To rad slysim. :-)
Urcite to neni jedina vec v planu.
@xintax: dik za info. Podivam se na ty stranky. Beru vse, co bude od Brubakera:-)
@Stipec231: Konkrétní info a termíny budu určitě sdílet tady.
V knižním businessu pluju už přes 30 let a aktuálně se bavím jako antikvář zde: www.cervenyknir.cz
Limitka bude samozřejmě k dostání pouze u mě na webu. :-)
@xintax: Ja si urcite reckless vezmu. Ty si jako nejaky prodejce? Kde bych mohl neco najit? Dik
@farnhajt: V plánu jsou dvě verze. Standardní bude klasický lamino omnibus s přebalem a luxusnější verze bude plátno s ražbou a jiným přebalem. Pokud se zadaří a byl by zájem, tak na druhou variantu bude i karton (mám je rád. :-)). Množství kusů bude myslím rozumné. Limitka - omezené množství (maximálně do 200 kusů), běžná verze v rádu vyšších stovek.
xintax: kolik toho bude...?
@xintax:
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣀⠤⠤⢴⣖⠲⠶⠤⢄⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⠤⠞⣩⣴⠚⢿⣟⣿⣻⣟⡿⣶⣬⣉⡒⠦⣄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣼⣹⣯⣻⡿⣿⣷⣌⣿⣞⡷⣯⣟⡷⣯⣿⡿⣿⣄⣳⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢠⣧⣾⣯⣿⣽⡿⣾⣟⡷⣯⣟⡷⣯⣟⣷⡿⣟⣿⣽⡟⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⡜⣾⣿⣻⣟⡾⣽⣳⢿⣟⣷⢯⣟⡷⣯⡿⣽⣿⣟⣿⡇⢹⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢰⢣⠟⠺⠷⠯⣟⣷⣯⣟⣾⣟⡿⣾⣽⡿⣽⣿⣟⠾⠟⠛⢸⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣼⢩⣴⣾⢿⣶⣶⣤⣑⣛⣿⠯⠿⠷⢯⣿⣛⣥⣴⣶⣶⣶⣸⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣶⠹⢿⣆⠈⢻⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢸⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣯⣧⡈⠙⠷⣦⣩⢧⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠏⣠⣸⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢻⣿⣻⢶⣤⣤⣭⣟⣻⠿⣿⣿⣿⣿⢿⣟⣯⣵⣶⣿⣯⡏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣯⢿⣽⣻⣿⠿⠿⠿⠷⠾⠶⠿⠿⠿⢿⣽⣾⣽⣿⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠘⣿⣟⣯⣿⣷⣼⣉⣉⣩⡶⠩⠄⡈⢉⣵⣿⣿⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠘⡻⣿⡿⣽⣧⡳⣕⢲⢒⠒⢆⡠⣲⣿⣿⣿⠏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢠⡞⠋⢳⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⡇⠐⠝⠻⢯⣿⣷⣶⣶⣶⣶⣾⣿⠟⢻⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢸⡇⠀⠀⢻⠀⠀⠀⠀⢀⣀⡤⢾⣇⠀⠈⠢⡀⠉⠉⠉⠉⠉⠛⠉⠀⠀⠸⡇⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢧⠀⠀⢺⣀⣤⢖⣺⣭⣶⢾⡿⣿⣷⣤⡀⠈⠂⠄⡀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣶⣿⣷⣦⣤⣀⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⣠⣼⡇⢒⠁⢷⣾⢿⣽⣳⢯⡿⣽⣳⢯⡿⣿⣶⣦⣤⣠⣅⣠⣴⣶⣿⢿⣻⢿⡽⣯⣟⡿⣿⣿⣲⠦⣤⣀⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⣠⡾⠿⠾⠽⠾⠤⠥⠬⢿⣟⡾⣽⢯⣟⡷⣯⢿⣽⣳⢯⣟⣿⡻⠏⢿⣯⢷⣯⣟⣯⢿⡽⣷⢯⣟⡷⣯⣟⡿⣶⣦⣭⡙⣳⢦⣀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⢀⢟⣾⡏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢀⠈⣿⣻⣽⣻⢾⡽⣯⣟⡾⣽⣻⢾⠟⠁⠀⠈⠙⣿⢾⡽⣞⣿⡽⣯⣟⣾⣻⢷⣯⣟⡷⣯⡟⣱⡿⣷⣮⣳⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⣸⣼⠋⠀⠀⠐⠒⠒⠒⠂⠒⠊⢿⣷⢯⣟⣯⣟⡷⣯⣟⣷⠟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠉⣿⣻⡽⣾⡽⣷⢯⣷⣻⣟⡾⣽⣻⡝⢰⣿⣽⣳⣟⣿⣿⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⡇⣿⣇⠀⠀⢀⢀⢀⣀⣀⣐⣈⣸⡿⣯⣟⡾⣽⣻⢷⡻⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⢟⣷⣻⡽⣟⣾⣳⢯⣟⣷⡟⢀⣿⡷⣯⣷⣻⢾⣿⢷⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⢸⣷⣿⣿⡀⠀⠁⠉⢉⡁⠀⠀⠈⣿⣟⡷⣯⣟⡷⡯⠋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠻⣷⣻⣟⡾⣽⣯⣟⣾⠁⢸⣯⣟⡷⣯⣟⡿⣞⣿⡆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⢸⣿⣿⢻⡇⠀⠀⠂⠒⠒⠒⠒⢺⣿⡽⣯⢷⡯⠋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠙⢷⣯⣟⣷⣻⢾⠃⠀⣾⣿⣽⣻⢷⣯⣟⣯⣟⣿⡄⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⣼⣿⡟⠈⠧⠤⣤⣤⣤⣤⣤⠤⠞⣿⣿⣽⠟⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⢻⣾⣳⢯⡏⠀⡀⣿⣿⡾⣽⣻⢾⡽⣾⡽⣾⣿⣄⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⢠⣟⣿⣀⣤⣴⡿⣿⢿⣆⠀⠀⠀⠀⣿⢘⡋⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢻⣽⡿⠀⢠⢰⣿⣟⣿⣯⣟⣯⣟⣷⣻⡽⣿⣿⣆⠀⠀⠀⠀
⠀⣼⣿⠹⣿⣽⣳⣟⣿⣟⣿⣷⣄⠀⣼⣿⡾⣿⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢙⡅⠀⠎⢸⣿⣟⡾⣷⣟⡾⣽⢾⣽⣻⢷⣻⣞⣷⡀⠀⠀
⢀⣿⣿⡆⣿⣞⣷⣻⡿⣾⣟⣾⣿⢿⣿⣿⡿⣽⣻⣄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣿⣷⡘⠀⣾⣿⡿⣽⣻⢾⣟⣯⢿⡾⣽⢯⡿⣽⣿⣧⠀⠀
⢸⣿⣿⣿⣿⣽⢾⣿⡽⠟⠊⠉⠀⠸⣷⣿⣟⡷⣯⢿⣧⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣟⣷⣻⣇⢀⡏⢻⣿⣯⣟⣯⢿⣾⢿⡽⣯⡿⣽⢷⣻⣿⡆⠀
⢸⣿⣿⣽⣻⣿⠛⠁⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢹⣿⢯⡿⣽⣻⢾⣷⣄⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣟⣷⣻⢾⣟⣿⣼⠀⠀⠻⣿⣽⡾⣯⢿⣯⣟⡷⣟⣯⣿⣳⢿⣿⠀
⠘⢿⣿⣷⣯⡿⣿⣶⣶⣤⣤⣤⣶⣾⣿⣿⣯⣟⡷⣯⣟⡾⣽⣧⡀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣾⣟⣷⣻⣞⣯⣿⣟⣿⡇⠀⠀⠀⠙⢿⣿⣟⣯⢿⣯⣟⣯⡷⣯⣟⣯⣿⡇
⠀⠈⢻⣿⣷⣻⣽⢯⣟⣿⣻⣿⣿⣿⣿⣟⡾⣽⣻⢷⣯⣟⡷⣯⣿⣆⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣿⣟⣷⣻⣞⡷⣯⢷⣿⣻⣿⠃⠀⠀⠀⠀⠀⠈⢿⣿⣻⣞⡿⣯⣿⣳⣯⢷⣯⣿
⠀⠀⠈⠛⢿⣷⣯⣿⣾⣷⣿⣿⣟⣾⣯⣿⣟⡷⣯⣟⡾⣽⣻⢷⣻⣞⣧⡀⠀⠀⣠⣾⣟⣷⣻⣞⡷⣯⢿⣽⡿⣯⣿⡏⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢈⣿⣿⣽⣿⣽⣯⣷⣯⣿⢾⣽
⠀⠀⠀⠀⠀⠉⠛⠛⠛⠋⠉⣿⣿⢾⣟⣿⡾⣽⢷⣯⣟⡷⣯⣟⣷⢯⡿⣽⣤⣾⣟⣷⣻⣞⡷⣯⢿⣽⣻⣞⣿⣽⣿⡇⠀⠀⠀⠀⠀⣠⣶⣿⡇⠀⠀⠁⠀⢁⣉⣿⣿⣟⣾
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⣻⣿⣿⢯⣿⣽⢯⣟⣾⣽⣻⢷⣻⣞⡿⣽⢯⣟⡾⣽⣞⡷⣯⢿⣽⣻⢾⣽⡿⣾⣽⣿⡇⠀⠀⢀⣤⣾⣿⣿⣽⣿⢀⣠⣴⣾⡿⣿⡿⣏⢻⠟
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⢘⣿⣯⢿⣞⣿⢯⣟⣾⣳⢯⣿⣳⢯⣟⣯⢿⣞⣿⣳⢯⡿⣽⣯⢷⣻⢯⣿⢿⣳⣿⣿⠁⢀⣴⣿⡿⠿⠷⠛⠊⠉⢸⣿⣽⣾⣿⣳⢿⡿⡸⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠿⠿⠿⠯⠿⢯⣟⣾⣽⣻⣾⡽⣯⣟⣾⣯⣟⣾⣽⣯⣟⣷⣯⡿⠯⠿⠿⠛⠛⠛⠃⠀⠛⠉⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠈⠛⠚⠛⠚⠛⠫⠋⠀⠀
@xintax:
Tak doufám že to platí i u Ságy:)
@Trip: @Stipec231: Prostě to vyrobí podle mých představ v nákladu, který si určím a celý náklad si koupím cash za cenu, která bude oboum stranám vyhovovat a následně je budu prodávat jen já. To neznamená, že se neobjeví u "spřátelených" prodejců (ComicsPoint, Arkham, Pepa Vybíral...)
@xintax: Tak to je vyborna zprava! Snad to BBart rozjede ve velkem ted. Taky by me zajimalo, co to je ten klic?
@xintax: "objednal na klíč" ..čo to prosím v tomto prípade znamená?
@jh666: Upřímně, budu se motat jen do věcí, které baví a NEW52 mě moc nechytlo. A teď abych to vysvětlil, Brubakera (a potažmo další věci) jsem si u BBartu objednal na klíč. A pokud to bude aspoň trochu fungovat, tak se ničemu nebudu bránit.
@xintax: O posledních dílech New52 řad nějaké info nemáš?
@Nezbi: Brubaker - Recless bude letos v první polovině roku.
@Stipec231: Brubaker - Recless bude letos v první polovině roku.
@seneke: Diky, stejne to se vsim vsudy vychazi hodne pres 1000Kc. Vystacim si s polstinou za 170:-)
@Uncle_Ditto: Na stránkách vydavatele. Bacha ty stránky obálek pro 18+ komiksy, takže v práci neotvírej.

https://www.projecthentai.com/online-store/Velvet-Kiss-Vol-1-p127116322
@Stipec231: Dekuju za tipy zaradim do wish listu. Zatim mam hodne co cist:-)
@seneke: A kde prosim maji ten prvni dil?
Ja to zkusik v te polstine, nejak to dam. Mne jde hlavne to videt. To co se da dohledat je zajimavy, ale celkovy dojem muze byt uplne jiny. Tak treba ta polstina pomuze.
@Uncle_Ditto: Mam postupne objednano vsechno, co od Eda jde u nas jeste sehnat, tak mi to ted chodi domu.Dost me zaujal Gothem central…nebavi me cist o superhrdinech ale tohle je o policistech z Gothemu a na to jsem hrozne zvedav.
@Uncle_Ditto: Criminal je strasne dobre napsany a nakresleny komiks. Dneska si jedu do Luxoru pro Zabij nebo budes zabit a na to jsem hodne zvedav. Criminal jsou pribehy zlocincu, ktere jsou ruzne propojene. Pro me zatim TOP!
@Uncle_Ditto: Tak jsem na to koukal a na stránkách vydavatele mají jenom první díl. Megaknihy to mají komplet, ale jenom v polštině.
@Uncle_Ditto: Tak jsem to objednal v polštině, tak uvidíme. Tak to holt zkusím dát, no.
@seneke:
Tak Velvet Kiss v AJ, je nesehnatelný, pokud tedy za to nechci dát 10tis, což nechci:-(
Koncom minulého roka vydali jednu knihu Chrisa Cartera a dokonca majú plán tento rok vydať aj brožovanú variantu. Takže nevyzerá to dobre, ale až taký nulový nie sú :)
@Stipec231:
A co konkrétně se ti líbilo? Nějaké doporučení, že bych zkusil?
@Norri:
Já polštinu nejsem schopnej dát:-) Máš můj obdiv, nesnáším ten jazyk:-)
@Nezbi: Ano, Brubaker me uplne dostal.Taky jsem videl, ze mel vyjit Reckless. Snad se ho nekdy dockame
@Nezbi: Schrödingerova kočka. Víme, že je vydavatelství tuhý, ale dokud to sami nepotvrdí, tak tuhý vlastně nejsou.
@Stipec231: Brubaker pecka vid? Díky němu jsem se ke čtení dostal úplně stejně...BB jsou jak leklý ryby - stránky nic, fb nic. Někdo tady loni psal že vydají Reckless ale zatím žádné info. Jestli nic nevydají tak myslím(doufám) že se jeho tvorby chopí někdo jinej v budoucnu :)
Ahoj, chtel bych se zeptat lidi jestli nahodou nebude vydavat BBart zpatky komiksy? Zamiloval jsem si Eda Brubakera. Ke komiksu jsem se dostal minuly rok v lete a otevrelo mi to oci, ze to neni fakt jen pro deti. Tuhle stranku jsem objevil diky Komiksovym novinam na YT. Diky za odpoved.
@Uncle_Ditto: A ještě na jeden komiks jsem si vzpomněl, který na mě čeká v knihovně, až dostanu zase chuť na boj s polštinou.
https://www.gildia.pl/komiksy/544019-ocalala-wydanie-zbiorcze-okladka-limitowana
@seneke: Ano, je to narážka na pokemony, jsem poměrně slušný sběratel a hráč karet a poslední rok intenzivně hraju Pogo. A nejsem kido je mi 45:-D Jen jsem asi trochu divnej.
Auta, Motorky, Lego, komiksy a pokemoni, no:-D
@Uncle_Ditto: Dotaz. Ta přezdívka je narážka na Pokémony? Vzhledem k tomu, že se ptáš na 18+ komiksy a Ditto má svoji legendární reputaci v Pokémon komunitě, tak mi to přijde až moc velká náhoda.
PS tak Druuna fakt nedám, vetřelcoidní scifi šmrcnutý erotikou, nebude ta správná kombinace pro mě:-)
@Norri: No to je panečku, nálož díky za tipy. Francouzštinu asi dát schopnej nejsem, ale prozkoumám.
@Zack: Geniální, děkuji, to mě fakt nenapadlo:-)
@Hawwwran: Na andělské drápky jsou koukal jen letmo, podívám se blíže. Druuna mě nezaujala. Díky
@Milo_Harwey: Tak jsem rád, že jsem přinesl něco nového a dle reakcí to vypadá, že to není nejhorší téma:-) Přesně, pořádný kinky porno s hezkým příběhem aby to bavilo jak chlapy tak ženský:-) Hele to je jak s pornofilmama, všechno je to na jedno brdo a nic z toho není pro ženský. A když najdeš něco, co je určené pro ženy, tak je to taková přeslazená srágora, že to nemá obdoby. Obecně ten porno průmysl je už jen výrobna spotů k jedinému účelu, co nejrychleji uspokojit chlapa.
Já nepotřebuju koukat na pornáče a číst debility typu 50 odstínů šedi, chtěl bych to mít pěkně v komiksu.
Evidentně je nutnost přejít k zahraniční produkci.
@Milo_Harwey: "Hawwran - strýček Dyto chce něco normálního :)" tohle mě opravdu hodně, ale hodně pobavilo. Nevím jestli normální je to správné slovo:-)
Ještě jednou děkuji všem
to tady asi ještě nebylo....
Nejvíc se mi líbí prolínání :
Chci poradny porno.. sukani, BDSM...
No, já nemám rád stužky ...
:)

Btw. Teď mě napadly ztracené dívky od Alana Moora, ale to je pak zvrácený, taková intelektuální uchylarna...

Hawwran - strýček Dyto chce něco normálního :)
@Uncle_Ditto:
Myslim ze jsem tu nevidel zminene:
Andělské drápky
Druuna (ta má 3 díly)
@Uncle_Ditto: na konci prispevku jsou tri tecky, tam je menu a tam je ODPOVEDET.
@P.G.: az budes mit cas to dat do kupy, tak dej vedet, predstavim ti sekci Clanky :)
@Uncle_Ditto: zajímavá sexy blbinka, která se dá sehnat, je Celluloid od Davea McKeana. Střídá tam styly kresby a je to o ženské, na kterou nemá chlap čas a tak fantazíruje a dostává se do světa svých erotickych fantazií.
@P.G.: A nebylo by to jednodušší spáchat jako článek do Článků?
@Uncle_Ditto: Ze zahraničních s textem můžu doporučit toto:
Faithless by Brian Azzarello - taková podivná městská porno fantasy, ale za přečtení to asi stálo.
Gisèle et Béatrice by Benoît Feroumont - kresbu tohoto autora mám rád z internetu. Kniha je bohužel jen ve francouzštině. Na internetu se dá dohledat anglický překlad.
Mou by Benoît Feroumont - tohle je jenom ve francouzštině.
Small Favors: The Definitive Girly Porno Collection by Colleen Coover - tohle je pro mě naprostá pecka, ale je to bez chlapů, co si pamatuju.
Słodka Szarlotka by Ennio Ecuba - u tohoto mám poznačené, že příběh nic moc, ale je to zábavné. Víc si nepamatuju.
Sex Criminals - už to tu bylo zmíněné, ale je to spíše konverzačka.

Frank Thorne’s Complete Iron Devil - mám to doma, ale ještě jsem to nečetl.
Black Kiss Omnibus by Howard Chaykin - brzy má ten omnibus vyjít a je to prý docela dobré. Víc nevím.
Deviant Virtues by Régis Loisel - kombinace pasných povídek doplněných komiksem beze slov. Angličtina v této knize se mi zdá tak nepřátelská, že jsem se do toho ještě nepustil.
@Zack: Díky. Chystám se (až budu mít nějaký ten čas to dát do kupy) zase trochu tapetovat mangou. Tak vytapetuji Čtenářský koutek :D
@Norri: Já mám stužky rád, ale u krátkých knih (třeba 4 - 5 sešitů) to nedává moc význam, tu většinou přečtu na jeden zátah.
@Norri: Já bych "stužky" zakázal :-)
Aha tak Velvet Kiss je problém asi sehnat, pokud to tedy nechci v polštině, nebo japonštině:-D
@Poniczech, díky za tip.
Tak možná ještě doplnění, důležité je aby muž byl dominantní, svázanej chlap s připínákem v puse, fakt není to ono.
Ty jo, my to fakt budeme muset asi napsat sami:-D