Koupit
Prvním hrdinou stříbrného věku Marvelu je Reed Richards alias Mr. Fantastic. Vesmírné paprsky proměnily tohoto geniálního vynálezce a „natahovacího" hrdinu v legendu.

Stan Lee a Jack Kirby začínají komiksem Silver Age! Přidejte se k Mr. Fantasticovi na jeho cestě vznikajícím vesmírem Marvelu, v němž se musí utkat se zlomyslným Mole Manem. Pak se vrátíme do chvíle, kdy Reeda dožene jeho vlastní brilantní mysl, která chce nastolit technologický teror. Jak je to možné? Uvidíte, neboť Mark Waid a Mike Wieringo vám představí Citlivku!

Obsahuje příběhy:
Fantastic Four
Citlivka

Každá kniha obsahuje bonusové materiály, jako jsou soupisky týmů, první výskyty a historii postav, profily tvůrců, shrnutí minulých událostí, náčrtky, seznam zásadních knih a jiné zajímavé informace. Hřbety jednotlivých knih tvoří marvelovskou krajinu, jejímž autorem je výtvarník Adi Granov. Vychází každý druhý týden.

Obsahuje sešity sérií Fantastic Four (Vol. 1) #1 a Fantastic Four (Vol. 3) #60-64


Scénář
Stan Lee, Mark Waid
Kresba
Jack Kirby, Mike Wieringo
Ink
Karl Kesel, George Klein, Christopher Rule
Lettering
Rui Alves, Petr Schwarz
Barvy
Stan Goldberg, Paul Mounts
Překlad
Martin D. Antonín, Petr Novotný, Martina Zvolská
Redakce
Alena Mikulíková, Petr Novotný, Martina Zvolská
Obálka
Richard Isanove, Karl Kesel, Mike Wieringo
Žánry
akční, superhrdinský
ISBN/ISSN
ISSN 2421-6399 (Hachette Fascicoli)
Vazba
šitá v tvrdých deskách
Formát
175 x 266 mm
Tisk
barevný
Stran
152
Cena
249 Kč
Originál
Fantastic Four: Sentient (Marvel Comics, 1961, 2002)
  • hroubek
    Jsem spokojený, ale čekal jsem to o trochu lepší. Původní sešit o vzniku Fantastic Four už jsem četl, přesto mi nedělalo problém si to znovu zopakovat. Co se týče hlavní dějové linky, tak ta je zábavná a má spoustu dobrých a silných momentů(ten nejsilnější přijde na konci prvního a posledního sešitu). Problém mám s příběhem. Ten není špatný, jen mi přišel takový obyčejný. Prostě je to celé nadprůměrné, vypadá to dobře a je to celkem i zajímavé, jen si z toho skoro nic neodnesu a za pár měsíců si na to ani nevzpomenu. Což, je ve výsledku velká škoda, jelikož ten potenciál zde byl. Nicméně pořád jde o fajn komiks, který neurazí.