T.L.A.P.: Gabby buduje tým
Slovart1. vydáníčerven 2024
0
...
...
...
...
+ 1 další ukázka
Koupit
Seznamte se: Gabby, Priya a Mindy jsou nejlepší kamarádky.

Každá je úplně jiná - má jiné vlastnosti, jiné zájmy, jinou rodinu… Spojují je ovšem dvě důležité věci: Zaprvé, všechny tři naprosto zbožňují zvířata. A zadruhé, ani jedna bohužel nemůže mít zvíře doma, každá opět z úplně jiného důvodu.

Jejich touha obstarat si pár chundelatých kamarádů je ale obrovská, a tak se rozhodnou něco vymyslet. A když vyjde najevo, že spousta lidí v okolí shání někoho na odpolední venčení, zrodí se parta T.L.A.P. neboli Tým Láskyplné Asistence Pejskům.

Jenže provozovat takovou službu je těžší, než se zdá, zvlášť když jsou její zakladatelky tak odlišné. Povedou stále častější neshody a komplikace až k rozpadu celé party T.L.A.P., nebo naše trojice dokáže vybudovat silný tým a zachránit situaci?

Scénář
Nathan Fairbairn
Art
Michele Assarasakorn (msassyk)
Překlad
Petr Štádler
Redakce
Kateřina Eliášová, Ondřej Pauser
Žánry
dětský, dobrodružný
ISBN/ISSN
978-80-276-0999-4
Vazba
šitá v měkkých deskách
Formát
140 x 203 x 13 mm
Hmotnost
315 g
Tisk
barevný
Stran
176
Původní cena
249 Kč
Originál
PAWS - Gabby gets it together (Razorbill, 202)
Čítalo sa to vskutku dobre. Príbeh troch kamarátok, ktoré spája spoločná láska k zvieratám a preto sa s tým rozhodnú niečo urobiť. Nejde síce o nič svetoborné, ale svoju cieľovú skupinu si to určite nájde. Príjemná a prehľadná kresba a k tomu celkom pozitívne ladený príbeh. Presne pre chvíle, keď človek potrebuje vypnúť a oddychovať.