World of Warcraft: Mág
CREW1. vydáníbřezen 2023
0
...
...
...
...
+ 5 dalších ukázek
Koupit
Aodhan pochází z rodiny, která dala Azerothu některé z jeho nejhrdinnějších paladinů a válečníků. Bystrý mladý muž však není na fyzický boj stavěný. Je to hubený knihomol, který si zoufale přeje stát se mágem. Poté, co mu jeho panovačný otec zakáže praktikovat magii, Aodhan uteče z domu, aby se mohl věnovat studiu arkánových umění ve městě Dalaran.

Aodhanův sen, že se jednou stane mocným kouzelníkem, však náhle přeruší hejno modrých draků, kteří Dalaran oblehnou. Ač se mladý mág nachází daleko od domova, dostane se mu pomoci od příbuzného, který mu byl celou dobu nablízku: Krevana, jeho čarodějného strýce. Vychytralý postarší mág po svém útěku z dalaranského vězení vezme vnímavého Aodhana pod svá křídla a společně začnou pracovat na tom, aby zabránili zničení města. Za bezútěšnou situací, v níž se Dalaran ocitl, se však skrývá temné tajemství, a Aodhan je možná jediný, kdo dovede ukončit pletichy, jež město ohrožují. A možná se při tom stane něčím, co by od něj jeho rodina nikdy neočekávala: hrdinou.

Scénář
Richard A. Knaak
Art
Ryo Kawakami
Obálka
Rocio Zucchi
Lettering
Jiří Hrbek (Daren)
Překlad
Zuzana Komprdová
Redakce
Filip Gotfrid, Patrik Linhart, Petr Stejskal
Žánry
fantasy
ISBN/ISSN
978-80-7679-299-9
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
128 x 182 mm
Hmotnost
170 g
Tisk
černobílý
Stran
168
Původní cena
229 Kč
Originál
World of Warcraft: Mage (Tokyopop, 2010)
Bavilo o mě to o trochu víc než předchozí b&w kniha, ale pořád je to pro mě jaksi na jedno brdo. Nicméně si to ale užívám a je to pro mě příjemná zábava a s velmi kvalitní kresbou. Černobílá k tomu pasuje a líbí se mi to jako super doplněk k mé dávné lásce WarCraft 3.