Ukázka
Ukázka
Na tom Danielovi něco je! Říká to skoro každý. Že je sympatický, talentovaný a hezký. A Christian by s tím moc rád nesouhlasil, jenomže… Copak to jde, když jeho kouzlu na první pohled taky propadnul?

Služebník a pán (Servant & Lord) je romantická a vtipná manga od německých autorek, která pojednává o lásce mezi dvěma mladými muži – Christianem a Danielem. Jejich příběh se odvíjí od prvního setkání, kde se kvůli věkovému rozdílu mísí především přátelství s obdivem, až po jejich znovushledání po letech.

Christian k Danielovi vzhlížel už odmala. Dan mu imponoval nejen svým vystupováním a úspěchy, ale především sdíleným zalíbením v hudbě, které přerostlo v hlubší pouto. Trávili spolu čas a Daniel Christianovi částečně nahrazoval staršího bratra. Jenomže pak v Danově životě došlo k velké tragédii a byl nucen s vděkem přijmout nabídku Christianova otce pracovat pro jejich rodinu – stal se služebníkem a správcem. A byť ten velký dům čítá aspoň dvacet ložnic, pro Dana je o poznání těžší Christiana míjet. Tím spíš, když Christian, jak se zdá, hledá jakoukoli záminku, jen aby mu mohl být nablízku. Jak roky plynou, jeho dětský zájem a obdiv se mění v něco víc.

Dokážou vzdorovat vzájemné přitažlivosti? A přijme Daniel fakt, že Christian už dávno není tím malým chlapcem, ale dost tvrdohlavým mladým mužem, který ví moc dobře, co chce?

Tahle láska je přímo osudová, provázaná celou řadou odchodů a o to sladších návratů.

Scénář
Lo
Art
Lorinell Yu
Lettering
Petr Bernát
Překlad
Tereza Metyšová
Redakce
Eva Pospíšilová, Ivana Vrajová
Žánry
romantický, young adult
ISBN/ISSN
978-80-7413-554-5 (Zoner Press (ZONER software, a.s.))
Vazba
lepená v měkkých deskách
Formát
127 x 190 x 14 mm
Tisk
černobílý
Váha
270 g
Stran
232
Cena
259 Kč
Originál
Servant & Lord (Tokyopop, 2018)