rewkon

rewkon diskuze
naposledy online 26.6.2021 18:05rewkon@gmail.com

Od 80 dílu u dckk si vybírám jen to co je dobrý ufff ještě jsem počkal na první reakce zatím vidím ,že si Neal asi něco šlehnul když na tomhle dělal.
Nelibý se mi ta kritika na to nadhodnocovaní kolikrát najdete díla která mají mnoho násobně lepší kresbu a nápaditější příběh ,ale stejně se může stát ,že to lidí nebaví a každý máme jiný vkus vkus příkladem můžou být některá hodnocení u Providence kde to někteří hodnotí pomalu jako Masterpiece a někteří jako totální nudu a utrpení .
Pro tenhle run je spíše lepší znát Snyderovu 52 . Božeee přijde mi ,že se prostě Romita na DC jako kreslíř nehodí a přitom v Kick Ass jsem ho žral i v spidermanovy mi nevadil ,ale v Dc ho nějak nemůžu strávit :-(
Docela mně překvapují ty vysoká hodnocení mně to fakt nebavilo.
Ty jo jak vidím Bushovo hodnocení tak mám ted strach si to koupit :-(
ondra kenway Přesně jak psal Abstinent při stovce za kus to koupil skoro každý i kdyby to byla sebe větší slabota koupil jsem všechny supermany a batmany za pakatel na to ,že některé kousky byly v pevné vazbě super kup .
cyboy Díky aspoň vím ,že to nemám kupovat Harley jsem dropnul v Rebirthu po prvním díle když jsem zjistil ,že je to taková blbost doufal jsem ,že ta 52 ještě ujde tak nic.
Fimi máš pravdu ,ale těch se tu asi v nějaké účelnější čitatelné podobě nedočkáme vzhledem k tomu ,že tu GL už jednou vyhořel podobně je na tom Supermana který má slušný run v Rebirthu.
Tak tuhle sérii si kupovat nebudu předchozí 4 knihy co tu vyšli bylo dost slabé :-/
Darth Raelchi tohle zas na koupi tak nestojí mně to nenadchlo ani neurazilo takový klasický komiks následující dva DC co vyjdou stojí za koupi Batman/Superman torment a Flashpoint.
Souhlasím hodnocení Kaylin je též zbytečné.
Pisněte pak kdo chytnete verzi z limitovanou obálkou. :-D
Fimi aktualně je to na podobné úrovni příběh má jí asi Avengers lepší ,ale zas mi u Ligy více sedne kresba jsou tam i přehlednější panely.
Ty vole zlatý Snyder na to jak ještě před vydáním Rebirthu Kinga stavěli na úroveň Snyderova Batmana tak jsem docela zklamán i Arrow je zábavnější .
cyboy z mého pohledu je tedy tvůj komentář z cela zbytečný tak jsi tam měl jebnout jen hodnocení a vyšlo by to skoro na stejno.
Orbital můžu klidně bych bral s evropské tvorby i Valerian
Nechápu ta dvou hvězdičková hodnocení proč si kupujete mainstream komiks a čekáte něco jako černou palici v tuchvili si řeknu ,že idiotský není komiks ,ale ten co si to kupuje to je jako bych si kupoval Abc a čekal Playboye .